Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łowcy duchów (TAPS)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

ramzxp.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możemy zrobić własną ekipę, sprzęt można skolekcjonować 100x lepszy na przestrzeni czasu, fundusze posiadam, ale nie takie by zakupić jednorazowo sprzęt wartości 50-100tysięcy. Nie mniej jednak kamery na podczerwień, siatki laserowe, czujniki, oprogramowanie, jakby ktoś się chciał w takie coś bawić(ciekawe hobby). Niedługo przeprowadzam się na stałe do Wrocławia i będzie można skompletować team hobbystów.
  • 0

#17

Dark_Paranoia.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomysł na własną ekipę fajny :mrgreen:

A jeśli chodzi o TAPS - trzeba by było to zobaczyć "od wewnątrz", żeby być na 100% pewnym prawdziwości owego programu.
  • 0

#18

nico2008.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz rację .Ja w ten program nie wierzę ,bo tylko siebie nawzajem straszą a nic nie pokazują... Wstawiam fotkę , która przedstawia właśnie to czego szukamy wszyscy .Przed zrobieniem zdjęcia też nie wierzyłem w 100% w te rzeczy.... Zdjęcie zrobiłem na chybił trafił ..Stwierdziłem ,że nawet w dzień mogą przebywać obok nas - nie wiedząc o tym . pozdrawiam . Jeszcze jedno . Kto nie wierzy - jego sprawa . Dołączona grafika

Użytkownik nico2008 edytował ten post 21.02.2013 - 23:52

  • -1

#19

kaktus.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zgodzę się w kwestii, że w Ghost Hunters w każdym odcinku coś nagrywają/rejestrują. Gdyby jeszcze niedawno oglądałem ten serial to w dużej liczbie odcinku Huntersi kończyli z pustymi rękoma. Nie mówię, że program jest autentyczny. Sam mam mieszane uczucia, w końcu to serial a seriale mają być popularne. Jednakże podoba mi się ich podejście techniczne i sceptycyzm. Nawet sam myślałem o jakichś własnych próbach nagrań audio czy jakaś kamerą po tym jak u mnie w domu przydarzyła się dość niezwykła rzecz ale się więcej nie powtórzyło więc sadzę, że to było naturalne.

Nico twoje zdjęcie zdaje się nie przedstawiać ducha. Zauważ, że po lewej stronie są ludzie. A ta niezwykła postać, którą wyszczególniłeś może być po prostu człowiekiem w ruchu. Aparat nie uchwycił go dokładnie, dlatego jest przeźroczysty. Kiedyś bawiłem się z kumplem robiąc takie sztuczne duchy przy zastosowaniu naświetlania. Mogę się oczywiście mylić, ale mnie to nie przekonuje.

Użytkownik kaktus edytował ten post 26.02.2013 - 14:52

  • 0

#20 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten program jest tak słaby, że szkoda go oglądać.. jedyny godny tego typu był na ZoneClub...jakieś 5 lat temu
W każdym odcinku były jakieś fotki, w miarę wiarygodne i nagrania ...ale jak to dobry program szybko go zawiesili...


Kojarzy ktoś tytuł? Widziałem kiedyś raz jeden kapitalny program o tej tematyce, ale nie pamiętam ani na jakiej stacji był, ani jak się nazywał :< Wiem tylko, że był bardzo rzeczowy i dość "profesjonalnie" (jak na warunki TV) podchodzili do tematu.
  • 0

#21

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wie ktoś może gdzie można obejrzeć Ghost Hunters?
  • 0

#22

Irreversible89.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na YouTube.
  • 0

#23

Leszek 82.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AXN Sci-fi tam 5 sezon leci w tym momencie, ewentualnie SCI FI CHANNEL tam wydział międzynarodowy. Na tym kanale jest również taki program jak: "Prawda czy fałsz: Zjawiska paranormalne", gdzie prowadzący starają się sprawdzić czy nagrania są prawdziwe, starając się odtworzyć to w jaki sposób można było nakręcić taki materiał.
  • 0

#24

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A można gdzieś w internecie obejrzeć ten program ''Prawda czy Fałsz:Zjawiska Paranormalne'? Bo nie mam AXN SciFi, ani Sci Fi Channel.
  • 0

#25

Leszek 82.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oficjalna stronka: http://www.syfy.com/factorfaked
Polski odpowiedniik: http://www.scifiuniversal.pl/shows/prawda-czy-fałsz-–-zjawiska-paranormalne-0
BTW czy wiecie, że wydział międzynarodowy TAPS był w Polsce?

Wilczy Szaniec

Użytkownik Leszek 82 edytował ten post 07.04.2013 - 09:19

  • 0

#26

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A na tych stronach da się obejrzeć online całe odcinki?
  • 0

#27

Leszek 82.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A na tych stronach da się obejrzeć online całe odcinki?


Zerknij i zobacz, nie wiem nie sprawdzałem.

Użytkownik Leszek 82 edytował ten post 07.04.2013 - 11:33

  • 0

#28

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytam się, bo nie znalazłem takiej opcji.
  • 0

#29

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest tam taka opcja nazywa się to Rewind lecz Nie można oglądać z Europy.
  • 0

#30

Leszek 82.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ewentualnie Chomik zostaje :P :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych