Skocz do zawartości


Zdjęcie

PlayStation 4 już oficjalnie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#16

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś spodziewał się lepszego sprzętu od high endowych PC, to jest albo niedoinformowany i nie w temacie, albo jest po prostu idiotą ignorującym fakty. Bo fakty są takie, że konsole nigdy nie będą miały większych możliwości od komputerów osobistych.

Lecz zgodzimy się co do jednego, PS4 będzie :

- Luźno odtwarzać gry w 1920x1080p w 60 kl/s

- Gaikai

- Wiele społecznościowych funkcji, z dedykacją dla graczy

- Będzie ogromne zaplecze tytułów ekskluzywnych.

Specyfikacja jest ok, jak na konsolę nowej generacji, to będzie idealnie, bo i cenowo nie przesadzą jak z PS3 i gry będą naprawdę ładne.

Zobaczymy co zaprezentuje Microsoft. PS4 jest obecnie najmocniejszą i najlepszą znaną nam konsolą, oczywiście nie licząc PC, ponieważ to nie konsola.

Użytkownik owerfull edytował ten post 21.02.2013 - 20:09


#17

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ps4 ma odtwarzać obraz w ultra hd, a nie full hd. Połączenie z fejsem ma już ps3. Sandboxy mają bardzo dobrą grafę czego przykładem jest Gta 5. Nikt z producentów nie potrafi jeszcze wykorzystać możliwości konsoli gdyż zwyczajnie nikt ich jeszcze nie zna. Dopiero po ok. roku, dwóch latach od premiery zacznie się opad szczęki. Są w przygotowaniu lepsze tytuły niż te pokazane na prezentacji. Konsole zawsze będą lepsze od pc jeśli o gry chodzi gdyż są praktycznie tylko w tym celu zrobione. To tyle mianem sprostowania.

#18

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ps4 ma odtwarzać obraz w ultra hd, a nie full hd. Połączenie z fejsem ma już ps3. Sandboxy mają bardzo dobrą grafę czego przykładem jest Gta 5. Nikt z producentów nie potrafi jeszcze wykorzystać możliwości konsoli gdyż zwyczajnie nikt ich jeszcze nie zna. Dopiero po ok. roku, dwóch latach od premiery zacznie się opad szczęki. Są w przygotowaniu lepsze tytuły niż te pokazane na prezentacji. Konsole zawsze będą lepsze od pc jeśli o gry chodzi gdyż są praktycznie tylko w tym celu zrobione. To tyle mianem sprostowania.

Pozwolisz, że nawet tego nie skomentuję ? ... dobra, jednak skomentuję.

Ps4 ma odtwarzać obraz w ultra hd, a nie full hd

1920x1080p to największa rozdzielczość o jakiej możemy mówić. Nawet obecne komputery nie ogarniają wyższej rozdziałki.

Sandboxy mają bardzo dobrą grafę czego przykładem jest Gta 5

Nie wszystkie sandboxy.

Nikt z producentów nie potrafi jeszcze wykorzystać możliwości konsoli gdyż zwyczajnie nikt ich jeszcze nie zna. Dopiero po ok. roku, dwóch latach od premiery zacznie się opad szczęki.

Tutaj akurat popieram.

Konsole zawsze będą lepsze od pc jeśli o gry chodzi gdyż są praktycznie tylko w tym celu zrobione. To tyle mianem sprostowania.

Konsole zawsze będą lepsze od pc jeśli chodzi o gry dla casuali gdyż są praktycznie tylko w tym celu zrobione. To tyle mianem sprostowania.

PC zawsze będzie lepszy graficznie, bo tam nie mamy układ zamkniętego, podczas gdy w konsolach mamy układ zamknięty.

Jednakże PS4 będzie świetną konsolą, która na jakiś czas przybliży się do piecków i potowarzyszy im troszeczkę. Tytuły ekskluzywne to główna zaleta konsoli, następnie jest prostota i uniwersalność(te rozwiązania społecznościowe), no i wiadomo, wszystko jest tworzone do gier i ma temu służyć - akcesoria, 3D , nowe rozwiązanie mające na celu socjalizowanie rozrywki. To tyle mianem sprostowania.

#19

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Konsole zawsze będą lepsze od pc jeśli o gry chodzi gdyż są praktycznie tylko w tym celu zrobione. To tyle mianem sprostowania.



No owerfull już w sumie wyjasnił tą kwestie ;p Generalnie nie rozumiem podziału na zwolenników ps/xkloc/pc to i to i to do grania i poza exami te nextgeny nic nowego nie wprowadzaja ...i ddr5? come on nie ma ddr5 jak juz to gddr5 takze ciekaw jestem skad takie info skoro ddr4 jeszcze nawet nie wyszlo ale ok

Użytkownik Legion a.k.a. Lidi edytował ten post 22.02.2013 - 08:47


#20

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@owerfull
PS4 ultra hd

Choć podobno mają się z tego wycofać. Ale nie zarzucisz mi, że nie wiem o czym mówię.

Nie wszystkie sandboxy.


RDR, Sleeping Dogz, Saint row 3, L.A.Noire....nie mają bardzo dobrej grafiki?
Co to więc jest bardzo dobra grafika i jakie jeszcze inne sandboxy są warte uwagi?


A co do przewagi konsol nad pc jako platforma do gier.
PC jako kombajn multimedialny nie ma sobie równych i takie są fakty, grafika też jest najlepsza czego przykładem choćby batelfilt 3.
Jeśli zaś o konsole chodzi, to chyba nie muszę wspominać o braku potrzeby sprawdzania specyfikacji przed zakupem gry itp. pierdołach jak upgrade sprzętu (ze względów finansowych zresztą przerzuciłem się na produkty sony, jeśli o granie chodzi), że nie wpsomnę o optymalizacji, która często na pc kuleje (NFS hot pursuit nie poszedł mi bez ścinki mimo dwukrotnie wyższej mocy kompa od wymaganej, a AC3 razi babolami, których na ps3 nie mam).
A co do zwolenników to wiadomo, na pc wszystko jest za darmo, na konsole nie. A jeśli już to ze stratą dla możliwości konsoli.

I przepraszam, czy to, że gram w dark souls, fallouta, czy crysisa na padzie automatycznie robi ze mnie i gry casual???
Z całym szacunkiem, ale to pecet jest królem casualowych produkcji.

#21

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Od 6 lat nie sprawdzam wymagan gier, od 6 lat nie robilem zadnego upgradea bebechow mojego pcta i do obecnego crysisa 3 nie bylo gry ktora by mi nie poszla. Więc nie musze chyba wspominać o braku potrzeby sprawdzania wymagań na pc ^^. Fallout i Crysis na padzie ja nie wiem jak można sobie tak przyjemnosc grania psuc ;p

#22

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ty od 6 lat nie sprawdzasz. Są tacy, których 6 lat temu nie było stać na taki sprzęt jaki masz zapewne.
A co do przyjemności grania. Kwestia wprawy. Ja się przynajmniej moge wygodnie rozłożyć na wyrze zamiast garbić się przy biurku 8D

#23

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@owerfull
PS4 ultra hd

Choć podobno mają się z tego wycofać. Ale nie zarzucisz mi, że nie wiem o czym mówię.


To tylko plotka i do tego nawet stara. Raczej jest możliwość że będzie odtwarzać filmy w 4k ale to też nic pewnego. Na gry na konsolach w 4k trzeba poczekać jeszcze pare lat.

#24

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ty od 6 lat nie sprawdzasz. Są tacy, których 6 lat temu nie było stać na taki sprzęt jaki masz zapewne.
A co do przyjemności grania. Kwestia wprawy. Ja się przynajmniej moge wygodnie rozłożyć na wyrze zamiast garbić się przy biurku 8D


Ale co mi przeszkadza żeby się walnąć na wyro z klawiaturą i myszką co w sumie często robie? Czemu ludzie sobie ubzdurali że jak pc to jestem przykuty do biurka..

#25

HologramBis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak bedzie cena i czy GTA V wyjdzie na to. wstrzymam sie z kupnem ps 3

#26

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

R* już dawno potwierdził że GTAV wychodzi tylko na Ps3 i 360.
Może kiedyś zrobią edycję na next geny ale to nic pewnego.



#27

ceka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak bedzie cena i czy GTA V wyjdzie na to. wstrzymam sie z kupnem ps 3

PS3 możesz już dostać za 300ziko na allegro(sprawne).

Oglądałem ten PS Meeting i powiem szczerze, że troszkę mnie zatkało. To co pokazali ludzie z CAPCOM'u było bardzo mocne, tylko nie wiem za bardzo czy był render. Natomiast jeśli grafika w gejmpleju ma tak wyglądać to czego więcej chcieć? PS4 będzie cudowną maszyną służącą do zabawy i rozrywki - o to chodzi!

#28

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fallout i Crysis na padzie ja nie wiem jak można sobie tak przyjemnosc grania psuc ;p


Też tak myślałem kilka lat temu jako betonowy piecowiec. A jak kupiłem pierwszą konsolkę to mi przeszło :P Uprzedzając potencjalne uszczypliwości: pierwszą rzeczą którą robię odpalając FPSa na konsoli jest wyłączenie auto-aim/aim assist :) Grywam i na piecu i na konsolach i nie widzę powodu hejtowania którejkolwiek platformy. No, może oprócz Wii, które używam właściwie wyłącznie do odpalania gier z GC. Wii ssie :P

Użytkownik Tytus84 edytował ten post 22.02.2013 - 13:03


#29

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie no oczywiscie powodu do hejtu nie ma sam gram na piecu i na konsolach ale fpsy na padzie to nie dla mnie ;p za to wszelkie jrpgi, nawalanki i slashery typu GoW czy DmC jak najbardziej na padzie..chociaż nie rozumiem czemu ludzie nie lubią grać w takiego DmC z klawiaturą i myszką ^^
A co do ceny ps4 podobno ma nie przekroczyć 1500 zł

#30

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie prezentacja Deep Down wyglądała na render. Chyba że jednak to będzie prawdziwa grafika, wtedy to wielki szacun dla Capcomu. Ale na taki obrót spraw są małe szanse. :)

Mi spodobało się natomiast co innego - a mianowicie film z Watch Dogs. Ten:



Jeśli naprawdę gra będzie pozwalała na takie możliwości, to będzie hit przez duże H.

Natomiast co do ceny - wiadomo, że Sony musi ustalić w miarę niską - bo lepiej sprzedać 1 mln konsol po 400 euro niż 400.000 po 1000 euro (liczby wzięte z głowy). A i tak odrobi sobie straty (sprzedaż konsoli taniej niż produkcja) przy sprzedaży gier.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych