Skocz do zawartości


Zdjęcie

orędzie Jezusa sprawdza się równo po roku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

proroctwa przepowiedziane w tych objawieniach (http://www.ostrzezenie.yoyo.pl) zaczynają się wypełniać

równo rok temu czytałem orędzie, które się ukazało dokładnie 11.02.2012 o godz. 11:30 a zapowiadało abdykacje papieża

dokładnie rok później co do dnia i godziny tzn. 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież,

to jest kolejny dowód na ich prawdziwość,

a oto treść tego orędzia

Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie
Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie
Sobota, 11.02.2012 o godz. 11:30

Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła.
Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was.
Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji, gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem.
Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.
Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu.

Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane.
Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe.
Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione.
Wasz Jezus

Użytkownik luk1407 edytował ten post 18.02.2013 - 18:22

  • -7

#2

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Było.

http://www.paranorma...c/page__st__120
  • 0

#3

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Naprawdę w to wierzysz, czy tylko chcesz, aby to wszystko było śmieszną prawdą?

równo rok temu czytałem orędzie, które się ukazało dokładnie 11.02.2012 o godz. 11:30 a zapowiadało abdykacje papieża

Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

Zabójstwo, samobójstwo, naturalna śmierć, abdykacja - skoro mowa o "usunięciu", mamy dość dużą ilość opcji do rozważania. Ostatnie wydarzenia w Watykanie dały po prostu pole do popisu podobnym "przepowiedniom".
  • 0



#4

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dwie kwestie językowe. Po pierewsze, w językach europejskich użycie lacznika i w takim kontekscie sugeruje następstwo zdarzeń, a wiec najpierw glowy państw zostana zabite,, A NASTĘPNIE papiez zostanie usunięty. Nic takiego nie mialo miejsca. Po drugie wyrażenie 'zostanie usuniety' oznacza udziale osób trzeciech. Tymczasem papiez abdykowal samodzielnie, w kazdym razie nie ma dowodów, ze bylo inaczej.
Moim zdaniem, to naciaganie faktów na silee do teorii.

Użytkownik Mishka edytował ten post 18.02.2013 - 22:22

  • 0

#5

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapraszam do dalszej dyskusji w tym temacie.

Dołączona grafika
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych