Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy papież - Fałszywy Prorok (Apokalipsa św. Jana)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
198 odpowiedzi w tym temacie

#46

charlie82.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoim następcą Franciszek z Asyżu mianował Pietro Cattani (Piotra z Cattani). Jakby nie patrzeć obecny Papież też jest następcą Franciszka z Asyżu. Itd... Do wszystkiego można znaleźć odpowiednią interpretację. Dziwie się tylko, że jeszcze nigdzie o tym nie piszą :)
  • 1

#47

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś tutaj o nowym papieżu:

http://radtrap.wordp...y-akt-pierwszy/

Grubymi nićmi szyte, ale w kilka godzin po wyborze nie można wybrzydzać - trza brać, co jest.
  • 0



#48

charlie82.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś tutaj o nowym papieżu:

http://radtrap.wordp...y-akt-pierwszy/

Grubymi nićmi szyte, ale w kilka godzin po wyborze nie można wybrzydzać - trza brać, co jest.


Te ciekawostki z liczbami najbardziej lubie... :) Czemu nie piszą 19 tylko 7?
  • 0

#49

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem rozczarowany wynikiem wyborów nowego papieża, miał być murzyn a potem armageddon. Czy to oznacza że przepowiadnie były fałszywe, a ten świat jeszcze trochę pociągnie ?

Użytkownik Avenarius edytował ten post 14.03.2013 - 03:00

  • 0

#50

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

trzeba uważnie obserwować nowego papieża

jeżeli jest to Fałszwywy Prorok czeka nas rewolucja w Kościele, zmieniona msza, zniesione sakramenty, połączenie kościołów w Jeden Światowy Kosciół

Dołączona grafika
  • -1

#51

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie będzie żadnych zmian bynajmniej nie tak szybko, jeżeli kościół ma tylu "szpiegów" i jest taki chytry, to z pewnością wie że znaczna część młodzieży dzięki internetowi (np głupi kwejk) wie co może się stać a co planują i jakie są przepowiednie. Wie także że duża część ludzkości zwyczajnie przestaje chodzić do kościoła i oddawać cześć Bogu a to się równa z mniejszą kasą i mniejszym poparciem.

Pierwszy ich krok to przyciągnięcie wyznawców ponownie na "właściwą drogę". Dopiero potem mogą zacząć się jakiekolwiek zmiany.

Wszystkie te przeowiednie to dla mnie przepowiednie ala koniec świata 2012.

Ja osobiście uważam że Kościół jest już podzielony w wewnątrz, w środku odbywają się walki o pieniądze i większe wpływy. I to najpierw tam będą chcieli usunąć wszystkich którzy zawadzają. To wygląda tak jakby zło walczyło z dobrem ale dobro przegrywa i powoli liczba tych dobrych w kościele się zmniejsza.

Chciwość, pieniądze , pedofilia to wszystko wychodzi na światło dziennie, kościół próbuje to zatuszować ale nieskuteczne (nawet moja mam która wierzy zadała mi ostatnio pytanie "Czemu budują nowe kaplice i kościoły zamiast dać pieniądze dla biednych sierocińców albo wspomóc inne biedne rodziny ?").

Nie wiem jak wy, ale Jan Paweł II faktycznie roztaczał aurę dobroci i ja wiedziałem że to Papież , jego następcy strasznie mnie odpychają. Benedykt nie miał tej aury ale akceptowałem go. Natomiast aktualny Papież jak się uśmiecha to aż się krzywie, wydaje się taki sztuczny.

PS: Ta ciekawostka że niby Franciszek donosił kiedyś na innym księży to prawda? Ktoś może to potwierdzić że taka informacja znajdowała się na Wikipedii?

Użytkownik Cascco edytował ten post 14.03.2013 - 09:33

  • 0

#52

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jazuita nie oznacza niczego dobrego ani dla świata katolickiego ani świeckiego. Ale nie mój cyrk nie moje małpki, dissuje go jak każdego poprzedniego i następnego
  • 0

#53

Rodzice.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mają ci kardynałowie wyczucie. Najpierw hitlerowiec a teraz kapuś.http://oi47.tinypic.com/6sbbz6.jpg

Użytkownik Rodzice edytował ten post 14.03.2013 - 13:14

  • 0

#54

panparowka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://niewiarygodne...,wiadomosc.html

Juz sie zaczyna kombinowanie jak tutaj potwierdzic przepowiednie. Czekam na filmy na Youtubie, duzo liczb, duzo laciny, dziwne slowa :lol

Jeszcze moze uda sie jakos dodac do tego Nibiru i inne cudawianki :lol
  • 0

#55

LoOcas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://strefatajemni...55,artykul.html

^ Tu jest bardziej wiarygodnie napisane.
  • 0

#56

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Łapcie kolejną podwalinę pod teorię spiskową opartą na przepowiedni o "Piotrze Rzymianinie":

W kończącej obrzędy wstępne modlitwie, zwanej kolektą, papież modlił się za Kościół, aby był dla wszystkich ludzi znakiem zbawienia. W czasie Liturgii Słowa diakon odśpiewał fragment Ewangelii wg św. Mateusza, w którym Jezus Chrystus nadał apostołowi Szymonowi imię Piotr (czyli Skała) i zapowiedział, że na tej Skale zbuduje swój Kościół.



Źródło

Użytkownik Qəfizat ha-Déreh edytował ten post 14.03.2013 - 18:46

  • 1



#57

Liechtenstein.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że przepowiednia św. Malachiasza właśnie się sprawdza. Określenie "Petrus Romanus" niekoniecznie musi oznaczać Piotra II, gdyż takie stawianie sprawy poza kryptogramami jakie zamieścił pozbawiało by odczytujących tę przepowiednię oczywistej tajemnicy. Wiadomo przecież, że gdyby zamieścił on prawdziwe imię papieża nikt by go nie przyjął w obawie przed tym, że będzie właśnie tym ostatnim. Dlatego moim zdaniem użył pewnego porównania. "Petrus Romanus" praktycznie może oznaczać, że ostatnim papieżem będzie ten, który przyjmie imię, którego do tej pory żaden z papieży nie przyjął. Romanus może dodatkowo oznaczać rewolucję w Kurii Rzymskiej i w jej efekcie bunt kardynałów. Przepowiednia jak najbardziej jest zatem aktualna.
  • 2

#58

vicek669.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eee troche to naćiągane , podobno gość jest konserwatywny i żadnych zmian nie będzie
  • 0

#59

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa współczesna mistyczka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia

Benedykt XVI to ostatni papież

Petrus Romanus to święty Piotr do którego zostały wzrócone klucze do Rzymu (możliwe że stąd brak numeru)

nowy papież Franciszek (były kardynał Jorge Mario Bergoglio) to fałszywy prorok, postać opisana w Apokalipsie zaraz obok antychrysta

tak są w niej opisane ich losy:


Ap 19,20 I pochwycono Bestie, a z nia Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki,
którymi zwiódł tych, co wzieli znamie Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi.
Oboje zywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejacego siarka.

Ap 20,10 A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie sa
Bestia i Fałszywy Prorok. I beda cierpiec katusze we dnie i w nocy na wieki
wieków.

  • 0

#60

Liechtenstein.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że "Petrus Romanus" nie może oznaczać ponownie św. Piotra, nie widzę tu żadnej ścisłości, wczytując się w treść informacji św. Malachiasza. Podane wersety z Apokalipsy skłaniają do nadintepretacji, równie dobrze można powiedzieć o fałszywym proroku jako o kimś z lefebrystów i też się będzie zgadzać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych