Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#31

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Shi poproszę, filmik instruktażowy jak się pocisz ;] :o
Chciałam się pochwalić, że ja też chodzę na siłkę :-), ale na piłki i ćwiczenia z rehabilitantem to nie wiem czy to się liczy :roll: i na basen czasem..


Jasne że się liczy. I niestety większość osób które porywają się na siłownie powinna z takim rehabilitantem mieć do czynienia. Teraz w dobie komputerów bardzo duży odsetek osób, szczególnie młodych, ma różne skrzywienia kręgosłupa, problemy z barkami, stawami. Najpierw powinna być rehabilitacja poprzez siłownie, a potem trening siłowy. No ale nie wszyscy się do tego przykładają, sam niestety jestem tego przykładem :(

Ja od miesiąca mam rozdupcone kolano - skręcony staw kolanowy, więc mój trening faktycznie ogranicza się do "klata bary bic"... No ale powoli wracam do zdrowia, wczoraj rzuciłem się na wiosło i kolano nie bolało, więc jest dobrze :D. Jeszcze naprostuje trochę plecy, wyleczę bark i mogę znów szaleć.

@Daniel.
http://www.muscleand...tary-press.html
To jest poprawna i podstawowa forma żołnierskiego :P


chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke .....
..... " WIDZIALES?! ALE BYDLE!!!"



Ludzie chcą normalnie podyskutować, wymienić się doświadczeniami, a Ty znów się wtrącasz...



#32 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

@ Wszystko

Ja np, nie lubię takich dużych panów..oczywiście nie każdy koks to jakiś głupek, ale :roll:wydaje mi się, że to też uzależnia pakujesz bo chcesz więcej i więcej i lepiej wyglądać...a z drugiej strony kobiety lecą na takich facetów :roll: to się robią na bóstwo :D, tak jak u kobiet niektórych liczy się mega solara :mrgreen:. A duży nie zawsze znaczy silny ;]

@Smok

To prawda, że każdy powinien mieć jakiegoś trenera-rehabilitanta, ale mało jest takich ..kiedyś chodziłam na siłownię, bo miałam za darmo z pracy ;] i nie było nikogo kto by nam wskazał jak ćwiczyć, po 2 miesiącach miałam uda jak facet nie mogłam się zmieścić w dżinsy, bo za dużo jeździłyśmy na rowerku z koleżanką, aż jeden z ćwiczących na siłowni pokazał nam parę ćwiczeń, na brzuch, uda itd...wysłuchałam historię jak kilku "koksów" przesadziło z ćwiczeniem i siadł im kręgosłup...chcieli szybko ładnie wyglądać :/.

Ps. Też mam problem z kolanami .

Użytkownik mroova edytował ten post 30.01.2013 - 18:43


#33

daVinciPL.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do diety ja akurat uważam że węglowodany to nie jest najważniejszy składnik. Mam dietę wysokobiałkową. Węgle, takie jak ryż czy ziemniaki, jem tylko po treningu.

#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałbym tylko powiedzieć, że post z poprzedniej strony był taką artystyczną prowokacją. Jest to tekst który krąży po necie. Wstawiłem go tutaj, bo jest dość zabawny.

A co do samego tematu. Na siłownię nigdy nie chodziłem, ale za to trochę ćwiczę w domu. Może nie ma z tego znaczących efektów, ale coś to daje. Sporo też czytałem na tematu kulturystyki, diet, planów treningowych.



#35

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

..."nielegalną" siłownię...

O co chodzi z tą nielegalnością?

Przerobienie brzucha na kaloryfer to nie taka prosta sprawa, tym bardziej w Twoim przypadku, bo z opisu wynika, że jesteś endomorfikiem, czyli szybko łapiesz mase. Same ćwiczenia nie wystarczą. Endomorfik, żeby zbudować kaloryfer musi poświęcić bardzo wiele - treningi, diety, spalacze, dyscyplina, wytrwałość.

Tak z 10 lat wstecz dobiłem do 120 i w trzy miesiące zgubiłem 30kg, bez diety tylko trening. Teraz nie dam rady tego powtórzyć. Brakuje ekipy, stałego cyklu dziennego.

Jeśli chce sie mieć ładny kaloryfer to przydało by się jak najbardziej spalić tkanke tłuszczową , dobrym cwiczeniem w tym kierunku jest bieganie z rana przed posiłkiem kiedy to spala się od razu tłuszcz

Słyszałem coś przeciwnego. Gdyby ćwiczenia na głodnego spalały tłuszcz to głodówki byłyby skuteczne-a nie są., poza protestami oczywiście.
Na głodnego organizm spala najpierw mięśnie a dopiero później tłuszcz. Testowałem gdy jeździłem do roboty rowerem (25km x 2). Gdy jeździłem głodny to byłem zmęczony i efekty mniejsze. Jak zjadłem śniadanie z pół godziny przed wyjazdem to była inna bajka-lepiej, szybciej i efektywniej. Organizm palił to co dopiero zjadł.

MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!

Taa...jasne...
Wystarczy spojrzeć na Pudziana. Co z tego że ma masę to co drugi bramkarz by go rozniósł. Respekt to on ma wśród gimnazjalistów. Nigdy nie rozumiałem ABS-ów którzy dążą do sylwetki która uniemożliwia im wyłożenie kołnierzyka lub zawiązanie krawata. Kalectwo na własne życzenie.

...po 2 miesiącach miałam uda jak facet nie mogłam się zmieścić w dżinsy...

Czemu tak na to patrzysz?
Czemu nie uda jak Tina Turner?

#36

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Smok

Przecież dałem dokładnie to samo co Ty, tylko pan na zdjęciu urozmaicił sobie wyciskanie.

Węglowodany są również bardzo ważne, dostarczają nam energii i są dobrym uzupełnieniem. Same białko to trochę mało :)

EDIT: Mroova już Cię lubię :D

Użytkownik Daniel. edytował ten post 30.01.2013 - 20:07




#37 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Czemu tak na to patrzysz?
Czemu nie uda jak Tina Turner?



Bo Tina zmieściła swoje uda w damskie dżinsy :D

Danielu ale za co :D

Wszystko mnie też rozbawił ten tekst ..

Użytkownik mroova edytował ten post 30.01.2013 - 21:56


#38

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czemu tak na to patrzysz?
Czemu nie uda jak Tina Turner?



Bo Tina zmieściła swoje uda w damskie dżinsy :D

Danielu ale za co :D

Wszystko mnie też rozbawił ten tekst ..


Za to, że lubisz jak facet jest dobrze zbudowany :D rzadkość, naprawdę :D Co rozmawiam ze znajomymi to mówią, że to ohydne i żebym przestał :(



#39 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Napisałam, że "nie lubię" , ale bez przesady Ty nie masz złych..Twoje jeszcze dobrze wyglądają ...
takiego lubię:

Dołączona grafika


Ale takiego już nieeuuu :
Dołączona grafika

Idealnie pasują do notatki Wszystkiego :-)
Kiedyś w autobusie widziałam takiego zioma, usiadł od zewnętrznej a obok babka chciała od okna, komicznie to wyglądało bo bary miał tak szerokie, i obracał się na strony a ona nie mogła się wepchać :D w końcu wstał i ją wpuścił :lol

Użytkownik mroova edytował ten post 31.01.2013 - 09:53


#40

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okej :P wszyscy trzej z Twojego postu nieźle koksu w siebie wbili :D



#41

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miało być o treningach, a więc piszę :D

Właśnie wróciłem sobie z treningu barków i nóg, całkiem fajnie poszło :D W między czasie machnąłem sobie coś tam na klatkę, 130kg jakoś poszło. Przysiad 115x6 na koniec. Fajerwerków nie ma, ale cały czas do przodu! :D



#42

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A przy jakiej masie ciała wyciskasz 130kg?



#43

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koło 80kg powinno być :D

EDIT: W temacie z Naszym foto, wrzucałem fotke swoją :P

Użytkownik Daniel. edytował ten post 01.02.2013 - 20:26




#44

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieźle. :) Ja najwięcej podniosłem 105 kg dwa razy, przy wadze 70 kg. Tak, zdjęcie widziałem.

Użytkownik Paweł edytował ten post 01.02.2013 - 20:26




#45

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przy wadze 73kg miałem rekord 120kg. Tak naprawdę nie wiem ile teraz waże, dwa miesiące temu 78,6kg, ale troche mi się przytyło, więc stawiam w okolinach 80kg, a rekord spróbuje za jakieś miesiąc-półtora.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych