Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hitlerowskie UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

MatiKaro.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, chciałbym wiedzieć co sądzicie o Hitlerowskim UFO??.Oglądałem na YouTube film dokumentalny o tym niby UFO.Wiem że to może być zwykła bujda (jak to jest prawie zawsze) ale to jest nawet ciekawe.Oto link

Użytkownik MatiKaro edytował ten post 30.01.2013 - 12:20

  • 0

#2

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czemu bujda? Niemcy w czasie wojny mieli bardzo rozwinięte badania naukowe w różnorakich dziedzinach, np. bardzo zaawansowane lotnictwo. Silniki odrzutowe, "latające skrzydła" czy inne nowatorskie technologie. Też słyszałem o projekcie "spodka", uważam że mogły takie próby mieć miejsce.
Oczywiście ubieranie tego w szaty "ufo" jest mocnym nadużyciem. To tylko eksperymenty.
Sporą część badań niemieckich przejęli zresztą Amerykanie, stąd ich duży skok technologiczny z lat pięćdziesiątych XX w.

  • 0



#3

MatiKaro.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu bujda? Niemcy w czasie wojny mieli bardzo rozwinięte badania naukowe w różnorakich dziedzinach, np. bardzo zaawansowane lotnictwo. Silniki odrzutowe, "latające skrzydła" czy inne nowatorskie technologie. Też słyszałem o projekcie "spodka", uważam że mogły takie próby mieć miejsce.
Oczywiście ubieranie tego w szaty "ufo" jest mocnym nadużyciem. To tylko eksperymenty.
Sporą część badań niemieckich przejęli zresztą Amerykanie, stąd ich duży skok technologiczny z lat pięćdziesiątych XX w.

Powiedziałem że to (MOŻE) być bujda.Poza tym całkowicie się z tobą zgadzam.
  • 0

#4

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Faktem jest ze Niemcy pracowali nad bronią która miała dać im ostateczne zwycięstwo na wszystkich frontach 2 WŚ.

Poczytaj sobie o "olbrzymie" i "dzwonie".

Poza dym Igor Witkowski już wiele napisał na ten temat, a z tego co pamiętam do i forum paranormalne był temat o tajemnych technologiach 3 rzeszy.

Tez prawdą jest ze po przegranej wojnie wielu naukowców Niemieckich zaczeło pracować dla Amerykanów i ZSRR.
  • 0

#5

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Być może coś w tym jest w końcu ekspedycja naukowa grupy uderzeniowej Floty USA (posiadająca nawet lotniskowiec) do Nowej Szwabii w 1946 roku zakończyła się rekordowymi (jeśli chodzi o ekspedycje naukowe) stratami w ludiach i sprzęcie i zamknięciem w psychiatryku głównodowodzącego Admirała Byrda, który po kilku letnim pobycie w psychiatryku za głoszenie opowieści o latających spotkach znowu objął dowództwo nad kolejną ekspedycją do Nowej Szwabii.

Ponadto grupy H-Sonderkommando prowadziły badania w Tybecie i Iniach (w tych ostatnich podobno udało im się pozyskać ocalałą Vimanę - opisaną w Vimaanika Shastra.

Teoretycznie Niemcy mogli rozgryźć budowę silnika antygrawitacyjnego ale nie przydałoby się im to na wiele gdyż żadne działo nie strzeliłoby z wnętrza bańki grawitacyjnej..

Użytkownik Striker edytował ten post 30.01.2013 - 22:10

  • 0

#6

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też coś kiedyś słyszałem o hitlerowskim ufo jednak już nie pamiętam gdzie

PS czy ten temat jest w dobrym dziale? bo z życiem po śmierci to mało ma wspólnego :)

Przeniosłem.
/Connor

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych