Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niebiesko-zielona twarz w lustrze.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

amikia55.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio przydarzyła mi się przedziwna sytuacja. Wstałam rano, zjadałam śniadanie z rodziną i poszła do łazienki w celu wykonania codziennych czynności. Spojrzałam w lustro i zobaczyłam że w okolicy podbródka mam nieregularną zieloną plamę, która rozrasta się na całą twarz i zmienia kolor na niebiesko-szary! Usta miała jakby sine. Trwało to wszystko może z 5 sekund. Podniosłam rękę do twarzy, by sprawdzić czy może się ubrudziłam, ale była ona tego samego koloru co twarz! Ale miała ona taki kolor tylko w odbiciu lustrzanym, w realu miała zwykły kolor. Od razu wtedy wybiegłam z łazienki. Nie mógł być to efekt żadnego światła, dzień był pochmurny, w łazience nie mam żadnych kolorowych szybek itp. Nie był też to sen, bo wcześniej rozmawiałam z rodziną. Dodam jeszcze, że kolor mojej skóry przypominał jakby koloryt trupa. Czy ktoś ma pomysły co to mogło być ?
Ps. Przepraszam jeśli wstawiłam ten post w nieodpowiedniej kategorii.
  • -2

#2

skar.
  • Postów: 187
  • Tematów: 7
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie jestem specjalistą, ale pewnie jakieś zaburzenia psychiczne. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać polecam udać się do lekarza.

EDIT: Albo po prostu sen na jawie?

Użytkownik skar edytował ten post 06.02.2013 - 14:55

  • 3

#3

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie spojrzałaś wcześniej w źródło silniejszego światła? Pozostają po tym w polu widzenia plamy zmieniające barwy w podobny, jak to opisałaś, sposób.

Poza tym zgadzam się ze skarem, jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, warto wybrać się do lekarza.
I tak trochę z głupa - jeżeli zdarzało ci się zażywać substancje psychodeliczne, to być może flashback.
  • 1



#4 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie no nie przesadzajcie, dziewczyna miała zwidy, na pewno jakaś gra świateł, i cieni a Wy od razu do lekarza ją wysyłacie.
Spróbuj powtórzyć całą sytuację, o tej samej porze dnia ..może to przemęczenia tak zadziałało ? Dołączona grafika
  • 0

#5

0zzy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak pisałaś wstałaś rano i poszłaś do lustra. Po prostu się nie dobudziłaś.
  • 0

#6

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dodam jeszcze, że kolor mojej skóry przypominał jakby koloryt trupa.

Z jakiego stadium rozkładu zwłok był ten Twój kolor skóry?

Jak Ci nie przejdzie i sytuacja będzie się powtarzać to poproś lekarza żeby przypisał Ci haloperydol, w podwójnej dawce trzy razy dziennie.
  • 1

#7

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tak mam jak się obudzę i od razu do łazienki a spałam 4h i do lustra, po prostu oczy zaspane i jeszcze czasem źle odbierają kolory :D
  • 0

#8

amikia55.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, substancji psychodelicznych nigdy nie brałam, nie poszłam tam od razu po wstaniu z łóżka, jak również nie patrzyłam wcześniej w rzadne źródło światła. Jeśli chodzi o ten ,,kolor trupa,, to nie potrafię go do końca opisać. To nie była taka mocna zieleń czy niebieski tylko takie jakby zgniłe, a kolor ten widziałam tylko na mojej twarzy i skórze ręki, wszystko inne wyglądało normalnie. Dziękuje za odpowiedzi, ale mam nadzieję że nic takiego więcej się nie powtórzy ; ) .
  • 0

#9

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje że brudne lustro. A rozrastanie się można wytłumaczyć tym, że brud był tak że jak stałaś był tam gdzie było twoje odbicie podbródka, a ty oddychając rozsuwałaś go dalej po szybie. A ten brud mógł mieć taki kolor że działał tylko z kolorem skóry.
  • 0

#10

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...)a kolor ten widziałam tylko na mojej twarzy i skórze ręki, wszystko inne wyglądało normalnie. (...)


Mówiłaś, że taki kolor był tylko w lustrze, więc ręka też Ci się w tym lustrze odbiła, czy w rzeczywistości ją widziałaś w zmienionym kolorze?
Również jestem za tym, że musiałaś chwilę wcześniej spojrzeć w jakieś silne światło i temu widziałaś plamy w innych kolorach lub też po prostu na moment zrobiło Ci się słabiej i temu widziałaś inne kolory.
  • 0



#11

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jesteś Reptilianką - Jaszczurzycą, tylko po prostu o tym nie wiesz ;)
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych