Skocz do zawartości


Zdjęcie

Małe problemy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Czasami zdarza się że wyrzuca mi subskrybowanie tematu który kiedyś zacząłem śledzić.
2. Czemu po wpisywaniu w forumową wyszukiwarkę frazy trzyliterowej nic nie wyszukuje? Jak dobrze pamiętam wcześniej nie było można wyszukiwać tak krótkich fraz. Wypadałoby coś z tym zrobić bo głupio jest na takim forum nie móc znaleźć UFO, WTC, HIV, GMO i wielu innych haseł.
3. Już zamieszczałem wcześniej-ponowię:
Po wybraniu subskrypcji określonego tematu przychodzą powiadomienia o odpowiedziach użytkowników. Zależnie od zainteresowania i czasu wybieram różne typy powiadamiania mnie-przeważnie wybieram natychmiastowe powiadomienia. Gdy mam wolne to jest to dobre rozwiązanie. Problem jest gdy muszę popracować, przychodzę a tu 50, 120 wiadomości-przy dłuższej nieobecności robią się kosmiczne ilości. To kasowanie wszystkiego jest uciążliwe.

Dobra-do brzegu...
Istnieje możliwość zrobić coś takiego:
Wysyłane będą pojedyncze powiadomienia o odpowiedzi w obserwowanym wątku. Następne powiadomienia nie będą nadchodziły do czasu wejścia przez użytkownika na obserwowany temat. Widziałem to na kilku forach-jest taka możliwość?

#2

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Czasami zdarza się że wyrzuca mi subskrybowanie tematu który kiedyś zacząłem śledzić.


Subskrypcja jest automatycznie czyszczona po 120 dniach nieaktywności w śledzonym temacie. Mogę zwiększyć limit jeśli będzie potrzeba, nie ma z tym żadnego problemu. Wystarczy poprosić :)


2. Czemu po wpisywaniu w forumową wyszukiwarkę frazy trzyliterowej nic nie wyszukuje? Jak dobrze pamiętam wcześniej nie było można wyszukiwać tak krótkich fraz. Wypadałoby coś z tym zrobić bo głupio jest na takim forum nie móc znaleźć UFO, WTC, HIV, GMO i wielu innych haseł.



Rzeczywiście, nie działa wyszukiwanie trzyliterowych fraz. Wygląda na to, że błąd pojawił się po rozdzieleniu forum i bazy danych na oddzielne serwery. Poprawię to w ciągu kilku dni. I dziękuję za zgłoszenie.

Wysyłane będą pojedyncze powiadomienia o odpowiedzi w obserwowanym wątku. Następne powiadomienia nie będą nadchodziły do czasu wejścia przez użytkownika na obserwowany temat. Widziałem to na kilku forach-jest taka możliwość?



Niestety w chwili obecnej nie ma takiej możliwości. Albo wszystko, albo nic.



#3

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Subskrypcja jest automatycznie czyszczona po 120 dniach nieaktywności w śledzonym temacie. Mogę zwiększyć limit jeśli będzie potrzeba, nie ma z tym żadnego problemu. Wystarczy poprosić :)

W takim razię to ja poproszę...
...na jak najdłuższy termin 8)

Niestety w chwili obecnej nie ma takiej możliwości. Albo wszystko, albo nic.

...szkoda... :/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych