Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#46

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

największy błąd przy budowaniu masy to właśnie nie robienie przysiadów i MC - dobrze, że ćwiczysz nogi : ] bo jak przysiady to i pewnie martwy jedziesz

#47

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zbyt długo ćwiczę, żeby nie wykonywać podstawowych ćwiczeń ;)



#48

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ******* co to k**** jest gej forum ???

edycja: overdose
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#49

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakieś ćwiczenia żeby spalić piwny brzuch? :D Dwa lata zwolnienia z wfu i picia piwska zrobiły swoje, teraz czas się tego pozbyć, ktoś wie jak?

#50

Vintagee.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bieganie.

#51

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakieś ćwiczenia żeby spalić piwny brzuch? :D Dwa lata zwolnienia z wfu i picia piwska zrobiły swoje, teraz czas się tego pozbyć, ktoś wie jak?


Wziąć się za siebie przede wszystkim :D

Przestać pić to piwsko, ograniczyć kalorie w diecie, zaczać ćwiczyć - wszelkiego rodzaju ćwiczenia na brzuch -> http://www.kulturyst...tlas/brzuch.asp

Od siebie polecam -> UNOSZENIE NÓG W ZWISIE NA DRĄŻKU, SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ, UNOSZENIE NÓG W PODPORZE.
Bardzo zachwalane -> SKŁONY TUŁOWIA Z LINKĄ WYCIĄGU KLĘCZĄC.

Do tego skłony, jakaś gimnastyka, bieganie ;)



#52

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jazda na rowerze nada się? Mogę połączyć wtedy przyjemne z pożytecznym.

Przestać pić to piwsko


I tak ograniczam od nowego roku, piję sporadycznie z kumplami w knajpce, teraz sesja to trochę więcej, ale po sesji znowu częściowa abstynencja :D

Użytkownik Box edytował ten post 03.02.2013 - 14:21


#53

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapewne większość osób pakujących na siłce liczyła kalorie. Każdy pączek i piwo trzeba było wypocić na siłowni, rowerku itp. Ja się w to za specjalnie nie bawiłem ale kiedyś zastanowiło mnie niezbyt logiczna ilość kalorii w :

1. Dlaczego pieczywo świeże jest kilkakrotnie bardziej kaloryczniejsze od czerstwego-wina aktywnych drożdży?
2. Przyjmijmy że litr lodów ma 700kcl. Jedząc taką ilość raczej nie dostarczamy organizmowi tych 700kcl, przecież organizm musi tą ilość ogrzać z ujemnej temperatury do temperatury ciała.

#54

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1.Z tego co ja czytałem to raczej ilość kalorii w świeżym chlebie, a czerstwym nie bardzo się różni. Najwięcej kalorii ma co prawda chleb chrupki, około 364kcal, a najmniej graham 218kcal. Zwykły chleb ma ich około 266kcal.

2.Nie mam pojęcia jak to jest z działaniem temperatury.



#55

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakieś ćwiczenia żeby spalić piwny brzuch? :D


dieta - bez diety nie spalisz fatu + aeroby - bo co z tego, że będziesz ćwiczył brzuch, jak mięśnie będą ukryte pod tłuszczem : ]

#56

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dieta - bez diety nie spalisz fatu + aeroby - bo co z tego, że będziesz ćwiczył brzuch, jak mięśnie będą ukryte pod tłuszczem : ]


Dokładnie, 1488% racji, aero też jako dodatek - najlepiej interwały + trening siłowy.

1. Dlaczego pieczywo świeże jest kilkakrotnie bardziej kaloryczniejsze od czerstwego-wina aktywnych drożdży?


Tak, jednak nie zajmował bym sobie tym głowy - jedyną różnicą, którą ma tutaj znaczenie są kwasy zawarte w w/w chlebkach - kwas octowy, który znajduje się np. w cieplutkich bułeczkach nie jest odpowiedni dla osób z delikatnym jelitem. Poza tym jest "pieczywo" i pieczywo; jeżeli chleb nie jest na zakwasie (a większość z nas taki spożywa) to nie ma to już żadnego znaczenia. Jednak osobiście uważam, że są to rozkminy dla ludzi spod znaku "pro" ;).

2. Przyjmijmy że litr lodów ma 700kcl. Jedząc taką ilość raczej nie dostarczamy organizmowi tych 700kcl, przecież organizm musi tą ilość ogrzać z ujemnej temperatury do temperatury ciała.


Masz rację, ich wartość energetyczna będzie o wiele mniejsza. Jednak to jest tak jak z wyrywaniem zdań z kontekstu - bez sensu jest rozmowa na temat konkretnych produktów nie patrząc na nie pod kątem diety.



#57

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat o rzeźbieniu ^^, Biegam, pływam, wiosłuję, ćwiczę brzuszki.



#58

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

poka efekty :D

#59

niegoslav.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam 19 lat, ważę około 67 kg przy 182 cm wzrostu. Może nie jestem sama skóra i kości, ale przydałoby się nabrać masy mięsniowej. Od tego tyg chodzę 2 razy w tyg po 1h na siłownię + w pozostałe dni tygodnia hantelki/pompeczki/drążek w domu - czy to wystarczy by na przykład do wakacji wyglądać już w miarę jak człowiek? Dodam, że jem w miarę regularnie. Do tego w piątki i soboty mam treningi mocno kondycyjne (szermierka w nietypowej konwencji, na prawdę duża ilość potu wylewana + 20kg obciazenia na cale cialo przez powiedzmy 30 min łącznie).
Jake cwiczenia polecacie na triceps?

Użytkownik niegoslav edytował ten post 05.02.2013 - 22:25


#60

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam 19 lat, ważę około 67 kg przy 182 cm wzrostu. Może nie jestem sama skóra i kości, ale przydałoby się nabrać masy mięsniowej. Od tego tyg chodzę 2 razy w tyg po 1h na siłownię + w pozostałe dni tygodnia hantelki/pompeczki/drążek w domu - czy to wystarczy by na przykład do wakacji wyglądać już w miarę jak człowiek? Dodam, że jem w miarę regularnie. Do tego w piątki i soboty mam treningi mocno kondycyjne (szermierka w nietypowej konwencji, na prawdę duża ilość potu wylewana + 20kg obciazenia na cale cialo przez powiedzmy 30 min łącznie).
Jake cwiczenia polecacie na triceps?


2 razy w tygodniu siłownia po 1h przy ciężkim treningu innej dyscypliny to zdecydowanie za mało moim zdaniem, żeby do wakacji zrobić dobre efekty. Wiem z własnego doświadczenia. Kiedy trenowałem sztuki walki, to efekty na siłowni były bardzo mizerne, mimo że miałem plan na mase, diete tak samo, siłownia 3x w tygodniu. Jeśli byś miał nadwagę to taki schemat jak napisałeś, byłby bardzo fajny. Po wymiarach jakie wypisałeś, strzelam że jesteś ektomorfikiem, czyli już na starcie będziesz miał problem z budowaniem mięśnia, a co dopiero przy treningu innej dyscypliny.

Oczywiście nie chcę Cię zniechęcać, broń boże. Bardzo fajnie, że chcesz uzupełnić trening właściwy - siłownią i jak najbardziej to polecam. Bardziej chodzi mi o to, żebyś się po prostu nie rozczarował. Ja jako ektomorfik, musiałem zrezygnować na pewien czas całkowicie ze sztuk walki, kiedy chciałem zbudować fajną sylwetkę. Może gdybym nie miał innych obowiązków to bym to pogodził ;)

Na triceps polecam:
-Francuskie w leżeniu -> Dołączona grafika
-Prostowanie sztangielki w opadzie -> Dołączona grafika

Edit: to ćwiczenie z pierwszego gifa polecam robić do czoła, nie aż tak głęboko za ławeczkę.

Z innych ćwiczeń polecam jeszcze:
-Wyciąg
I na dobicie - pompki na poręczach.

Użytkownik Daniel. edytował ten post 05.02.2013 - 23:58





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych