Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uzdrowiciel na stadionie narodowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bilety na Rogera Watersa kosztują od 250 więc co to jest 40 pln



to 10 browarów :mrgreen:


Nie wiem czy ludzie którzy idą na taki event doceniają uzdrowicielską moc piwa :D

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest nieuczciwe żeby ksiądz mamił ludzi że potrafi ich uzdrowić, co innego taki bienergoterapeta (chyba że też jest księdzem). Ten murzyn by nie przyjechał do Polski jeśli by na tym nic nie zarobił

Prawdziwy uzdrowiciel, który szczerze pomaga, nie jest nastawiony na branie tylko na dawanie, mam na myśli szamanów, którzy leczą ziołem.


Szamani też się ostatnio wycwanili i za darmo placem nie kiwną zwłaszcza dla obcych (turystów). A po za tym nieumiejętne leczenie ziołami więcej może zaszkodzić niż pomóc.



#18 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

co innego taki bienergoterapeta



no z nimi też różnie bywa,ja osobiście słabo wierzę w przepływ ich boskiej energii, ale są tacy, który używają np: kamieni, i takich tam kuracji..mam osobistą szamankę, w wiosce skąd pochodzi moja mama, z dziada pradziada zajmują się uzdrawianiem w jej rodzinie.
Ale oprócz wiedzy z dziedziny układu kostnego i wszystkiego co się da wymacać .. :mrgreen: posługuję się też lekami, ma zaprzyjaźnioną aptekę gdzie wydają te leki bez recepty...ufam tej kobiecie, bo leczy moją rodzinę od pokoleń w zasadzie, (prawnuki babci) .
Wiedzę i doświadczenie zdobyła, od ojca a jej córka, żeby całokształt dopełnić ukończyła studia medyczne, ale nie wiem jakiej profesji jest lekarzem. A co do księdza, ewidentnie przyjechał się nachapać. W Afryce jest tylu ludzi potrzebujących.

#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może źle to trochę napisałem. Nikt nie powinien oszukiwać ludzi w ten sposób czy to bioterapeuta, homeopata, irydolog czy ksiądz u z Ugandy.



#20 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

co to irydolog ? bo mi się szukać nie chce :/ irytolog to bym wiedziała :D

#21

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

– Chciałbym, żeby władze kościelne wyraźnie powiedziały, czy to jest prawda, albo czy to jest swego rodzaju oszustwo. Brakuje mi jasnego stanowiska choćby arcybiskupa Hosera, który powinien powiedzieć: tak, ja gwarantuję swoim autorytetem, że doszło do prawdziwych cudów polegających na wskrzeszaniu. Arcybiskup Hoser jest lekarzem. Kto, jak kto, ale on powinien na ten temat się wypowiedzieć. Nie można przechodzić obojętnie wobec stwierdzenia, że dwadzieścia osób zostało wskrzeszonych – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info ks. Isakowicz-Zaleski komentując jutrzejszą wizytę ojca Johna Bashobory w Polsce.

Charyzmatyczny duchowny z Ugandy w sobotę 6 lipca na Stadionie Narodowym poprowadzi rekolekcje. W sumie na spotkanie z uzdrowicielem wybiera się ponad 57 tysięcy wiernych. Co ważne, ojciec Bahobora do Warszawy przyjeżdża na zaproszenie arcybiskupa Henryka Hosera, Bskupa Warszawsko-Praskiego. Niestety hierarcha od pewnego czasu nie chce na temat rekolekcji „Jezus na Stadionie” się wypowiadać. – Mamy przypadek bardzo szczególny, że arcybiskup Warszawsko-Praski, który jest bardzo aktywnym duchownym – zapraszając ojca Bashoborę położył swój autorytet na szali – mówi w rozmowie z portalem tvp.info ks. Isakowicz-Zaleski.

Duchowny z Krakowa stwierdził, że choć rozumie, że do części wiernych trafia ta forma ewangelizacji i on tego nie może negować, to do wydarzenia podchodzi sceptycznie. – Hamuje mnie określenie, że ojciec Bashobora dokonał wskrzeszeń. Dla mnie wskrzeszenia to coś cudownego, wskrzeszenia dokonywane przez Chrystusa są opisane w Ewangelii, a tu nagle słyszymy, że kapłan z Ugandy dokonał ponad 20 wskrzeszeń. Tu stawiam znak zapytania – powiedział ks. Isakowicz-Zaleski. – Arcybiskup Hoser jest lekarzem. Kto, jak kto, ale on powinien na ten temat się wypowiedzieć. Nie można przechodzić obojętnie wobec stwierdzenia, że dwadzieścia osób zostało wskrzeszonych – podkreślał duchowny z Krakowa.

Godson: "ludzie mają głód duchowości"

Poseł John Godson z PO, a przy okazji duchowny ewangelikalny w rozmowie z portalem tvp.info zauważa, że 57 tysięcy sprzedanych wejściówek na spotkanie z ojcem Bashoborą obrazuje nastroje panujące w Polsce. – Kościół katolicki w Polsce dotychczas był bardzo kontemplacyjny. A tu przyjeżdża człowiek, charyzmatyk, który żywiołowo głosi ewangelię – mówi Godson. Poseł twierdzi, że Polacy na Stadion Narodowy wybiorą się także z ciekawości, bo trudno pozostać obojętnym wobec informacji o duchownym z Ugandy, który wskrzesza ludzi. – Poza tym ludzie mają głód duchowości - ocenia.

Prof. Andrzej Rychard, dyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN pytany o fenomen ojca Bashobory, mówi portalowi tvp.info: "Kilkadziesiąt złotych za zobaczenie duchownego z Afryki, obejrzenie Stadionu Narodowego przy ładnej pogodzie i w przypadku niektórych za wiarę w to, że można doznać uzdrowienia – to jest moim zdaniem atrakcyjna rynkowo propozycja. Żałować można jedynie, że Paul McCartney wypadł słabiej w tej konkurencji. Ale jego bilety były droższe, a ja wiem, że w Polsce podstawowym kryterium wyboru konsumenckiego jest cena" – stwierdził prof. Rychard.

tvp.info



#22

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Polecam :

AP 13

Smok przekazuje władzę Bestii



13



1 I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze*. 2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę. 3 I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona*. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią, 4 i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: «Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?» 5 A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy*. 6 Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba. 7 Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich*, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem. 8 Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy*, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka. 9 Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy! 10 Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity*. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.




2 wers mnie zaskakuje

Podobna do pantery - kolor pantery to czarny(bez obrazy)
Łapy niedzwiedzia - ten gość dosłownie macha łapami jak opętany (niedźwiedź zawsze najpierw uderza łapami potem gryzie...)
Paszcza jak lew - lew ryczy a on sie drze w kościołach jak w/w opetany

3 wers

Jedna z głów jakby śmiertelnie raniona - była mowa o tym że wskrzesił człowieka co miał postrzał w głowę...
Cała ziemia powiodła wzrokiem za bestią - A co sie dzieje? Jeździ po świecie, a na stadion juz dawno nie ma biletów na spotkanie z nim.....

Użytkownik Slimok edytował ten post 05.07.2013 - 16:21


#23

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak ktoś wydał te pieniądze (podobno 57000 osób), to widocznie ma taką potrzebę. Na pewno takie rekolekcje mu nie zaszkodzą.
No i co do organizacji, to chyba państwo nie dopłacało żadnych pieniędzy jak w przypadku koncertu też można powiedzieć "nawiedzonej".

edit: link

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 05.07.2013 - 17:27




#24 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

to ja wnoszę o 50 zeta wejściówki jak papież przyjedzie, nikomu to nie zaszkodzi ;]
zamiast płacić na taką imprezę z kieszeni podatników, niech ludzie wierzący się składają.

#25

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dałbym nawet i 400 zł za moc poderwania pierwszej kobiety która wybiorę, ale takich cudów akurat nie ma hahaha.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 05.07.2013 - 17:31


#26

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Avenarius
Na internecie jest pełno takich, które możesz wybrać i poderwać za duuuużo niższą kwotę 8D

#27

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ludźzi dzielim na tych, co szlepi i tych co wszędzie byli, wszystko widzieli i wszystko wiedzą. Jeśli tematem miało się zainteresować tych pierwszych, to pogratulować podstępu.

p.s.Muszę sobie zapisać w notesie szkielet działania takowego.

#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W przepowiednie z gruntu nie wierzę, więc to co wrzucił ślimok uważam za naciąganie proroctwa pod wydarzenia.
Jakiś czas temu w pewnym programie tv siedział ksiądz i jeden poseł była rozmowa właśnie o tym czarodzieju z Afryki. Na przytaczane teorie o wskrzeszenia zmarłych i leczeniu hiva ksiądz zaczął kręcić że tak w zasadzie to nie są takie dosłowne ożywienia z martwych jedynie przenośnie że ktoś został wskrzeszony do wiary. Typowa zagrywka jaką można wszędzie zastosować.
Ciekawi mnie jedno jak to jest że polscy biskupi wypowiadają się że metoda in vitro jest sprzeczna z prawami natury (patrz Michalik) natomiast nie widzą nic sprzecznego z naturą jeśli ktoś twierdzi że wskrzesza zmarłych, leczy hiv itp.
Czyli wskrzeszanie nie jest sprzeczne a in vitro już tak. Ciekawa logika.



#29 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

poseł Godson, to on zapodał film o wskrzeszeniu i ściągnął tu tego eda, obejrzałam kawałek tego filmu w tv..
to jakaś porażka, facet leży i oddycha i wielkie wskrzeszenie, niby go wybudzają ziomowie w garniturach...
to jest śmieszne, dla mnie episkopat się ośmieszył, uczą religii w szkołach, by nie wierzyć w zabobony i gusła a ściągają faceta z czarnego lądu, i odprawiają coś w rodzaju szamanizmu ....to absurd



Dołączona grafika

Użytkownik mroova edytował ten post 06.07.2013 - 10:32


#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co mówią w mediach to Henryk Hoser ściągnął tu tego szamana do Polski http://www.se.pl/wyd...kow_329717.html




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych