Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zimowy konkurs fotograficzny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#16

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja propozycja:

Beskidy zimą

Dołączona grafika

Użytkownik antietam edytował ten post 04.02.2013 - 16:30




#17

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
"Zimowe iskierki"

#18

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

inne oblicze zimy :/ czyli KLAMKA :mrgreen:
Dołączona grafika



#19

ADR.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Karpacz 2012.

zdjęcie zrobione starym Zenitem.

Przyjmuję że nazwa zdjęcia to "Karpacz 2012"

edycja:
ultimate


#20

malynovsky.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

zdjęcie robione dosyć niedawno ale jednak jeszcze w 2012 :)
aparat: Canon PowerShot S3 IS (pc1192)
tytuł pracy: "otuleni płatkami śniegu"

#21

paprotcikarz.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
A może "Rejs po lodzie"??

oraz dodatek:

Dołączona grafika
"Kwiat malowany mrozem"

Również chciałem sie przywitać :)

Użytkownik paprotcikarz edytował ten post 25.01.2013 - 14:13


#22

msnolan.
  • Postów: 1
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Paranormal Dark Forest ;-)
Nikon D40
fot. z 25-01-2013

#23

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy mogę się wtrącić? Pozwolę sobie zauważyć, że sporo zdjęć jest zamieszczonych przez użytkowników nowych, szczególnie trzy ostatnie zdjęcia. Dziwnym trafem - przez użytkowników zarejestrowanych dzisiaj. Myślę, że to trochę krzywdzące dla osób, które mają długi staż i regularnie się udzielają na forum... Nie żebym kogoś obrażała, ale spójrzcie na to z innej strony - jak gdyby osobom wyżej chodziło tylko o wygraną...

Myślałam, że to zabawa dla ludzi, którzy się udzielają na forum, a nie jakiś konkurs dla osób spoza. Rozumiem, że zasady są takie, a nie inne, jednak chciałam zawrzeć swoją opinię na ten temat. :) Niech nikt się nie czuje urażony!

#24

msnolan.
  • Postów: 1
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mogę się wtrącić? Pozwolę sobie zauważyć, że sporo zdjęć jest zamieszczonych przez użytkowników nowych, szczególnie trzy ostatnie zdjęcia. Dziwnym trafem - przez użytkowników zarejestrowanych dzisiaj. Myślę, że to trochę krzywdzące dla osób, które mają długi staż i regularnie się udzielają na forum... Nie żebym kogoś obrażała, ale spójrzcie na to z innej strony - jak gdyby osobom wyżej chodziło tylko o wygraną...

Myślałam, że to zabawa dla ludzi, którzy się udzielają na forum, a nie jakiś konkurs dla osób spoza. Rozumiem, że zasady są takie, a nie inne, jednak chciałam zawrzeć swoją opinię na ten temat. :) Niech nikt się nie czuje urażony!

Mam na imię Piotr, mieszkam na Mazurach i jako nowy na tym forum chciałbym się przywitać :-)
Zamieszczenie mojego zdjęcia nie miało na celu zdobycia nagród czy też innych profitów.

Zimowy konkurs fotograficzny być może przyciągnie nowych użytkowników tego forum, mnie przyciągnął.
Nie czuję się urażony. Ty też kiedyś napisałaś 1wszy post. Prawda? ;]

Tematyka forum jest mi bliska...
Pozdrawiam

#25

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

Witaj Piotrze, mam nadzieję że czas spędzony z nami będzie przyjemny i owocny :)

Tak, to fakt. Tym razem szansę mają wszyscy użytkownicy. W moim zamyśle uatrakcyjni to konkurs, a nasi forumowi fotograficy poczują na plecach oddech "młodych":)

Myślę, że w tej chwili wiemy już wszystko i możemy skupić się już tylko na zdjęciach :)

ps. Proszę tylko nowych użytkowników o uczciwą walkę, ewentualne multikonta będą banowane, a ich prace usuwane.



#26

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

S'IL VOUS PLAIT :P
Tytuł - " Poranek"
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us



#27

paprotcikarz.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mogę się wtrącić? Pozwolę sobie zauważyć, że sporo zdjęć jest zamieszczonych przez użytkowników nowych, szczególnie trzy ostatnie zdjęcia. Dziwnym trafem - przez użytkowników zarejestrowanych dzisiaj. Myślę, że to trochę krzywdzące dla osób, które mają długi staż i regularnie się udzielają na forum... Nie żebym kogoś obrażała, ale spójrzcie na to z innej strony - jak gdyby osobom wyżej chodziło tylko o wygraną...

Myślałam, że to zabawa dla ludzi, którzy się udzielają na forum, a nie jakiś konkurs dla osób spoza. Rozumiem, że zasady są takie, a nie inne, jednak chciałam zawrzeć swoją opinię na ten temat. :) Niech nikt się nie czuje urażony!


Nie wszyscy np tak jak ja jesteśmy tu nowi... czytam różne artykuły na tym forum juz od jakiegoś czasu w czym mi nie przeszkadzalo żeby być zarejestrowanym. Teraz gdy powstal taki konkurs dopiero się zarejestrowałem żeby przedstawić swoje zdjęcie które uważam za fajne, może to nie wniesie nic pożytecznego ale to tylko zabawa

#28

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


Czy mogę się wtrącić? Pozwolę sobie zauważyć, że sporo zdjęć jest zamieszczonych przez użytkowników nowych, szczególnie trzy ostatnie zdjęcia. Dziwnym trafem - przez użytkowników zarejestrowanych dzisiaj. Myślę, że to trochę krzywdzące dla osób, które mają długi staż i regularnie się udzielają na forum... Nie żebym kogoś obrażała, ale spójrzcie na to z innej strony - jak gdyby osobom wyżej chodziło tylko o wygraną...

Myślałam, że to zabawa dla ludzi, którzy się udzielają na forum, a nie jakiś konkurs dla osób spoza. Rozumiem, że zasady są takie, a nie inne, jednak chciałam zawrzeć swoją opinię na ten temat. :) Niech nikt się nie czuje urażony!

Mam na imię Piotr, mieszkam na Mazurach i jako nowy na tym forum chciałbym się przywitać :-)
Zamieszczenie mojego zdjęcia nie miało na celu zdobycia nagród czy też innych profitów.

Zimowy konkurs fotograficzny być może przyciągnie nowych użytkowników tego forum, mnie przyciągnął.
Nie czuję się urażony. Ty też kiedyś napisałaś 1wszy post. Prawda? ;]

Tematyka forum jest mi bliska...
Pozdrawiam


Lia ma swoją rację, bo integruje się z rozmówcami których dobrze, lub mniej poznała, ja takie stanowisko rozumiem, ale niestety nie tylko piszący istnieją w tej przestrzeni. Jak się przyjrzeć uważnie, to da się zauważyć istnienie tych co z zza krzaka starają się cos uszczknąć dla siebie. To jak trudno zaistnieć na forum nie jest żadną tajemnicą, a gdy weźmiemy pod uwagę nieśmiałość jednostki...Dołączona grafika

Witaj Piotr :mrgreen:

ps. Proszę tylko nowych użytkowników o uczciwą walkę, ewentualne multikonta będą z automatu banowane, a ich prace usuwane.


Ty to poważnie, bo jeśli tak to też będę poważny i coś wyświetlę?


W temacie,

bardzo w nim się mnie podoba to, że ludu chce coś pokazać ze swej prywatności i najbliższą swą okolicę pokazać innym.
To się nazywa mieć jaja i bardzo proszę o więcej, bo każda twa mała ojczyzna jest i moją.

Dziękuję.

#29

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcie Konkursowe - Tajemny Krąg
Dołączona grafika

I kilka innych :mrgreen:

Naga Dama
Dołączona grafika

Schody Tajemnic :mrgreen:
Dołączona grafika

Bracia z Kosmosu
Dołączona grafika

Zakochana Para
Dołączona grafika

Zimowy Staw
Dołączona grafika



#30

msnolan.
  • Postów: 1
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tomorrow i ultimate dziekuję za przywitanie.

Lia,
Nie bójmy się obcych, obcy są wśród Nas 8)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych