Skocz do zawartości


Zdjęcie

Criss Angel


  • Please log in to reply
330 replies to this topic

#316

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak jak wyżej,to tylko iluzja ,a ten cały Angel robi sztuczki filmowe,nic więcej ;)
  • 0

#317 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Powiedz to tym co byli na polu golfowym ;)
  • 0

#318

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oni widzieli dźwig :D
  • 0



#319

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie tym się różni Criss Angel, od Coperfielda... Coperfield występuje zazwyczaj przed prawdziwą publicznością, Criss... ma swoich statystów, ot cała magia :) .

Jednak zabawnie, że niektórzy są w stanie uwierzyć, że Criss robi cokolwiek paranormalnego :) .
  • 0

#320 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Coperfield przy Crisie to dziecko :)
  • 0

#321

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wg. mnie jest wręcz odwrotnie. Criss Angel to iluzjonista ery youtube, który najwyraźniej boi się występować przed normalną publicznością... :)
  • 0

#322 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dlaczego boi się?? :)
A skąd takie rzeczy możemy wiedziec?

Już raz Davida Blane przed publicznością skompromitował :)
  • 0

#323 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Coperfield przy Crisie to dziecko smile2.gif


Z całym szacunkiem do Crissa ale wydaje mi się że Coperfieldowi wiele nie brakuje choć jest gorszy.
  • 0

#324 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Niech Coperfield pochodzi po budynkach, niech da przejechac się przez samochód lub pośmiga po morzu, to może będzie na Crisa poziomie. Na chwilę obecną Cris wyprzedza go o lata świetlne.
  • 0

#325

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A chodzenie po budynkach to jakaś paranormalna zdolność? Lol. Co miałeś na myśli? Mi się wydawało, że chodzić po budynkach może każdy, ale chyba się jednak myliłem. :)
  • 0

#326 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak?? Prostopadle do ściany?? No dawaj.
  • 0

#327 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Niech Coperfield pochodzi po budynkach, niech da przejechac się przez samochód lub pośmiga po morzu, to może będzie na Crisa poziomie. Na chwilę obecną Cris wyprzedza go o lata świetlne.


Jednakże David to już legenda i też ma wiele świetnych tricków w swoim arsenale.

Wykonywał wiele sztuczek przed Crissem Angelem.

Więc na pewno Angel nie wyprzedza Coperfielda o lata świetlne co o najwyżej o parę lat.
  • 0

#328

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przerobione scenki na youtube nie jest tak trudno zrobić jak pokaz przed prawdziwą publicznością, więc zdecydowanie uważam, że Coperfield mimo wszystko jest lepszy.
  • 0

#329

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niektórzy z was naoglądali się za dużo bajek i teraz wierzą, że to co robi Criss to jakieś paranormalne moce. Muhad, pytałeś się jak Criss lewitował na polu golfowym? Proszę bardzo:



Tutaj jak leciał z budynku na budynek:



Ktoś tam pisał jeszcze, że Copperfield używał magnesów czy czegoś tam do lewitacji i jest jaszczurem ( :mrgreen:)
gorszej bzdury nie czytałem. Jak lewitował ? Pozwolę sobie wkleić tekst z innej strony:

Do wykonania pokazu Copperfield użył specjalnych lin (na początku filmu można zobaczyć lekkie odbicie się światła od cienkich lin). Liny te mogą wytrzymać obciążenie 100 kg przy szerokości dochodzącej do kilku milimetrów. Przy pomalowaniu ich na kolor tła, na którym odbywa się pokaz i zastosowaniu sztucznej mgły i odpowiedniego oświetlenia liny stają się kompletnie niezauważalne. Liny przymocowane są do pierścienia, który znajduje się na wysokości miednicy iluzjonisty. Pierścień jest ukryty pod czarnym swetrem, w który jest ubrany iluzjonista. W momencie wlatywania do pudła z pleksiglasu liny są zaczepiane o dwie górne krawędzie bryły, dzięki czemu iluzjonista nawet po zamknięciu pudła może się unosić, ponieważ liny nie są ustawione bezpośrednio nad nim, a biegną po bocznych ścianach konstrukcji. Kobieta, która została wybrana przez Copperfielda, najprawdopodobniej nie była przypadkowym widzem.

Tutaj jeszcze dwa wyjaśnienia jednego tricku Crissa:




Poszukam też tego, jak "chodził" po ścianie. Do ludzi takich jak muhad, którzy twierdzą, że Criss ma jakieś nadprzyrodzone zdolności:
POMYŚLCIE I POSZUKAJCIE, a nie twierdźcie, że to jest coś paranormalnego, bo to tym nie jest. Criss Angel nie ma paranormalnych zdolności. To tylko kaskader i iluzjonista.

Edit: już znalazłem chodzenie po ścianie :mrgreen:


  • 0

#330

Pawel_C.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy z was naoglądali się za dużo bajek i teraz wierzą, że to co robi Criss to jakieś paranormalne moce. Muhad, pytałeś się jak Criss lewitował na polu golfowym? Proszę bardzo:


Jak tylko zacząłem czytać ten temat to śmiać mi się chciało a zarazem byłem przerażony jak bardzo ludzie są naiwni. Niesamowite jest to, że tylu osobom wierzenie w "prawdziwą magie" przychodzi z taką łatwością.
Super, że ktoś to wyjaśnił. ;)
Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych