Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie w przedszkolu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

roberto5455.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Elo, stałem się posiadaczem ciekawego zdjęcia zrobionego w zamkniętym przedszkolu, w którym rzekomo ok 50 lat temu doszło do masakry kilkunastu dzieci chociaz tak naprawde ciężko znaleźć na to jakieś dowody. Zdjęcie jest oryginalne, podczas pobytu tam tego dymu nie było. Wyszedł on dopiero na zdjęciu, na którym można śmiało doszukać się kilku twarzy i postaci. Wiem, że człowiek na siłe szuka kształtów twarz w zdjęciach, ale sam fakt że tego dymu tam na żywo nie bylo dosyć mnie zaintrygował


http://www.imagebam....4f42eb237000025
  • -15

#2

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tam znalazlem smiejacego sie goblina ale zadnej twarzy.
  • 0

#3

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

to już jakaś epidemia! Fotka z dymem, fotka z parą, fotka na mrozie, fotka zamazana, fotka rozmazana, naświetlona, prześwietlona, zaciemniona ....

ludzie litości ileż można. Ja rozumiem, że czekacie z wypiekami na twarzy na to ,,paranormalne cóś" w Waszym życiu ale dym to nie duch, pyłek to nie orb a brudna szyba to nie demon zaglądający podstępnie nocą ...
  • 9



#4 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

hmmmm.. Całkiem nieźle się trzyma ten 50 letni strych na którym było przedszkole ;]

to już jakaś epidemia! Fotka z dymem, fotka z parą, fotka na mrozie, fotka zamazana, fotka rozmazana, naświetlona, prześwietlona, zaciemniona ....


Nowe efekty do PS'a i Gimpa ;D ?

Użytkownik convers edytował ten post 12.02.2013 - 23:08

  • 0

#5

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niezły buch, holandia ?
  • 1

#6

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie pal jak robisz zdjęcia.
  • 1

#7

roberto5455.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

jak już wspominałem nie jest to moje zdjęcie. Sam zajmuje się rekreacyjnie grafiką komputerową i jestem do tego sceptycznie nastawiony. Wstawiłem tutaj zdjęcie tylko i wyłącznie aby potwierdzić jego autentynczość. Wspólokator, który jest właścicielem zdjęcia twierdzi, że podczas jego robienia nie było tego dymu i nic nie przerabiał i jestem w stanie mu wierzyć jeżeli tak mówi. Też na początku mówiłem że ktos palił i poprostu widzimy to co chcemy, ale skoro tego dymu tam nie było...
  • 0

#8

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia jedna rzecz. Dlaczego ludzie którzy wrzucają takie fotki (zakładam ze nie trollujesz), nie zadadzą sobie pytania, że skoro ten duch odbija światło z flesza aparatu, to dlaczego miałby nie odbijać światła słonecznego trafiającego do naszego oka?
"Nic tam nie widziałem, a gdy wróciłem do domu na zdjęciu zobaczyłem TO" taaaa

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 13.02.2013 - 01:28

  • 0

#9

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak byk photoshop :) Oj kolego nie usunąłeś danych exif :D
  • 0



#10

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a mnie zastanawia inna kwestia.

Skoro nie było tego dymu jak robil zdjęcie, to co on fotografował ?

Podłogę i scianę ? No kompletna bzdura, koleś wypuścił dym może jarali zioło zrobił zdjęcie a Ty robisz z tego ducha.

Śmiech na sali

Czy to photoshop czy prawdziwy dym, nie ma różnicy. Powinno się kasować konta za takie żałosne prowokacje

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 13.02.2013 - 10:27

  • 1

#11

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Czy to photoshop czy prawdziwy dym, nie ma różnicy. Powinno się kasować konta za takie żałosne prowokacje


Zajrzyj do danych EXIF :D Photoshop CS3 :D

Proszę :) Dołączona grafika
  • 7



#12

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

żałosne :D
  • 0

#13

roberto5455.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

tak, wiem, że było dawno temu, ale w sumie dopiero teraz sobie o tym temacie przypomnialem. Owszem, po konsultacji z kolegą zdjęcie jest przepuszczone przez PS, ale jeśli to sprawia taką wielką różnice to może mi dać zdjęcie oryginalne z telefonu także na dniach powinno ukazać się tutaj, o ile mnie w ciula nie robi.



A już odnosząc się do wypowiedzi użytkownika Vaqowski:
za prowokację to możesz siebie uznać. Temat założyłem na prośbę znajomego, który był poprostu ciekawy skąd taki efekt może się brać, a tak hejtować to Ty możesz rodzeństwo w domu, bo żałosne to są Twoje wypowiedzi. Ponad 5 lat jestem na tym forum i czytam je regularnie, nigdy wczesniej nikt mnie o prowokacje nie posądzał i nie bylo takich oskarżeń. Nagle po 5 latach zachcialo mi sie bawic w dziecinne prowokacje
Fuck Logic

Użytkownik roberto5455 edytował ten post 02.04.2013 - 20:20

  • 0

#14

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Roberto niepotrzebnie się unosić, dałeś ciała i to niestety wyszło. I skoro tyle tu siedzisz i czytasz na forum, to nie pomyślałeś żeby zajrzeć we właściwości pliku? Tym bardziej, że jest to poruszane przy każdym podobnym temacie, a jest tu takich tygodniowo kilka...
Wulgaryzmy zupełnie nie na miejscu.
  • 0

#15

TheOmlecik.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Taki efekt bez problemu można uzyskać w photoshopie
  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych