Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgwałcił i zabił 5-letnią córkę.


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#46

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się tutaj z kolegą - europejska mentalność może do czegoś takiego doprowadzić. Jednak jeżeli
chodzi o KSA, to jestem w 100% pewien że oni nie postawią tam żadnego kościoła - bo tam jest nawet
zakaz posiadania Biblii, to co dopiero by było gdyby prosić o kościół. Poza tym - dekapitować nie trzeba,
wystarczy deportować tych, co się nie integrują. Ta bezkarność pozwala im na tak wiele - w Polsce raczej
to nie byłoby możliwe.
  • 0

#47

Słoma.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u nich to jest normalne, typa raczej nie ruszło to że zgwałcił dziecko
  • 1

#48

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

u nich to jest normalne, typa raczej nie ruszło to że zgwałcił dziecko

Zwłaszcza że to jego dziecko...

U nas przynajmniej lud się burzy jak usłyszy o takich sytuacjach a tam wielkiego oburzenia nie ma...
...no poza duchownymi których się przenosi do innych parafii...
  • 1

#49

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


u nich to jest normalne, typa raczej nie ruszło to że zgwałcił dziecko

Zwłaszcza że to jego dziecko...

U nas przynajmniej lud się burzy jak usłyszy o takich sytuacjach a tam wielkiego oburzenia nie ma...
...no poza duchownymi których się przenosi do innych parafii...



A powinno się ścigać takich ludzi z urzędu.
  • 1



#50

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A powinno się ścigać takich ludzi z urzędu

Co ciekawe kodeks karny jest ważniejszy od kanonicznego i osoby które ukrywają takie czyny także powinny odpowiadać z karnego.
  • 2

#51

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czy to oznacza, że każdy "arap" to taki sam sukinsyn ?, tutaj pies pogrzebany, odpowiedź brzmi oczywiście : NIE.

Co nie zmienia faktu że są mentalną "zarazą" dla cywilizowanego świata.

Nic nie mam do niego, lubi tak robić, to niech robi.

Czy z tobą na pewno wszystko dobrze?
Ten drań powinien zostać powieszony.

Użytkownik Android edytował ten post 05.02.2013 - 20:51

  • 0



#52

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


A powinno się ścigać takich ludzi z urzędu

Co ciekawe kodeks karny jest ważniejszy od kanonicznego i osoby które ukrywają takie czyny także powinny odpowiadać z karnego.



Ciekawe jest raczej to że mamy w państwie Polskim równolegle obowiązujące prawo obcego kraju. I to prawo jest nie podporządkowane naszemu. A przecież prawo naszego kraju powinno być nadrzędne dla prawa kanonicznego.
  • 0



#53

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja o tym myślę, że to nic nadzwyczajnego u nich, taki sobie świat ukuli. Oni pewnie tak samo reagują na to że u nas kobiety mogą chodzić w kostiumach kąpielowych.

Za najbardziej chore to uznaję że ludzie w Europie jeszcze się nie ogarnęli że im dłużej pozwalamy im tu przyjeżdżać to tym szybciej takie akcje staną się codziennością i u nas. Ze zderzenia dwóch całkowicie różnych kultur nie może wyniknąć nic dobrego (co wiemy na przykładzie Ameryki Północnej).


Powiadasz, że oni i my to zderzenie dwóch różnych kultur?

Przecież u nas w Polsce matki rzucają dziećmi o podłogę, duszą przez 4 minuty a potem chodzą rok na wolności... i na rurę wskakują. I nie jest to odosobniony przypadek tylko jeden taki news dziennie.

A jeśli chodzi o gwałcenie własnych dzieci przez ojców w Polsce, mordowanie, tortury.. często latami.. dopiero jak jest już za późno, sprawa wychodzi na światło dzienne. Okazuje się wtedy, że matki tych dzieci wiedziały co się dzieje, sąsiedzi również wiedzieli, nauczycielki w szkole coś przeczuwały itd itd..ale nikt nic nie zgłosił, nie pomógł.


Nasze społeczeństwo nie jest lepsze niestety od tamtych zwyrodnialców... Tam robią to po prostu bardziej ostentacyjnie...nie kryją się zbytnio. U nas wszystko odbywa się w ciszy... nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał... nikogo nic nie obchodzi.

Użytkownik Claire edytował ten post 05.02.2013 - 23:19

  • 0

#54

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powiadasz, że oni i my to zderzenie dwóch różnych kultur?

Przecież u nas w Polsce matki rzucają dziećmi o podłogę, duszą przez 4 minuty a potem chodzą rok na wolności... i na rurę wskakują. I nie jest to odosobniony przypadek tylko jeden taki news dziennie.

A jeśli chodzi o gwałcenie własnych dzieci przez ojców w Polsce, mordowanie, tortury.. często latami.. dopiero jak jest już za późno, sprawa wychodzi na światło dzienne. Okazuje się wtedy, że matki tych dzieci wiedziały co się dzieje, sąsiedzi również wiedzieli, nauczycielki w szkole coś przeczuwały itd itd..ale nikt nic nie zgłosił, nie pomógł.


Nasze społeczeństwo nie jest lepsze niestety od tamtych zwyrodnialców... Tam robią to po prostu bardziej ostentacyjnie...nie kryją się zbytnio. U nas wszystko odbywa się w ciszy... nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał... nikogo nic nie obchodzi.


Yyy... no, stary, nie wiem o co ci chodzi. Jeśli jedno społeczeństwo kryje się ze swoimi zboczeniami i wynaturzeniami, a drugie je - jak sam piszesz - ostentacyjnie tolerują, to to są dla mnie dwie RÓŻNE kultury...

Ale cóż, widzę że jesteś albo tolerystą albo na siłę próbujesz się pokłócić. Nikt z prawidłowo działającym mózgiem nie zaprzeczy że islamy są od nas zupełnie odmienni. Gwałty, morderstwa, pedofilia i inne niefajności zdarzają się i u Japończyków (a pisałem już wcześniej i chyba nikt nie zaprzeczy że jest to całkowicie odmienna kultura) i pewnie u Eskimosów. Już nadmieniałem, że dla mnie nie jest argumentem to że jakiś arab zgwałcił swoją córkę; to tylko punkt wyjścia do przypomnienia że oni są od nas różni i zmieszanie się z nami nie przyniesie nic dobrego.
  • 0

#55

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Dołączona grafika

Premier Australii do muzułmanów: jeśli wam się nie podoba w tym kraju, to wyjeżdżajcie. Muzułmanie, którzy żyją zgodnie z prawami muzułmańskiego (szariatu), zostaną wydaleni z Australii.

Premier Australii, Kevin Rudd, wywołał burzę protestów ze strony muzułmanów, gdy powiedział, że popiera agencje wywiadowcze sprawdzające i śledzące to, co dzieje się w każdym z meczetów w kraju. Oto jedne z wypowiedzi Rudda:

„Dostosowywać się powinni imigranci, a nie Australijczycy. Zgódźcie się z tym albo stąd wyjeżdżajcie. Jestem zmęczony tym, że ten naród stale martwi się o to, jak nie obrazić przedstawicieli innej kultury lub jak ich nie ograniczyć. Po atakach terrorystycznych na Bali większość Australijczyków przeżyła falę patriotyzmu. Nasza kultura rozwijała się w przeciągu ponad dwóch stuleci walk, upadków i zwycięstw, kiedy miliony mężczyzn i kobiet szukały wolności. Mówimy po angielsku, nie po hiszpańsku, libańsku, arabsku, chińsku, rosyjsku czy po innemu. Dlatego, jeśli chcecie stać się częścią naszego społeczeństwa, nauczcie się naszego języka!.”

„Większość Australijczyków wierzy w Boga. Nie jest to jakieś chrześcijańskie, prawicowe czy polityczne stwierdzenie, a po prostu fakt, ponieważ to właśnie chrześcijanie założyli ten kraj na chrześcijańskich zasadach i jest to bardzo wyraźnie widoczne w dokumentach. I mamy oczywiście prawo pokazywać o tym ilustracje na ścianach szkół. Jeśli Bóg was urazi, to proponuję wybrać inny kraj świata na swój dom, gdyż Bóg jest częścią naszej kultury. Będziemy przyjmować waszą wiarę i nie będziemy pytać, dlaczego tak wierzycie. Prosimy jedynie, byście przyjmowali też naszą wiarę i żyli z nami w pokoju i harmonii.”

„To nasze państwo, nasza ziemia i nasz styl życia i damy wam wszelkie możliwości, by się tymi rzeczami cieszyć. Jednak dopóki nie przestaniecie narzekać i płakać z powodu naszej flagi, przysięgi, chrześcijańskiej religii albo naszego trybu życia, to bardzo polecam wam skorzystanie z jednego z bardzo ważnych australijskich praw – prawa do opuszczenia tego kraju. Jeśli wam się tu nie podoba, wyjedźcie. Nie zmuszaliśmy was, byście tu przyjeżdżali. Poprosiliście, byśmy dali wam możliwość tu mieszkać. Zatem przyjmijcie kraj, który już przyjęliście.” - powiedział premier Australii, Kevin Rudd.


Źródło: www.chrzescijanin24.pl

Co tutaj dużo komentować z mojej strony. Jest to genialne posunięcie i od mnie leci dożywotnia pochwała dla tego Pana za takie szczere słowa. W końcu ktoś walnął pięścią w stół.
  • 6

#56

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takich ludzi teraz potrzeba. Jestem pod wrażeniem, że ktoś się odważył tak powiedzieć.
  • 0

#57

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Powiadasz, że oni i my to zderzenie dwóch różnych kultur?

Przecież u nas w Polsce matki rzucają dziećmi o podłogę, duszą przez 4 minuty a potem chodzą rok na wolności... i na rurę wskakują. I nie jest to odosobniony przypadek tylko jeden taki news dziennie.

A jeśli chodzi o gwałcenie własnych dzieci przez ojców w Polsce, mordowanie, tortury.. często latami.. dopiero jak jest już za późno, sprawa wychodzi na światło dzienne. Okazuje się wtedy, że matki tych dzieci wiedziały co się dzieje, sąsiedzi również wiedzieli, nauczycielki w szkole coś przeczuwały itd itd..ale nikt nic nie zgłosił, nie pomógł.


Nasze społeczeństwo nie jest lepsze niestety od tamtych zwyrodnialców... Tam robią to po prostu bardziej ostentacyjnie...nie kryją się zbytnio. U nas wszystko odbywa się w ciszy... nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał... nikogo nic nie obchodzi.


Yyy... no, stary, nie wiem o co ci chodzi. Jeśli jedno społeczeństwo kryje się ze swoimi zboczeniami i wynaturzeniami, a drugie je - jak sam piszesz - ostentacyjnie tolerują, to to są dla mnie dwie RÓŻNE kultury...

Ale cóż, widzę że jesteś albo tolerystą albo na siłę próbujesz się pokłócić. Nikt z prawidłowo działającym mózgiem nie zaprzeczy że islamy są od nas zupełnie odmienni. Gwałty, morderstwa, pedofilia i inne niefajności zdarzają się i u Japończyków (a pisałem już wcześniej i chyba nikt nie zaprzeczy że jest to całkowicie odmienna kultura) i pewnie u Eskimosów. Już nadmieniałem, że dla mnie nie jest argumentem to że jakiś arab zgwałcił swoją córkę; to tylko punkt wyjścia do przypomnienia że oni są od nas różni i zmieszanie się z nami nie przyniesie nic dobrego.



Ej no może nie "stary" ... Kobietą jestem :P

Nie chcę się kłócić a podyskutować ... to bardzo trudny temat. Nie jestem tolerystką....
Chodziło mi tylko o to, że na całym świecie jest bardzo dużo okrucieństwa... On zgwałcił swoją córkę i wyszedł na wolność po jakimś czasie.. a jednocześnie w Polsce doszło prawdopodobnie do wielu takich gwałtów na dzieciach przez ojców i uwierz mi, że również po niedługim czasie wyjdą na wolność jeśli w ogóle się to wyda i dojdzie do aresztowania. Oni tam faktycznie są bardziej bezkarni i pozwalają sobie na więcej... bo prawo ich chroni ( mężczyzn chroni, zwłaszcza bogatych) .

Tak czy inaczej podobne historie zdarzają się również w Polsce, USA i wszystkich innych krajach. Jak ktoś jest psychopatą z natury to narodowość nie ma tu nic do rzeczy...
  • 0

#58

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ej no może nie "stary" ... Kobietą jestem :P

Nie chcę się kłócić a podyskutować ... to bardzo trudny temat. Nie jestem tolerystką....
Chodziło mi tylko o to, że na całym świecie jest bardzo dużo okrucieństwa... On zgwałcił swoją córkę i wyszedł na wolność po jakimś czasie.. a jednocześnie w Polsce doszło prawdopodobnie do wielu takich gwałtów na dzieciach przez ojców i uwierz mi, że również po niedługim czasie wyjdą na wolność jeśli w ogóle się to wyda i dojdzie do aresztowania. Oni tam faktycznie są bardziej bezkarni i pozwalają sobie na więcej... bo prawo ich chroni ( mężczyzn chroni, zwłaszcza bogatych) .

Tak czy inaczej podobne historie zdarzają się również w Polsce, USA i wszystkich innych krajach. Jak ktoś jest psychopatą z natury to narodowość nie ma tu nic do rzeczy...



A to przepraszam koleżankę :D

Spoko, jak mówię - zboczeńcy, mordercy itp są faktycznie wszędzie. Ale w różnych kręgach kulturowych, jak widać, inaczej podchodzi się do takich spraw. Popatrz ile u islamców jest akcji typu kamieniowanie czy ucinanie głów niewiernym - u nas to jest postrzegane jako niewyobrażalna zbrodnia i okrucieństwo, u nich - względna normalka. To jest niepodważalny fakt - oni inaczej postrzegają pewne sprawy. Jak już nadmieniałem, nie chodzi o to że nie chcę u nas muzułmanów ze względu na tego typa co zabił swoją córkę, czy ze względu na to że uważam że każdy muzułmanin to zamachowiec-samobójca. To po prostu totalnie odmienna kultura, która i mi i wielu innym osobom z naszego regionu nie pasuje i nie chcemy jej u siebie.
  • 0

#59

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pozwolę sobie odświeżyć ten temat - oto wieści z Algierii, gdzie imam próbuje usprawiedliwić pedofilię.
Naukowo. Takie rzeczy tylko w "religii pokoju".

"Wypowiedź Chemsa Edine, popularnego w Algerii telewizyjnego imama, na temat przypadku 37-letniego
mężczyzny “zakochanego” w dwunastolatce.

„Istnieje naukowe wyjaśnienie tej miłości pomiędzy mężczyzną, który ma 37 lat, a dziewczynką, która ma
12. Jego ciało ma lat 37, ale w duchu jest zapewne w tym samym wieku, co dziewczyna. (…) Mówię to, bo
jestem pewien, że on szczerze ją kocha I nie ma niecnych motywów, a jego celem jest małżeństwo. (…)
Możliwe też, że on jest dorosły również w duchu, a ta dwunastolatka jest bardzo dojrzała. Ma 12 lat, ale
jest kobietą! W takim przypadku, jeżeli intencje są uczciwe, to znaczy on chce ją pojąć za żonę, nie widzę
żadnych przeszkód dla takiego małżeństwa.”

Dołączona grafika

Ludzie "mądrzy inaczej"...

I jeszcze jeden komentarz użytkownika, znaleziony pod artykułem (pisownia oryginalna).

"Ciekaw jestem naukowych podstaw spółkowania z naszymi braćmi mniejszymi ,na które to pozwala islam.
Po odbytym bliskim kontakcie należy takie zwierzątko zabić. A ja jestem obrońcą zwierząt i myślę , że
należałoby potraktować pałą albo innym twardym narzędziem gwałciciela bezbronnego osła czy wielbłąda.
ciekawe co na to ,, mądry” imam."

Imam wyjaśnia naukowo podstawy pedofilii
  • 0

#60

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeczytałem to, jestem za tym, żeby aborcja była dozwolona do 50 lat życia płodu...

Serio to co się tam dzieje, to po prostu... Arabia...

Owerfull, mówisz, że to nie wszyscy arabowie są tacy, zgodzę się, ale zauważ, że WIĘKSZOŚĆ jest taka. Arab to ogólnie nie jest człowiek, Arab to stan umysłu.

P.S Aborcja wg mnie nie jest niczym KŚ, a raczej jak eutanazja.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych