Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeprowadzono analizę zwłok z pustyni Atacama i nie jest to człowiek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Przeprowadzono analizę zwłok z pustyni Atacama i nie jest to człowiek

Dołączona grafika

Zwłoki dziwnych humanoidów o niskim wzroście znajdowano już wielokrotnie i to w bardzo wielu miejscach na świecie. Znane są przypadki znalezienia niewielkich obcych na Dalekim Wschodzie Rosji oraz w okolicy chilijskiej pustyni Atacama. Ten ostatni przypadek doczekał się dogłębnego zbadania przez znanego ufologa, dr. Stevena Greena.

Zwykle, gdy mamy do czynienia z dziwnymi zwłokami o zdeformowanych elementach ciała najczęściej stosowanym wytłumaczeniem takich zjawisk jest stwierdzenie, że to chory płód ludzki lub dziecko z rzadką chorobą genetyczną. W przypadku wielu znalezisk z wydłużonymi czaszkami obmyśla się najbardziej szalone teorie byle tylko nie zauważyć prób ewidentnego naśladownictwa.



Zwłoki z pustyni Atacama zostały znalezione przez 15-letniego chłopca o imieniu Armando, który od wczesnego dzieciństwa uwielbiał ufologiem. Dowiedział się, że na pustyni Atacama często widuje się niezidentyfikowane obiekty latające. Dokładnie 25 października 2002 r., udał się on autobusem do miasta Mehilones, a następnie doszedł do wydm. Według niego, mimo, że wędrował długo, nie było mu dane zobaczyć UFO. Zaczynało się ściemniać, gdy Armando postanowił wrócić do miasta, i wtedy nagle natknął się na coś w okolicy głazu.



Młodzieniec twierdził, że na początku myślał, że to większa jaszczurka, ale potem, gdy podszedł bliżej, stanął zdumiony. Przed nim na piasku leżało maleńkie żywe stworzenie przypominające karykaturę człowieka. Głowa na wątłym ciele wydawała się bardzo dobrze rozwinięta. Armando znał wizerunek obcego z licznych książek o UFO i zdał sobie sprawę, że przed nim, może być obcy, choć bardzo mały. Niewielki wzrost może zależeć od siły grawitacji, jaka panuje w danym miejscu. Wiadomo, że im silniejsza grawitacja tym mniejsze formy życia.



Chłopiec twierdzi, że rozejrzał się uważnie, chcąc zobaczyć wrak "latającego spodka", ale nie było widocznych śladów katastrofy. Leżąca na piasku istota wyciągnęła rękę, jakby prosząc o pomoc. Nastolatek chodził w okolicy mając nadzieję znaleźć przynajmniej niektóre fragmenty miniaturowego statku kosmicznego, ale nic nie znalazł. Potem zabrał ze sobą zwłoki istoty i wrócił do domu. Obcy po śmierci zmumifikował się a pozostałości Armando wręczył centrum badawczemu w Santiago. Nareszcie istota została dobrze zbadana a to, co odkryto jest zdumiewające.



Ufolodzy twierdza, ze mały nieznajomy pojawił się na Ziemi z innego świata. Eksperci dokonali badań rentgenowskich i za pomocą tomografii komputerowej, aby potwierdzić lub wykluczyć pozaziemski charakter tego znaleziska.

Steven Greer z Projektu Disclosure mówi: "Po wielu tygodniach, jesteśmy z powrotem i radością informujemy, że niesamowite wyniki uzyskano w trakcie naszego badania to możliwego potwierdzenie pochodzenia pozaziemskiego tego ciała."


Oprócz skanów tomografem i zdjęć rentgenowskich zdołano również uzyskać próbki DNA w sterylnych chirurgicznych warunkach. Te próbki będą teraz zbadane przez wiodących światowych genetyków. Rentgen i tomografia komputerowa wykazały, nienaruszoną strukturę biologiczną humanoidalnego organizmu. Dzięki możliwości obrazowania 3D udało się odtworzyć strukturę wewnętrzną tego ciała. Uczeni byli w stanie zobaczyć narządy wewnętrzne, takie jak płuca i czegoś, co można nazwać strukturą serca.

Greer dodaje: "Te zdjęcia zostały niedawno oglądane przez główny autorytet medyczny w świecie w zakresie szkieletowych nieprawidłowości, i powiedział, że ta istota jest inna od wszystkich znanych mu szkieletów ludzkich. Wiemy też, że nie jest to starożytna forma humanoidalna, ale prawdopodobnie nie jest to też człowiek."


Oprócz tego ustalono, że gęstość kości nie pasuje do charakterystyki ciała nieudanego płodu ludzkiego z okolicy 20 do 22 tygodnia. W tym wieku nie ma zbyt dużo wapnia w kościach płodu Procedury badania DNA są skomplikowane i czasochłonne. Z pewnością zostaną użyte najlepsze technologie. Testy DNA zajmą około dwóch miesięcy, a nawet dłużej.

http://www.youtube.com/watch?v=j_iJP6a52jg&feature=player_embedded

Powyższe nagranie przedstawia coś co może być kolejnym dowodem na to, że istnieje wiele ras istot odwiedzajacych nasza planetę.

Źródło: innemedium.pl
  • 8

#2

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe może to i jest obcy gatunek... Chociaż sądząc po wzroście może to być gatunek ziemski żyjący na pustyni którego jeszcze nie odkryliśmy.Nie mam pojęcia.
  • 0

#3

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm... Trudno mi oceniać tak złożoną sprawę, więc odniosę się tylko do drobnego jej fragmentu, który wydaje mi się podejrzany: Armando celowo rusza na pustynię szukać UFO. Cały dzień nic nie znajduje i już już, kiedy ma wracać, wpada przypadkiem na zwłoki niezidentyfikowanego humanoida... Samo to, że idąc na poszukiwania UFO znalazł UFO już jest dziwne, a to, że stało się to w ostatnim możliwym momencie tylko dodaje "filmowego klimaciku" tej historii. I moim zdaniem odejmuje jej wiarygodności.

Gdyby człowiek doświadczony w poszukiwaniach znalazł UFO - ok, wie co robić i mu się udało. Ale 15-letni chłopak? Jaka jest szansa na zobaczenie UFO? No załóżmy, że 1:1 000 000. A na zobaczenie zwłok UFO? 1:10 000 000. A na zobaczenie zwłok UFO akurat wtedy, kiedy to sobie zaplanujemy? 1:1 000 000 000? :D

Oczywiście moje "wyliczenia" nie są poparte żadnymi wzorami, to czyste założenia, ale moim zdaniem albo chłopak coś kręci, albo jest jednym z tych nielicznych ludzi, którzy doświadczyli niewyobrażalnie wielkiego farta.
  • 4

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rentgen i tomografia komputerowa wykazały, nienaruszoną strukturę biologiczną humanoidalnego organizmu.

no nieźle. Pustynia lepiej przechowała ten ,,organizm" niż najlepsza zamrażarka. Żeby po 12 latach struktura biologiczna była nienaruszona. No bez przesady. Połóżcie mięso w gdzie panują podobne warunki a zobaczycie ile wytrzyma.

Powyższe nagranie przedstawia coś co może być kolejnym dowodem na to, że istnieje wiele ras istot odwiedzajacych nasza planetę.


Ta, na pewno. Chyba znaleziono dwa okazy tego ufoka, bo pod koniec filmu mamy inaczej wyglądającą figurkę... ups, kosmitę, niż na poprzednich ujęciach.
Aha, sorry, chyba w sumie były trzy ufoki. Bo na zdjęciu znajdującym się na początku posta, jest zdjęcie innego ufoka, który wygląda inaczej niż dwa pozostałe.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 23.01.2013 - 20:13

  • -2



#5

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszystko nie wierze w inne rasy, ale jeden bład popełniłeś. Jeśli nie są ludzmi to ich ciała mogą być inaczej zbudowane, więc porównanie do mięsa jest błędne.
  • 4

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No popatrz inaczej zbudowane, a mają głowę, ręce, tułów, nogi, coś co wygląda jak płuca i coś jak serce. W ogóle mają humanoidalny wygląd.
  • -2



#7

Sh@dowly.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wszystko nie wierze w inne rasy, ale jeden bład popełniłeś. Jeśli nie są ludzmi to ich ciała mogą być inaczej zbudowane, więc porównanie do mięsa jest błędne.


Tak, może są jak konserwy z biedronki.
  • 0

#8

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niestety do mnie ta historia nie przemawia.... Myślę, że jeśli faktycznie byłaby to istota pozaziemska to zrobiłoby się z tego międzynarodowe zamieszanie jak w przypadku Roswell. Wszędzie by o tym pisano i mówiono... gdyby choć ziarno prawdy w tym było.
  • 0

#9

Searching For Meaning.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia fajna ale zawsze przy takich newsach zadaje sobie jedno pytanie. Dlaczego ewolucja na innych planetach idzie w podobnym kierunku co na ziemi. Ta istota znaleziona na pustyni miała kości zbudowane z wapnia, płuca, cos na wzór serca, miała dwie konczyny górne. Wszystkie istoty pozaziemskie sa bardzo podobne do rasy ludzkiej. To jakos do mnie nie przemawia. Dlaczego lata swietlne od naszej planety ewolucja idzie mniej wiecej ta samą drogą.
  • 0

#10

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Historia fajna ale zawsze przy takich newsach zadaje sobie jedno pytanie. Dlaczego ewolucja na innych planetach idzie w podobnym kierunku co na ziemi. Ta istota znaleziona na pustyni miała kości zbudowane z wapnia, płuca, cos na wzór serca, miała dwie konczyny górne. Wszystkie istoty pozaziemskie sa bardzo podobne do rasy ludzkiej. To jakos do mnie nie przemawia. Dlaczego lata swietlne od naszej planety ewolucja idzie mniej wiecej ta samą drogą.


A może to na naszej planecie ewolucja przebiega tak jak wcześniej na innej ? Jak wiemy "człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga "(Księga Rodzaju 1:26-27). Może więc to nie oni są podobni do nas tylko my do nich ? :)

p.s nie chce obrażać niczyich uczuć religijnych , ot taka luźna uwaga
  • 4

#11

Searching For Meaning.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
No tak, zgadza się, może to nasza ewolucja "zpapugowała" przebieg ewolucji innej planety. Ale widze że nie mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to że ewolucja cywilizacji które nas odwiedzają idą bardzo podobna drogą jak nasza. Słyszałes kiedyś o obcym chodzacym na 4 łapach jak pies? Albo o obcym, który lata? Bo ja nie. Może za mało czytałem o przybyszach z kosmosu.
  • 0

#12

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up
No tak, zgadza się, może to nasza ewolucja "zpapugowała" przebieg ewolucji innej planety. Ale widze że nie mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to że ewolucja cywilizacji które nas odwiedzają idą bardzo podobna drogą jak nasza. Słyszałes kiedyś o obcym chodzacym na 4 łapach jak pies? Albo o obcym, który lata? Bo ja nie. Może za mało czytałem o przybyszach z kosmosu.


Zrozumiałem Cię bardzo dobrze , jednak wydaje mi się że nie do końca zrozumiałeś mnie ;)
  • 0

#13

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słyszałes kiedyś o obcym chodzacym na 4 łapach jak pies? Albo o obcym, który lata? Bo ja nie. Może za mało czytałem o przybyszach z kosmosu.

Może dlatego że stworzenia dwunożne są najbardziej optymalne do warunków grawitacyjnych przypominających nasze. Umieszczenie mózgu, położenie oczu itp cechy są również zoptymalizowane.

Zrozumiałem Cię bardzo dobrze , jednak wydaje mi się że nie do końca zrozumiałeś mnie ;)

Wiem że nie do mnie ale może coś wtrącę:
Mogło tak być jak w teoriach dotyczących Anunnaki. Przybyli na Ziemię i zaczęli bawić się w tworzenie ludzi.
  • 0

#14

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Zwłoki z pustyni Atacama zostały znalezione przez 15-letniego chłopca o imieniu Armando, który od wczesnego dzieciństwa uwielbiał ufologiem."

"Leżąca na piasku istota wyciągnęła rękę, jakby prosząc o pomoc."

"Potem zabrał ze sobą zwłoki istoty i wrócił do domu. Obcy po śmierci zmumifikował się a pozostałości Armando wręczył centrum badawczemu w Santiago."

Jakiś komentarz do tego? ;) Oj, czyżby Armando ubił istote? A może to jednak zwłoki wyciągnęły ręke, a potem umarły? ;)

Albo ktoś coś pomieszał, albo to stek bzdur...

Użytkownik Daniel. edytował ten post 26.01.2013 - 01:56

  • 0



#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ Też już zwróciłem uwagę na te fragmenty. Widać tutaj Kiepskie tłumaczenie. A historia znalezienia i potem badania tego ufoka jest tak samo wiarygodna jak choćby ta gdzie robili sekcję kosmity z roswell

Albo ten fragment

Greer dodaje: "Te zdjęcia zostały niedawno oglądane przez główny autorytet medyczny


Kim jest ten tajemniczy autorytet NO-NAME?

Te próbki będą teraz zbadane przez wiodących światowych genetyków.


Czyli przez kogo?

Wiele górnolotnych sformułowań i nic więcej.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych