Skocz do zawartości


* * * - - 2 głosy

Mózg, fascynujący automat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Tytuł filmu: Mózg, fascynujący automat
Czas trwania: 52:00
Polska lokalizacja: tak
Krótka recenzja: Mało kto wie, że podświadomość odpowiada za 90% kluczowych decyzji podejmowanych przez ludzi, wpływa na pamięć człowieka i jego postrzeganie świata Z ostatnich badań neurologów wynika, że w przyszłości ludzie będą mieć zwiększoną kontrolę nad swym mózgiem.
Link do filmu:
  • 0

#2

skar.
  • Postów: 187
  • Tematów: 7
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niesamowity film! Zdecydowanie można polecić wszystkim i dzięki temu zyskać większą kontrole nad życiem, albo przynajmniej świadomość z czego wynikają nasze zachowania :).
  • 1

#3 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy ja wiem. Aż taki nie samowity to nie jest. Pokazuję kilka mechanizmów działania mózgu i nic po za tym nie wnosi nowego ( w moim przypadku ) ;p

Może to przez to, ze o większości omawianych rzeczy wiedziałem ale po 20 minucie miałem wrażenie jak bym już to oglądał.

Czy ktoś poza mną policzył podania białych, czarnych i jeszcze zauwarzył małpe :D ?

Użytkownik convers edytował ten post 18.02.2013 - 17:46

  • 0

#4

skar.
  • Postów: 187
  • Tematów: 7
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem. Aż taki nie samowity to nie jest. Pokazuję kilka mechanizmów działania mózgu i nic po za tym nie wnosi nowego ( w moim przypadku ) ;p

Może to przez to, ze o większości omawianych rzeczy wiedziałem ale po 20 minucie miałem wrażenie jak bym już to oglądał.

Czy ktoś poza mną policzył podania białych, czarnych i jeszcze zauwarzył małpe :D ?


To należymy do tych 50%, które zauważyło małpe :)
  • 0

#5 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Pogubiłem się w liczeniu bo goryl wyskoczył i rozpraszał mnie :)
  • 0

#6

5k18a.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kapitalny, ale nie ma drugiej części na YT

Użytkownik 5k18a edytował ten post 18.02.2013 - 19:15

  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych