Skocz do zawartości


Zdjęcie

zmiany w ustawieniach wyświetlania okna odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam mały problem z wyświetlaniem okna odpowiedzi odkąd przeinstalowałem system na swoim komputerze. Mały ale dość irytujący... W momencie kiedy próbuję odpowiedzieć na jakis post wyświetla mi sie okno odpowiedzi, zupełnie różne od tego, do którego przyzwyczajony byłem przed reinstalacją. Przykładowe okno: Dołączona grafika Mało który z przycisków jest w tym oknie aktywny (np emoty nie działaja wogóle, sprawdzanie pisowni również - podobnie jak okna "czcionka", "rozmar", "kolor" itp.) Dla mnie jest to dramat, w którym nie potrafię się odnaleźć. Nie wiem, co jest tego przyczyną. Sprawdziłem Java Scripts, zresetowałem ciasteczka itp. I dalej nic... Pewnie czegoś nie zainstalowałem albo nie odhaczyłem po reinstalacji - będę wdzięczny za podpowiedzi... aha... Przeglądarka Firefox (chyba ta najnowsza, sądząc po problemach z paskiem kart.) Proszę tylko o podpowiedzi "łopatologiczne" - trochę się gubię w nowomowie programistów :P Z góry dzięki.



#2

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też ostatnio musiałem system zmienić. Z w/w problemów mam jedynie problem ze sprawdzaniem pisowni, reszta działa bez większych problemów. Czasami ciężko jest wstawić filmik z YT (jest tylko link) ale tak miałem i przed wysypaniem się systemu.

#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też ostatnio musiałem system zmienić. Z w/w problemów mam jedynie problem ze sprawdzaniem pisowni, reszta działa bez większych problemów. Czasami ciężko jest wstawić filmik z YT (jest tylko link) ale tak miałem i przed wysypaniem się systemu.



trochę mnie to pociesza... Ale tylko trochę... :P Ktoś ma jakieś pomysły? Jakiekolwiek? Pomóżcie, bo tak sie nie da pisać... :(



#4

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciemne tło oznacza korzystanie z edytora podstawowego, białe z rozbudowanego. Zmiany dokonuje się w ustawieniach:

Dołączona grafika

(autorem screena jest Muhad, pożyczyłam sobie z jednego starego posta)

Zaptaszkuj drugą opcję od dołu na powyższym screenie i znajdujący się poniżej przycisz "Zapisz zmiany" (niewidoczny na zrzucie ekranu). Możliwe, że trzeba się będzie przelogować.

To powinno rozwiązać Twój problem.





#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, właśnie problem w tym, że tą opcję mam zaznaczoną - gdyby to było takie proste, to pewnie bym sobie sam z tym poradził. Strzelam teraz w ciemno ale tak sobie myslę, czy to nie jest jakiś problem z kodowaniem strony? Zwróć uwage na mój wcześniejszy post, w którym zacytowałem Robakotarianina... Cały ten cytat usiany jest jakimiś znaczkami... Tylko nie bardzo wiem, gdzie w ustawieniach profilu znaleźć jakąś informację na ten temat.



#6

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możesz dokładniej napisać, o co chodzi z tymi „znaczkami”? Nawet jak wchodzę w Twój post to nie widzę nic niepokojącego.



#7

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

lepiej pokażę, bo na forum rzeczywiście tego nie widać Dołączona grafika Chodzi mi o te "robaczki", które zwykle widuję w kodzie html mojej strony...



#8 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Chodzi o to, że jak wciśnie ikonkę URL to nie wyskakuje mu małe okienko do wpisania linku, jak naciśnie B to nie zaznacza mu [b ][/b ] itd.

Użytkownik C.G.B.Spender edytował ten post 01.03.2013 - 11:50


#9

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To też... Generalnie, w obecnym oknie odpowiedzi aktywne mam TYLKO trzy przyciski: 1. dodatki 2. Twitter 3. Video-iframe



#10

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To też...  Generalnie, w obecnym oknie odpowiedzi aktywne mam TYLKO trzy przyciski:  1. dodatki 2. Twitter 3. Video-iframe



na dodatek, dzieją się jakieś hece ze zliczaniem wejśc do tematu... Oto dowód: Dołączona grafika Chciałbym wierzyć, że 9/11 skupiło dziś tylu chętnych ale - sorry - jestem realistą... :D edit: widac też jak rozwalony jest ten wpis... Pomocy... plizzz...

Użytkownik pishor edytował ten post 01.03.2013 - 23:16




#11

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Próbowałeś z innymi przeglądarkami?
Co do "rozstrzelonego" tekstu, też taki miałem i nie wiem dlaczego...



#12

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no właśnie teraz spróbowałem... IE mi zwiesza - nie wiem dlaczego... Zaczynam podejrzewać, że coś jest nie tak z tą wersją Firefox'a... innych na razie nie chcę instalować, bo szkoda mi czystego systemu, a i tak korzystam tylko z Mozilli...



#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Nie rozumiem, przecież zawsze możesz odinstalować przeglądarkę.



#14

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale syf w rejestrze zostanie... na razie zresetowałem firefox'a - nic to nie daje... No, dobra - zobaczymy co na to Chrome... raz się żyje...



#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do czyszczenia rejestru używaj CCleaner. Mam go od lat i nie stawiałem systemu od premiery siódemki (win7-64bit). Polecam z czystym sumieniem.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych