Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świeta Wojna ... Barca VS Real


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstępie kilka słów wyjaśnień ...

Czytając to forum a raczej ten dział ... widzę same złe rzeczy które dzieją się na świecie. Opisujemy tu tematy w większości negatywne; śmierć ,zamach, wojna i klęska . Tak jakby tylko na świecie było yylko źle ... czy naprawdę tylko takie wydarzenia są na Ziemi
... Czy na Ziemi dzieją się jeszcze dobre rzeczy ??


...może dla odprężenia pokarzę wojnę ale w bardziej humanitarnych warunkach ... robią to za wielką kasę ... ale na tym filmie widać że tu kasa już nie gra roli , to jest PIŁKARSKA ŚWIĘTA WOJNA w której jest walka i nie ma ofiar .
Wojna w której jest twarda walka jak to w życiu ...
Czy jest to bieżące wydarzenie jak najbardziej tylko bez ofiar ...

http://www.youtube.com/watch?v=lUpcUUd1AMI

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 01.02.2013 - 21:03


#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście od zawsze na zawsze, tylko REAL MADRYT!

PS -> Zinedine Zidane - najlepszy piłkarz naszych czasów. ;)



#3

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś byłem bardziej przychylny Królewskim, miałem nawet okazję zwiedzić stadion na Santiago Bernabeu. Kiedy korzystałem z jednej z klubowych toalet, zastanawiałem się czy może Beckham lub Zidane sikali do tego samego kibla co ja. Ale skojarzenia :)



#4

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie i tak prawdziwe derby europy, to obecnie tylko derby Manchesteru. Jakoś zawsze wolałem twardą,angielską piłkę. Aczkolwiek rozumiem,że komuś może podobać się bardziej techniczny styl.

#5

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

święta wojna... proszę Cię ...

Kreuje się z nich najlepsze kluby świata a to niestety ***** prawda. Real szasta pieniędzmi na prawo i lewo a Barca po dokładniejszym przeanalizowaniu ich podwójnego sukcesu w Lm wychdzi na to, że w decydujących momentach sędziowie pomagali, delikatnie mówiąc. Pamietam jak dziś jak sędzia DRUKOWAŁ w meczu z Chalsea... Takiego oszustwa dawno nie widziałem i naprawde fani barcy.. nie mówcie , że tak nie było bo tylko się ośmieszycie. Polecam obejrzeć sobie znowu ten mecz.

Taka drukara, że Piłkarski Poker to przy tym pikuś

I to aktorstwo które piłkarze barcy chyba wypili z mlekiem matki, po prostu żenujące. Żal na to patrzeć..

AC Milan ! :)

Bez wulgaryzmów.
/Connor


#6

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, to wielkie piłkarskie święto jakim jest gran derby, zostało zmienione wręcz w rynsztok przez wiadomą osobę w ciągu ostatnich lat. Smutne jak się pomyśli jak jeszcze nie tak dawno czekało się z wytęsknieniem na każdy ich mecz.

Vaqowsky:

Prawdą jest, że Chelsea należał się jeden karny w drugim meczu po ręce Pique i nic więcej. Ciężko wspomnieć o równie skandalicznych pomyłkach w dwumeczu z Interem dla przykładu, prawda?
A aktorstwo jako takie istnieje w każdym klubie i wytykanie jego jednemu klubowi to czysta hipokryzja. Na tę chwile, największym nurkiem jest Suarez a on nie jest raczej z Barcelony.

#7

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma od tego przypadkiem działu Hydepark -> Sport ? Jakaż to niby święta wojna ?

Przeniosłem.
/Connor




#8

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu przeniosłeś wiadomość jest ze świata i jest bierząca ...
ale tak lepiej pisać o milionach ofiar ciepło siedzieć przed komputerem nie wiedząc co to wojna o głód...

#9

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakoś nie przepadam ani za Realem ani za Barcą i nie do końca rozumiem cały ten medialny szum wokół tego spotkania. Wkurza mnie to bo pilka nożna wcale nie kręci się wokół tych dwóch klubów.
Pełno teraz tych sezonowych kibiców się porobiło i ciągle tylko się słyszy Messi, Ronaldo, Barcelona, Real, trójka Polaków, Borussia Dortmund i tak w kółko. Założę się że 3/4 z nich nawet nie potrafiłoby wskazać Barcelony, czy Madrytu na mapie.

Osobiście śmieszą mnie trochę te dwa kluby, oczywiście nie umniejszając sukcesów i historii.
Real śmieszy mnie dlatego że pompuje taką kasę w transfery a Ligi Mistrzów już 10 lat nie mogą wygrać.
Barca natomiast śmieszy mnie swoim symulowaniem i wymuszaniem, a zwłaszcza tym że wszyscy robią to w ten sam sposób, co moim zdaniem świadczy o specjalnym szkoleniu. Inna sprawa że sędziowie dają się na to nabierać.
Ja np. zamierzam postawić pieniądze na to że Barca w meczu z Milanem będzie miała karnego, a może i dwa. Jestem tego pewny.

Zawsze miło mi jest spotkać kibiców innych klubów np. Arsenalu, Liverpoolu czy Bayernu ponieważ zawsze wiem że mam do czynienia z prawdziwym kibicem, znającym historię swojego klubu.
Ja osobiście już dwunasty rok kibicuję Milanowi i często pytam swoich kumpli, dumnych kibiców Realu czy wiedzą jak to jest gdy ukochany klub wygrywa LM :D

Prawdą jest, że Chelsea należał się jeden karny w drugim meczu po ręce Pique i nic więcej.


No fakt, nic więcej. Tyle że to była ostatnia minuta, a Chelsea potrzebowała jednej bramki. ;)

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 02.02.2013 - 03:16


#10

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwszy zwycięzca ligi mistrzów - Real Madryt
Najwięcej zwycięstw w lidze mistrzów - Real Madryt
Najwięcej goli zdobytych w lidze mistrzów - Raul Gonzales( Real Madryt )

Być może to pierwszy z powodów, dlaczego ciągle Real i Barca.

Obecnie najlepsi grający piłkarze - Messi i Ronaldo - Barcelona i Real.
Najwięcej punktów i goli ze wszystkich lig Europejskich - Barcelona i Real.

Wydaje mi się, że to wystarczające powody, dlaczego to właśnie pojedynki tych dwóch klubów elektryzują świat najbardziej :)

Dodatkowo ostatnio Hiszpania zdominowała wszystko co się da w piłce. Wygrali Mistrzostwa Europy 2008, MS 2010 i ME 2012 - żadnej drużynie się to nigdy nie udało i czy się to komuś podoba czy nie, dziś to oni są najlepsi( i mówię to jako antyfan tej reprezentacji ).

Fakt, że w Barcelonie i Realu nie grają sami Hiszpanie, ale jednak szkółka nadal jest tą Hiszpańską.

Być może po prostu ludziom się to już przejadło, że ciągle tylko Real i Barcelona, ale prawda jest taka, że żadne inne derby nie zasłużyły na taki rozgłos :)



#11

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu przeniosłeś wiadomość jest ze świata i jest bierząca ...


A jakąż to cudowną nową wiadomością jest kolejna rozgrywka między tymi dwoma klubami, zasługująca na to by być w Bieżących Wydzarzeniach ?

Swoją drogą dziwi mnie trochę kibicowanie klubom z odległych krajów, ja rozumiem, że można podziwiać poszczególnych zawodników za umiejętności i styl, ale no.. jaki związek emocjonalny można mieć z Primera Division czy Serie A...

Podziwiałem kiedyś występy lata temu w Barcelonie np - Rivaldo, Luisa Enrique, ale żeby zaraz kibicować ;p .. niby z jakich powodów ?
Może i prezentują światowy poziom footballu, za co propsy, ale kibicowanie kojarzy mi się raczej z regionalizmem i drużynami na których mecze chodzimy.

Z zapalonym tchem oglądałem kiedyś skróty na Eurosporcie chyba, wszystkich lig europejskich, bo czasu i checi raczej nie było na ogladanie wszystkich meczów, jarałem się strasznie najlepszymi akcjami i bramkami i ogólnie podziwiałem kopaczy z całego świata, ale kibicowanie konkretnym składom jakoś nigdy mnie nie rajcowało : <

P.S Nie jestem żadnym hejterem, piłkę nożna bardzo lubię, grać i oglądać :) Żeby nie było - że co Ty wiesz, nie znasz się - spadaj :D

Użytkownik Tsu edytował ten post 02.02.2013 - 03:46




#12

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No fakt, nic więcej. Tyle że to była ostatnia minuta, a Chelsea potrzebowała jednej bramki.


Nie była to ostatnia minuta.

Troszeczke zabawnie brzmi argument symulowania u kibica drużyny włoskiej, które od wielu lat dostarczały największych tego typu specjalistów (nie szukając daleko od AC Milanu - Inzaghi).

A spotkania Barcelony z Realem mają za sobą długą historię i na te chwile to największy klasyk najsilniejszej ligi na świecie więc nie ma co się dziwić całą tą medialną otoczką.

#13

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proszę Cię... Barcelona wygrała dzięki sędziemu i jak masz altzheimera to obejrzyj sobie mecz jeszcze raz. Drukara XXI wieku. CO chwile mają czerwoną kartkę.. żałosny team...
Włosi może i symulują ale tak jak cały świat i tyle, nic ponad to. Za to barcelonka wyznacza nowe standardy w symulowaniu. Sa w tym mistrzami. Mimo , że nie darzę real jakimś specjalnym uczuciem to wole ich 100razy od barcelony. Chłopaki walczą twardo i nie płaczą za to te panienki co chwile na ziemi leżeli. Pamiętam jak Iniesta udawał że Pepe mu noge urwał chociaż go nawet nie dotknął, misrzostwo świata z tym udawaniem. Po prostu żałosne.. oskar.

Żałosny klub...

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 03.02.2013 - 10:55


#14

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żałosny klub...

barcelonka

żałosny team...


Liczyłem na troche bardziej merytoryczną odpowiedź bo w takim stylu prowadzic dyskusji nie zamierzam, wybacz.

#15

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Troszeczke zabawnie brzmi argument symulowania u kibica drużyny włoskiej, które od wielu lat dostarczały największych tego typu specjalistów


No przyznaj sam, czy to nie jest zabawne? :D




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych