Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy mutant


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Kilka dni temu wrzawę ponownie podniósł filmik, który znajduje się poniżej. Moje pytanie jest takie - prawdopodobnie jest to fake na potrzeby filmu, więc z jakiego filmu pochodzi ta kryptyda?
Według internetu film zwie się Elysium, ale patrząc po zapowiedzi coś za bardzo odbiega od tematu przewodniego filmu.


  • 1

#2

wjd1990.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mocne. Chociaż jestem przekonany, że to rzeczywiście fake na potrzeby filmu. Jeśliby było to coś prawdziwego to byłby to najpewniej zdeformowany płód jakiegoś ssaka z poważną wadą genetyczną. Chociaż zdarzają się 5-,6-nogie ssaki to raczej nie ma aż tak zdeformowanych płodów, aby miały symetrycznie po 5 par odnóży.

Użytkownik wjd1990 edytował ten post 10.02.2013 - 23:03

  • 0

#3

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na ich miejscu gołymi łapami nie odważył bym się tego dotknać, chyba że bym wiedział że to guma :)
  • 3

#4

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na ich miejscu gołymi łapami nie odważył bym się tego dotknać, chyba że bym wiedział że to guma


Coś w tym jest. Jeszcze w gębie mu grzebał. No i oczywiście jakiś tajemniczy stempel. Brakowało tylko, żeby bestia ożyła i zjadła mu rękę, co naturalnie uchwyciłaby kamera podkreślając aurę tajemniczości i dramaturgii. FEJKUL.
  • 0

#5

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to marna prowokacja. Kto przy zdrowych zmysłach dotknąłby tego tworu gołą ręką? Każdy z Nas w takim przypadku posłużyłby się jakimś kijem i z daleka próbował to obejrzeć.
Po drugie skąd wiedzieli (jadąc samochodem), że taki stwór będzie leżał i mieli akurat włączoną kamerę?
Można tą kamerę wytłumaczyć tak, że została ona włączona dużo wcześniej ot tak. Ale tak jak już wcześniej wspominałam, każdy przeprowadziły "oględziny" używając kija czy czegoś podobnego. A pomyślmy jeszcze inaczej, a mianowicie czy wy jadąc samochodem i widząc zdechłą świnię (bo tak to stworzenie wygląda - tyle, że trochę zmutowane) zatrzymałoby się specjalnie na drodze?
I w ogóle śmieszy mnie ta ich "odwaga" w zaglądaniu temu stworzeniu do pyska. Widać od razu, że to prowokacja.
  • 2



#6

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Caroline, mają włączoną kamerę, bo pasażer zna to miejsce, znalazł wcześniej to stworzenie i prowadzi tam kierowcę, dlatego też się tam zatrzymali (wynika to z dialogu na początku). Ale co do filmiku - oczywisty fake, wkładanie palców do pełnej zębów paszczy mutanta aż nazbyt wyraźnie o tym świadczy.
  • 1



#7

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie przysłuchiwałam się ich rozmowie. Bardziej ciekawiło mnie to, co zaraz mam na owym filmie zobaczyć :) stąd też moje niedopatrzenie.
  • 0



#8

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obrzydliwe to było aż prawie chruścika/faworka wyplułem.
  • 1

#9

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś już widziałem podobny temat (możliwe, że nawet na tym forum) to jest fejk i tyle.
  • 0

#10

zabusia3.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten filmik się już plątał ze dwa lata temu na youtube. Ponoć ktoś tam udowadniał że to jakaś zmutowana świnia po eksperymentach w jakiejś fabryce nie opodal....ale już dokładnie nie pamiętam.
  • 0

#11

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eksperymenty genetyczne i mamy "tajemniczego mutanta" gotowego. Ten filmik to fake, bo kto normalny by coś takiego dotykał ? Kijem to może, gołą ręką nigdy w życiu. Nie zmienia to faktu, że takie mutanty są możliwe ze względu właśnie na wkład ludzkiej ręki w genetykę. Mimo wszystko stworek wygląda ciekawie :D
  • 2

#12

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie wiem, może fake, a może nie. Nie będę osądzał, bo sam filmik wygląda realistycznie, a to, że wepchnął palce to jeszcze nic nie znaczy, w sumie gorsze odwały widziałem jak ludzie drażnią się z żywymi zwierzętami, a tutaj koleś wiedział, że to jest martwe.

Podsumowując : ni to fake, ni to real, może coś więcej aniżeli ten filmik :roll: ?
  • 0

#13

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic więcej, bo według Youtuba, tj. jego komentujących to jest scena z jakiegoś filmu. Szukałam tego filmu, którego tytuł rzekomo tam podali, ale to nie to. Stąd od razu pytam tutaj, bo już niejednokrotnie userzy Paranormalne.pl wskazali bez pudła. ;)
  • 0

#14

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano



Film nazywa się AGM Heartland i potrzebowałem może 5 sekund żeby się zorientować że to fake...

ludzie... seriously ?
  • 0

#15 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

ten film też fake ?



czy oni dokleili mu te rogi czy ocb.. ?

Użytkownik mroova edytował ten post 04.07.2013 - 14:32

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych