Skocz do zawartości


Zdjęcie

PlayStation 4 już oficjalnie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano




podłącze się do tego offtop. Nawet sprzęt kupiony w markecie może zaskoczyć. Ten który obecnie używam kupiłem w Carr... około pięć lat temu za 2000 tyś pln. niespodziewałem się rewelacji po nim do momentu jak otworzyłem pudełko i obudowę ( z ciekawości co w środku) dwu rdzeniowy E7200 2,5 ghz 2 gb ram do tego GF9500 gt (grafika jak i płyta główna wyprodukowana przez Gigabyte) policzyłem sobie że taki sam zestaw sam skleciłbym za ponad te 2000 pln. Zgodze się że większość marketowych sprzętów to szmelc ale od tamtej pory warto czasem i tam zobaczyć może trafi się coś ciekawego.


Nawet niezle trafiles ale gdybys sam go zlozyl patrzac na producentow i dopasowal parametry zeby wszystko ze soba wspolgralo jak najlepiej wyszedl bys na tym jeszcze lepiej..ja nie rozumiem czemu ludzie wola kupic gotowca jak zlozyc samemu



pralke też sam składasz czy gotowca kupujesz ?


Po co PS4 ma odtwarzać muzykę z audio cd ? mp3 w zupełności wystarczy


No świetny argument rzeczywiście ;p porównać pralkę do pc masz jakieś pojęcie o działaniu pc?




taki sam jak wasz, że każdy kto chce grać na PC, musi odrazu samemu go sobie składać. Skoro sklepy oferują zestawy za 2000 zł, to ten zestaw ma za te 2000 zł działać. Ale uwaga, sam składałem swojego PC-ta za 2000 zł i o ile na ps3 gry po tym czasie nowe chodza płynnie, to na nim już nie i nie chodzi tu tylko o to jakie pc ma bebechy, ale jak te gry są robione. Ale cóż, każdy niech gra na czym sobie tylko chce. Ja na PC grał nie będe nigdy, no może prócz Deluxe Ski Jumping i symulatora ciężarówki, jakimś dziwnym trafem mój komp przewyższa wymagania tej gry, a gra się chaczy ( tak jest orginalna, tak windows też )

#62

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Nie znam nikogo kto konsoli używałby do słuchania muzyki.

No właściwie to mogę się zgłosić, o ile Amigę CDTV uznać za pełnoprawną konsolę :)


Wow. Nie wiem nawet jak to skomentować. Dopytywać się jaki jest sens słuchania muzyki z Amigi, czy wyrażać podziw z posiadania tak kolekcjonerskiego grata..? :)

Może i to i to. Więc: no, stary, kudos! Jako dzieciak strasznie marzyłem o tej Amisi, od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ją w SS. To były czasy :D

A także: serio sensownie się z tego słucha muzy? W sensie, ma to chociaż jakiś w miarę wygodny interfejs do słuchania bez włączania TV?

#63

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano





podłącze się do tego offtop. Nawet sprzęt kupiony w markecie może zaskoczyć. Ten który obecnie używam kupiłem w Carr... około pięć lat temu za 2000 tyś pln. niespodziewałem się rewelacji po nim do momentu jak otworzyłem pudełko i obudowę ( z ciekawości co w środku) dwu rdzeniowy E7200 2,5 ghz 2 gb ram do tego GF9500 gt (grafika jak i płyta główna wyprodukowana przez Gigabyte) policzyłem sobie że taki sam zestaw sam skleciłbym za ponad te 2000 pln. Zgodze się że większość marketowych sprzętów to szmelc ale od tamtej pory warto czasem i tam zobaczyć może trafi się coś ciekawego.


Nawet niezle trafiles ale gdybys sam go zlozyl patrzac na producentow i dopasowal parametry zeby wszystko ze soba wspolgralo jak najlepiej wyszedl bys na tym jeszcze lepiej..ja nie rozumiem czemu ludzie wola kupic gotowca jak zlozyc samemu



pralke też sam składasz czy gotowca kupujesz ?


Po co PS4 ma odtwarzać muzykę z audio cd ? mp3 w zupełności wystarczy


No świetny argument rzeczywiście ;p porównać pralkę do pc masz jakieś pojęcie o działaniu pc?




taki sam jak wasz, że każdy kto chce grać na PC, musi odrazu samemu go sobie składać. Skoro sklepy oferują zestawy za 2000 zł, to ten zestaw ma za te 2000 zł działać. Ale uwaga, sam składałem swojego PC-ta za 2000 zł i o ile na ps3 gry po tym czasie nowe chodza płynnie, to na nim już nie i nie chodzi tu tylko o to jakie pc ma bebechy, ale jak te gry są robione. Ale cóż, każdy niech gra na czym sobie tylko chce. Ja na PC grał nie będe nigdy, no może prócz Deluxe Ski Jumping i symulatora ciężarówki, jakimś dziwnym trafem mój komp przewyższa wymagania tej gry, a gra się chaczy ( tak jest orginalna, tak windows też )


Asp ja nigdzie nie napisalem ze zeby grac ktos musi sobie sam pcta skladac wyrazilem tylko opinie ze o niebo lepiej chodzi jak sie samemu zlozy patrzac dokladnie na parametry kazdego podzespolu :) bo np ludziki nie zdaja sobie sprawy ze taki najmocniejszy c2q jest generalnie gorszy od c2d... coz taki symulator ciezarowki optymalizacja nie blyszczy ale jakbys odpalil maxa payne'a 3 to bys sie zdziwil. A jesli twierdzisz ze nie chodzi o to jakie pc ma bebechy to coz juz widze jak tego pc zlozyles ^^


@up
Tytus znajdź sobie zdjęcia przedstawiające tą amige wyobraz sobie do tego reszte sprzetu grajacego i dodaj dobre kolumny ;p

#64

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tytus znajdź sobie zdjęcia przedstawiające tą amige wyobraz sobie do tego reszte sprzetu grajacego i dodaj dobre kolumny ;p


Kurde, właśnie się zorientowałem że nastąpiła pomyłka. Bo ja miałem na myśli Amigę CD32... Amiga CDTV zdecydowanie zaliczyłbym do komputerów (tak jest tez sklasyfikowana na wiki) więc jeśli Kurakowi nie pomerdała się nazwa jego sprzętu to - nie mogę uznać słuchania muzy z CDTV jako "słuchanie muzy na konsoli" :)

#65

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No obgadalismy ten temat z Kuraczka wczoraj takze wszystko juz jasne ;p


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych