Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uzdrowiciel na stadionie narodowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na jeden dzień Stadion Narodowy zmieni się w wielką… świątynię. Odbędą się tam rekolekcje z udziałem ojca Johna Bashabora, uzdrowiciela z Ugandy. Spotkanie zaplanowano na lipiec, ale już zapisało się na nie 9 tys. osób. – To potwierdza wielofunkcyjność naszego obiektu – uważa zarządca Narodowego.

Wejściówki na spotkanie “Jezus na stadionie” kosztują 40 zł normalna oraz 20 zł ulgowa (dla osób do 15 lat)

Dołączona grafika

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Jak pisze Gość Niedzielny to uzdrowiciel potrafi wyleczyć z nowotworów, przywrócić wzrok niewidomym, a nawet wyleczy z Aids


Jak myślicie czy jeśli ktoś zapłaci 40 zł za wstęp to ma większe szanse na uzdrowienie niż ten co zapłaci 20 zł? Może ksiądz będzie patrzył lepiej na tych co więcej zapłacili?
Aha i ciekawe jak daleko jego moc uzdrawiania sięga, czy jak ktoś się wdrapie na drzewo obok stadionu albo będzie patrzył z pobliskiego bloku to może się załapać na moc uzdrawiania? A może będą stosowane urządzenia które będą miały zakłócać przepływ energii żeby ludzie z zewnątrz nie dostąpili łaski?



#2

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie wiem, ale jak byś miał raka to jestem pewny, że dał byś 40 - tak na wszelki wypadek, co by podbudować się psychicznie przed kolejną sesją chemi, która i tak pewnie by Cię zabiła

#3 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak pisze Gość Niedzielny

czytasz Gościa niedzielnego :D ?

Żart oczywiście, no 40 pln to dużo, ale stadion musi na siebie zarobić, trzeba zapłacić potem ochronie, sprzątaczkom itd...
dziwie się, że ludzie w XXI wieku na to poszli..chyba, że statystyki naginają specjalnie...już tak bywało z tego typu imprezami.

Może ksiądz będzie patrzył lepiej na tych co więcej zapłacili?
Aha i ciekawe jak daleko jego moc uzdrawiania sięga, czy jak ktoś się wdrapie na drzewo obok stadionu albo będzie patrzył z pobliskiego bloku to może się załapać na moc uzdrawiania? A może będą stosowane urządzenia które będą miały zakłócać przepływ energii żeby ludzie z zewnątrz nie dostąpili łaski?


Wierutna bzdura przecież Kaszpirowski uzdrawiał przez telewizor i to działało ;] Ciekawe co on tam będzie odprawiał, jakieś egzorcyzmy pewnie :/
Jak dla mnie to drugi Rydzyk, tylko taki afrykański ..I zwykły naciągacz oo

Użytkownik mroova edytował ten post 31.01.2013 - 11:58


#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

żaba wątpię żebym dał z racji tego że nie wierzę w takie gusła a tego księdza uważam za szarlatana i takie coś nie podbudowało by mnie psychicznie.
No właśnie mroova Kaszpirowski albo Zbigniew Nowak uzdrawiali przez telewizor a Zbigniew dodatkowo energetyzował wodę.

A po za tym 40zł ma być za uzdrowienie a nie jedynie za podbudowanie psychiczne.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.01.2013 - 12:04




#5 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Noi jeszcze nie masz pewności czy te 40 złotych coś dadzą, bo nie jest powiedziane, że na 100% uzdrawiają ..leki przynajmniej coś robią, albo niszczą organizm albo pomagają :mrgreen:

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha zapomniałem dać link do tego Gościa http://gosc.pl/doc/802760.Wielka-moc

Jest wiele osób, które nie widziały na jedno oko. Zostały uzdrowione w czasie, gdy Jezus spoglądał na nie z monstrancji. Dajcie świadectwo wiary (brawa). Jedna dziewczynka ma 12 lat, stoi ze swoim ojcem. Przyszła tu, by modlić się, by tata przestał pić. Ma na imię Justyna. Nie martw się. Gdy wrócisz do domu, twój tata nie będzie już pił (brawa). Pan dotyka osoby chore na AIDS. Jest tu osoba, która 11 października zrobi test, który wykaże, że jest zdrowa.

On uzdrawia z marszu, raz dwa i gotowe, niesamowite!


To nie żadne czary-mary. To dar Ducha Świętego. Kapłan, którym Jezus posłużył się w czasie krakowskiej sesji Strumienie Wody Żywej, nazywa się Bashobora
To nie są uzdrowiciele. Nie serwują żadnych szamańskich sztuczek. Nie wabią jak Kaszpirowski i inni bioenergoterapeuci.

Czyli to nie ten ksiądz uzdrawia tylko Jezus. czyli jakby ktoś nie został uzdrowiony to nie może mieć pretensji do księdza. Sprytne, nie ma co.
Czyli nie zostałeś uzdrowiony bo miałeś za małą wiarę i takie tam.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 31.01.2013 - 12:24




#7

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za 20 złotych jest wejściówka ulgowa, do 15 roku życia. Taka promocja pewnie dlatego że ludzie w tym wieku rzadko kiedy chorują. :D Jak to się mówi "hajs się musi zgadzać"
Bardziej zastanawia mnie, dlaczego tacy czarodzieje nie uderzają do Jamesa Randiego, który to oferuje milion dolców za potwierdzenie jakichś niesamowitych zdolności. I niech nikt nie próbuje mi wmówić że facetowi nie zależy na kasie.
Gdyby to miało cokolwiek wspólnego z Bogiem albo Jezusem, to odbywałoby się nie na płatnym stadionie, a na "darmowej" polanie, czy chociażby plaży, wzgórzu itp.
Bóg nie rozdawałby takich darów, po to by ktoś nabijał sobie kabzę na nieuleczalnie chorych ludziach.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 31.01.2013 - 12:36


#8 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

ludzie nie muszą płacić dużo kasy, w ogóle żadnej kasy jak powyżej... wystarczy, że wypłakałbyś się przyjacielowi na ramieniu, matce i to by też dużo dało. Jak człowiek się sam nie przełamie to nic się nie uda, a już na pewno nie za 40 zeta. Prawdziwy uzdrowiciel, który szczerze pomaga, nie jest nastawiony na branie tylko na dawanie, mam na myśli szamanów, którzy leczą ziołem... co to w ogóle za leczenie mówieniem..:/ Kiedyś miałam pewną chorobę,(tarczycy) na prawdę wtedy szczerze wierzyłam w Boga i modliłam się, udzielałam w kościele, słuchałam słowa Bożego jednak guzik mi to dało..od tamtej pory wiem, że to jest w nas samych, i w przyrodzie ..tylko na tych dwóch rzeczach można szczerze polegać...

#9

Czarli02.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm...
Osobiście, to wolę dopłacić 260 zyla i pójść na koncert Watersa miesiąc później - po nim będę uzdrowiony jak rzadko... :D

#10

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to jest w nas samych, i w przyrodzie ..tylko na tych dwóch rzeczach można szczerze polegać...

I właśnie o to chodzi, nasze ciało samo w sobie ma najlepsze zdolności naprawcze, a wszystkim steruje mózg.
Jeśli przekonasz go że wyzdrowiejesz, on zrobi wszystko żeby Ci w tym pomóc i odwrotnie. Tyczy się to nie tylko zdrowia, ale każdego aspektu życia. To jest właśnie natura i prawdziwa wiara.
Jezusy zostały wymyślone przez cwanych ludzi, którzy przyznali sobie monopol na rozwój duchowy swoich "baranków".

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 31.01.2013 - 12:58


#11

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

niestety nie zawsze jest tak pięknie Canna.

#12 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Jezusy zostały wymyślone przez cwanych ludzi, którzy przyznali sobie monopol na rozwój duchowy swoich "baranków"



Dobrze prawisz, ale czasem musi być taki ktoś kto pokieruje, ale na litość boską nie uzdrowi energią tajemniczą :lol.

#13

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Żaba
W końcu jesteśmy tylko ludźmi, niektóre rzeczy zwyczajnie przerastają nasze możliwości.

@mroova
Owszem ktoś musi pokierować, tylko dlaczego zawsze ten ktoś musi być taki pazerny na pieniądz i władzę :/

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 31.01.2013 - 13:20


#14

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

40 pln to dużo


Bilety na Rogera Watersa kosztują od 250 więc co to jest 40 pln :P

#15 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Bilety na Rogera Watersa kosztują od 250 więc co to jest 40 pln



to 10 browarów :mrgreen:


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych