Skocz do zawartości


Zdjęcie

Criss Angel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

#1

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zainteresował mnie Criss Angel, człowiek, który potrafi lewitować, czytać w myślach, materializować przedmioty itd. Albo jest genialnym iluzjonistą, albo faktycznie to potrafi :D
Ściągnołem sobie jego filmy, ale są za duże żeby je tutaj dać, więc podam narazie tylko jego oficjalną stronke (www.crissangel.com)
Myśle że welu z was się już z nim zetknęło, ale może wiecie coś czego ja nie wiem ;) A wydaje się że to jest ciekawa sprawa ;)
  • 0



#2

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No a mnie zaintersował David Coperfield, wykazuje on podobne cechy i zdolności, być może są to przedstawiciele jakiejś obceh rasy którzy właśnie przez takich "magików" chcą nas oswoić ze możliwościami ludzi, które ujawnią się po przejściu do wyższej gęstości w 2012 roku?
  • 0

#3

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zainteesowal cie David Coperfield?? Hehe przeciez on sam głosno mowi ze jest iluzionista (a to szztuka) a nie magikiem jakims z nadprzyrodzonymi darami...
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

David Coperfield ...

Wiecie co znaczy Coperfiled po polsku .........

POLE KOPRU - BUAHAHAHHAHAHAHHA :D
  • 0



#5

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No widzisz ale pokazalem w jak łatwy sposób można swtorzyć ciekawie brzmiąca teorie....przecież internet to raj dla "bajkopisaarzyy". Słyszeliście moze o Henryku Batucie? Jesli nie to prosze:

Postać Henryka Batuty została zmyślona, niemniej hasło o niej pozostawało niezauważone w Wikipedii przez blisko piętnaście miesięcy - od 8 listopada 2004 do 20 stycznia 2006, kiedy to po raz pierwszy zgłoszono je do usunięcia. Po ponownym zgłoszeniu 1 lutego i dyskusji na odpowiedniej stronie artykuł został skasowany 5 lutego, na trzy dni przed pojawieniem się artykułów prasowych na ten temat.

Przed usunięciem Batuta występował jako jeden z trzech przykładowych więźniów Berezy Kartuskiej, jeden z siedmiu głównych działaczy Komunistycznej Partii Polski, jeden z sześciu założycieli Związku Patriotów Polskich, „jedyny polski akcent” w twórczości Ernesta Hemingwaya itp. Jego fikcyjna biografia została oparta na faktach z życia Karola Świerczewskiego. Przez piętnaście miesięcy można było przeczytać, że warszawska ulica Batuty jest w rzeczywistości ulicą Henryka Batuty. Tymczasem jest to nazwa związana z muzyką, podobnie jak nazwy innych ulic Służewia nad Dolinką (np. Sonaty, Bacha i Mozarta).

Po wykryciu mistyfikacji i umieszczeniu strony na liście stron do usunięcia anonimowi internauci nadal starali się nadać mu cechy rzeczywistości: na Wikipedię przesłano fałszywkę w postaci zdjęcia tabliczki informacyjnej pochodzącej rzekomo z ulicy "Henryka Batuty". Ponadto, z tego samego zakresu adresów IP sfałszowano kilka innych haseł, umieszczając w nich w różnym kontekście informację o Henryku Batucie, aby uwiarygodnić jego istnienie.

Zamieszczone w Wikipedii zjawiły się również na stronach internetowych poświęconych historii Polski, komunizmowi, Żydom i literaturze oraz na wielu forach internetowych. Nie jest pewne czy wszystkie z nich opierały się na Wikipedii, czy też również były celami prowokacji. W sumie dało to ponad 800 pozycji wyszukiwań w Google, które prawdopodobnie w następnych latach żyć będą własnym życiem. Z powodu tego rozproszenia, utrudnionego kontaktu z mirrorami i forkami polskiej Wikipedii, a także specyfiki Internetu (brak wyraźnej erraty oznaczałby duże prawdopodobieństwo natrafienia w sieci na nieprawdziwe dane), 9 lutego zdecydowano się na przywrócenie hasła informującego o stanie faktycznym i historii tej fałszywki.


DODAM TYLKO że nazwsiko henryka Batuty znalazło sie na liscie Żydów którzy rządzili Polską posród takicj nazwisk jak Wałęsa czy Glemp, a nawet okazało się że Batuta zabijał Katolików.......

  • 0

#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No David Coperfield to faktycznie iluzjonista i sam mówi, że to tylko takie sztuczki :wink:
Ale ten gościu jest faktycznie niezły.
  • 0



#7

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No widzisz ale pokazalem w jak łatwy sposób można swtorzyć ciekawie brzmiąca teorie....przecież internet to raj dla "bajkopisaarzyy".

No oczywiste jest ze mozna stworzyc ciekawo brzmiace teorie ale kto mialby w to uwierzyc?? Trzeba rozrozniac pewne rzeczy...
  • 0

#8

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No a co powiecie o Henryku Batucie? Ludzie przecież jak ja pierwszy raz przeczytałem o Jaszczurach czy jakis innych ufokach to sie malo ze smiechu nie posikałem. A jak myślicie dlaczego Kod Leonarda jest tak popularny? Bo podważa i ponoć przedstawia dowody przeciwko chrześcijaństwu i wszystkich to zaczelo intrygować, a ktos na tym zarobił kasę...... W dzisiejszych czasach można stworzyć i nabrać miliony ludzi, a wy wierzycie w teksty z netu!
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1) No a co powiecie o Henryku Batucie?
2) Ludzie przecież jak ja pierwszy raz przeczytałem o Jaszczurach czy jakis innych ufokach to sie malo ze smiechu nie posikałem.


1) A co ja mam powiedzieć o Henryku Batucie jak nawet ta postać mnie nieinteresuje ...
2) Czyli człowiek jest jedynym stworzeniem w galaktyce, które rozwineło sie tak "wysoko" ?

Już niebede pytał o Teorie Darwina ...
  • 0



#10

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przedstawiłem tu postać Henryka Batuty aby wam pokazać ze duza czesc prezntowanych na tym forum materiałow jest tej samej wartosci co pan Henryk....Dziwi mnie też fakt że umiecie sobie wybiórczo kolekcjonowac to co jest dowiedzione naukowo. Bo przecież dowiedzione naukowo jest że na Ziemii zdarzają się przebiegunowania, ale napewno kłamstwem jest że nie możliwe jest żeby Księżycu było życie....
  • 0

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przedstawiłem tu postać Henryka Batuty aby wam pokazać ze duza czesc prezntowanych na tym forum materiałow jest tej samej wartosci co pan Henryk....Dziwi mnie też fakt że umiecie sobie wybiórczo kolekcjonowac to co jest dowiedzione naukowo. Bo przecież dowiedzione naukowo jest że na Ziemii zdarzają się przebiegunowania, ale napewno kłamstwem jest że nie możliwe jest żeby Księżycu było życie....


Każy ma swoje postrzegania świata ...i nic tego niezmnieni ...

Co do Księżyca i zycia na nim ... chyba takowej konkretnej dyskusji niebyło ...
Ja np. niemam wyrobionego zdania na ten temat ...
  • 0



#12

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ah....No widzisz ciągle dąze do jednego problemu. Historia Batuty uzmysłowiła mi jak łatwo jest manipulować ludźmi. Napsiałem ze była w necie jakaś paranoidalna lista Żydów którzy rządzili lub rządzą lub działają w Polsce. Znalazła sie tam np Maryla Rodowicz i cały episkopat Polski. Oczywiście autor umieścił tam też Batutę a od siebie dodał jesczze , że Batuta zabijał Katolików. Zauważyłem że wy wierzycie we wszystkie teksty jakie ktoś tu zapoda, przepowiednie, LISTY OD FEDERACJI GALAKTYCZNEJ i inne.
  • 0

#13

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Słuchaj za naszego zycia niczego nie mozna byc pewnym puki nie potwierdzi czegos Watykan albo Rząd USA.. mozna tylko wyrabiac swoja własna opinie na podstawie zebranych faktow ktore oczywiscie moga okazac sie oszustwem, do wszystkiego trza podchodzic z dystansem i logika trzeba jeszcze rozrozniac realne dowody od tych mnij realnych. Jesli sa bardziej realne moje zdanie jest umocnione jesli mniej realne mam watpliwosci. Tyle ze ty wybierasz sobie mniej realne dowody takie jak lekcje religii to co ci babcia na dobranoc opowiadała i twoja własna "wiara" (przez ktora nie jestes w stanie do wziasc do wiadomosci negatywnych stwierdzen) ktora zostala ci wpojona, nie z twojego własnego wyboru...


Nawiazalem po czesci do Tematu Kosciol dogmaty...
  • 0

#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[quote name='ktosiuf]Ah....No widzisz ciągle dąze do jednego problemu. Historia Batuty uzmysłowiła mi jak łatwo jest manipulować ludźmi. Napsiałem ze była w necie jakaś paranoidalna lista Żydów którzy rządzili lub rządzą lub działają w Polsce. Znalazła sie tam np Maryla Rodowicz i cały episkopat Polski. Oczywiście autor umieścił tam też Batutę a od siebie dodał jesczze ' date=' że Batuta zabijał Katolików. Zauważyłem że wy wierzycie we wszystkie teksty jakie ktoś tu zapoda, przepowiednie, LISTY OD FEDERACJI GALAKTYCZNEJ i inne

Podaj mi nicki , które w to wierzą ... przynajmniej chcem pokazać , że ja do takowych sie niezaliczam...

a) Ja w temacie Federacji... nawet sie niewypowiadam, bo nawet nieznam źródła tego textu ...
B) Przepowiednie - w tematach przepowiedni są moje słowa że: "Gdybym chciał sam bym takową mógł napisać ..."

Także są wśród nas tacy co niewierzą we wszystko co zobacza - ja sie wypowiadam na tematy , które znam , które przeanalizowałem ...

Także tez prosiłbym o konkretniejsze zarzuty (do konkretnych osóB) na przyszłość ...

Pozdrawiam :D
  • 0



#15

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja Babcia nie żyje od wielu lat wiec nic mi nie opowiadała, nikt mi nic nie opowiadał. Moi rodzice nie mają ślubu kościelnego, siostra wogóle nie choddzi do Koscioła. nikt mi nic nie wpajał. pewnego dnia obudziłem sie i cos mnie zaciągneło do koscioła a raczej do checi bycia ministrantem (ktorym juz nie jestem). jestem w stanie wziac do siebie negatywne stwierdzenia ale nie "argumenty" wyssane z palca, teraz to ty starasz mi sie wpoić że wszystko co powie się na forum przeciwko Kosciołowi jest słuszne i poparte dowodami......
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych