Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO i kontakty astronautów na orbicie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lin.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich :) .Ostatnio natknąłem się na film o NASA pt."Ściśle Tajne".Po obejrzeniu go zacząłem się zastanawiać czy cokolwiek z nich było "spotkaniem".Podchodze do tego dość sceptycznie,bo jeśli obce cywilizacje posiadają taką technologie że potrafią nas odwiedzać to po co miały by się nam ukazywać.Również trzeba liczyć się z tym że astronauci byli poddani stresowi oraz mógł stworzyć sam sprzęt takie zdjęcia lub filmy.Jest to mój pierwszy artykuł więc przepraszam za jakieś pomyłki ;) .Zachęcam ciekawskich do obejrzenia tego filmu i na wasze komentarze.Jak wy myślicie czy jedno z tych "kontaktów" było prawdziwe?Moim zdaniem raczej zadziałała tutaj wyobraźnia i stres,ale to tylko moje zdanie.


NASA-Ściśle tajne
  • 2

#2

matteo879.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A moim zdaniem to prawda wystarczy sobie przypomniec misje Apollo jak astronauci ktozy widzieli cos chcieli mowic ale zdali sobie sprawe ze sa na wolnym kanale gdzie kazdy moze sluchac co mowia a potem okazalo sie jak bylo naprawde .

Obcy maja kontakt z ludzimi chyba od zawsze a to co mowi nasa i usa to tylko po to zeby ludzia mydlic oczy bo poco glupi smiertelnik ma sie zastanawiac nad tym czy tamtym niech pracuje placi podatkl i tyle to jego zadanie.... a reszta zajma sie inni
Troche to glupie ale coz pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc sa modrzejsmi tego swiata co decyduja o tym co ma przecietny smiertelnik wiedziec a to co na filmie bylo pokazane to na moj gust jest to na pewno prawda
  • 6

#3

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

... Jest to mój pierwszy artykuł więc przepraszam za jakieś pomyłki ;) ..


Zapraszam zapoznać się z tym artykułem, trochę historii ziemii naświetli Ci temat ;]
http://www.paranorma...amana-historia/
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych