Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe miejsca w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bunkier.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie znacie jakies miejsca w ktorych dzieje sie cos interesujacego tak jak kregi kamienne w lesnie itp?? duzo podrozuje z ojcem po polsce i chetnie bym zobaczyl jakies miejsca w ktorych np wystepoja jakies anomalnia itp. kregi zborzowie widzialem na zywo 2 razy raz kolo Wejcherowa a raz kolo Poznania. bardzo chetenie bym dowiedzial sie czy istnieja w naszym kraju miejsca w których zdzazaja sie jakies zjawiska paranormalne itp.
  • 0

#2

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest temat w którym jest podany link do mapki. Są tam zaznaczone ciekawe miejsca w Polsce i nie tylko.
  • 0

#3

Bunkier.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szukalem takiego czegos i niemoglem znalesc. moglbych choc powiediec w jakim dziale to jest bo szukalem i nic
  • 0

#4

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście prosze

Użytkownik Ivellios vel Marek-Longer1988 edytował ten post 10.05.2007 - 10:09

  • 0

#5

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bercik, ale mu nie o to chyba chodziło :)

Ja znam takie miejsce, gdzie przedmioty zamiast turlać się w duł, turlają się w górę. Nie wiem gdzie to jest ani nie byłem tam. Wiem, że gdzieś na południu kraju.
  • 0

#6

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Karpacz

Anomalia grawitacyjna w Karpaczu.
Od kilkudziesięciu lat w Karpaczu na ulicy Strażackiej dzieją się cuda. Na pewnym odcinku drogi dochodzi do niezwykłego zjawiska, samochody czy też woda przemieszczają się same pod górę. Badania przeprowadzone w tym miejscu potwierdzają istnienie strefy anomalii, w której grawitacja jest mniejsza o 4 %.


źródło: www
  • 0

#7

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

gora żar w okolicy bielska bialej -> to samo co wyzej, w pewnym fragmencie drogi, ale wg mnie to jest zludzenie ze tam w gore jest, bo na manualu na rowerze tez pod gore jechalem ^^
  • 0

#8

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem że w lesie Kapturskim znaczy sie u mnie :-D w miescie podobno był jakis czart czy coś takiego... a i widziałem 2 razy UFO nad tym lasem[mieszkam nie daleko do tego lasu mam ledwo 500m]dziwny zbieg okolicznosci ale przypadków nie ma ;-) więc nie wiem tak jakos mi sie skojarzyło z tym tematem to napisałem :>
  • 0

#9

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja polecam polskie Stonehenge: http://www.vulcan.ed...12/polskie.html
Byłem, widziałęm, klimat niesmaowity.
  • 0

#10

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ejael, takie bardzo miniStonehenge ale też cieszy ;)
  • 0

#11

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No nie powiedział bym że taki mini - mniejsze są tylko kamienie ale obszar jaki zajmuja jest kilkanaście/kilkadziesiąt razy większy od brytyjskiego kręgu. Chodzisz po olbrzymim lesie i co chwila jakiś krąg. Naprawdę czuć tam klimat zapomnianych czasów.
  • 0

#12

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciewke po, co ludzie ustawiali tak te kamienie :)
  • 0

#13

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Karpacz

Anomalia grawitacyjna w Karpaczu.
Od kilkudziesięciu lat w Karpaczu na ulicy Strażackiej dzieją się cuda. Na pewnym odcinku drogi dochodzi do niezwykłego zjawiska, samochody czy też woda przemieszczają się same pod górę. Badania przeprowadzone w tym miejscu potwierdzają istnienie strefy anomalii, w której grawitacja jest mniejsza o 4 %.


źródło: www


Byłem tam jakieś 2 tygodnie temu :] Fajne miejsce, jak położyłem butelkę Fanty to rzeczywiście się toczyła pod górę ale IMO to jest złudzenie optyczne :]
  • 0

#14

Szyderca z loży.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak to złudzenie optyczne :?: sam byłem na zielonej szkole w Karpaczu to specjalnie się w tym miejscu autobusem zatrzymaliśmy i niezłą podjarę miała nasza klasa :lol : ale naprawdę jechaliśmy w górę, więc jak to jest?
  • 0

#15

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale zwróć uwagę że tuż przed tą malutką górką jest bycza i bardzo stroma. to może być złudzenie że to nowa mała górka a może być jeszcze zjazd tej dużej tylko się wydaje że to wzniesienie :] przewodnik nam tak tłumaczył.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych