Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łowcy duchów (TAPS)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

undertaker.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie oglądam Ghost Hunters 3 sezon. Jestem akurat po odcinku 13 trzeciej serii - Manson Murders. Masakra co tam sie dzieje. Najgorsze, że nie wiadomo czy to fake czy nie bo sie kreuja niby na takich wiarygodnych, choc w necie istnieje kilka stron dowodzących, że to fake. Rozmawiali sobie normalnie z duchem i spłynęło to po nich jak po kaczce, jeszcze się zastanawiali czy można ogłosić ten dom nawiedzonym czy nie(wczesniej wystarczylo im pare "cold spotów" i własnych odczuć). W dodatku zadawali jakieś głupawe pytania. Jestem po tym troche zmieszany i nie wiem czy ogladac to dalej, dlatego sciagam teraz ghost adventures. Z ghost hunters polecam jeszcze odcinek 3x07. Ten gosc z Irlandii w porownaniu z nimi wydaje sie jak jakis nawiedzony, jakby wiedzial cos wiecej. No i ten jego akcent robi swoje.
  • 0

#32

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w tym odcinku akurat jak temperatura spada i robią zbliżenie na termometr i się dobrze przyjrzeć to trzecia cyfra się lekko rusza, jakby ktoś się bawił, więc wątpliwość jest.
  • 0

#33

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najlepszym dowodem na to, że w/w seriale są czystą fikcją jest fakt, że nawet gdy podczas tej jednej jedynej nocy, kiedy nagrywają uda im się coś złapać już tam nie wracają by przeprowadzić dochodzenie kolejny raz. Logicznie myśląc, jeśli gościom zależy na badaniu zjawisk paranormalnych powinni czym prędzej wracać do miejsca gdzie udało się coś nagrać w nadziei że zjawisko się powtórzy a oni zyskają długo oczekiwany dowód. Skoro nie wracają to znaczy że im nie zależy. A czemu im nie zależy? Bo wiedzą, że to lipa.
  • 0

#34

Clint.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam członków TAPS, LAB oraz GHI i ekipy sa wiarygodne. Gdyby tak nie było, stracili by wszelkie licencje oraz uprawnienia jako grupy profesjonalne GH.
Na terene Polski działa od 2009 roku jedyna w naszym kraju profesjonalna ekipa GhostHunters z międzynarodowymi licencjami - PTGH.
Zapraszam na ich stronę.
http://ghosthunters.com.pl/
  • 0

#35

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prawdziwe czy nie to pewnie nikt z nas tego nie udowodni, ale pewne jest to, że rozśmieszył mnie pewien mały szczegół wpływający na mój osobisty odbiór całego przedsięwzięcia.

"Jason Hawes i Grant Wilson to hydraulicy pracujący dla Roto-Rooter w Nowej Anglii. Są także współzałożycielami TAPS - The Atlantic Paranormal Society - badają więc wszelkie paranormalne zjawiska takie jak np. nawiedzenia."

i potem w obsadzie

"Jason Hawes- ekspert do spraw zjawisk paranormalnych"

... nie mam pytań xD
  • 0

#36

Szoszon.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głodny/a wrażeń? Idź na zamek Czocha nocą ^^
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych