Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Przepowiednia" z forum


18 replies to this topic

#1

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu pojawił się zrzut ekranu z jednego z forów obrazkowych. Ten "pisany z przyszłości", o wojnie, przegranej Polski na Euro z Czechami i tak dalej. Nie udało się ustalić autentyczności, bowiem do tematu nie było linka. Do tego już jest.

Ciekawostka z pewnego forum, nie znalazłem tematu w wyszukiwarce. Dwa wybrane posty użytkownika Gladius. Zwróćcie uwagę na datę.
Dołączona grafika

Z uwagi na niską jakość zrzutu (nie wiem jak to poprawić, wina fotosika, na kompie jest w porządku) kopiuję wspomniane wypowiedzi:

23.10.2005 20:38 gladius

Co się będzie działo? Populizm i Socjalizm w sejmie i senacie, do tego wściekły kaczor preziem. Stanowiska państwowe dla zer pokroju ZIobry, Gosiewskiego, Dorna itp. Do tego koalicja z chamooborą i lpr. Plus poparcie rydzyjka. Będzie dobrze.


24.10.2005 00:08 gladius

Bramkarz - ten cały Donald też jest niewiele wart, i właściwie nie dziwię się, że nie chcieli na niego głosować. Tragedią jest to, że nie powstrzymano kaczyzmu. Teraz tylko snajper albo katastrofa prezydenckiego samolotu może pomóc.


Przypomnienie - "Pakt Stabilizacyjny" zaproponowano dopiero kilka miesięcy później - 19 stycznia 2006 - a katastrofa była 10 kwietnia 2010. Niesłychany zmysł polityczny.

Źródło
  • 0

#2

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie widzę w tym nic niezwykłego. Podobnie jak większość przepowiedni jest to napisane w ten sposób,że bardzo łatwo dopasować do tego wiele wersji. Po prostu trochę szczęścia(dla autora) z samolotem prezydenckim, a resztę łatwo już dopasować do obecnej sytuacji politycznej.

Użytkownik Astro1004 edytował ten post 17.01.2013 - 20:54

  • 1

#3

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Post z 2005 roku, szansa, że do 2010 roku w całym "polskojęzycznym internecie" mogła się znaleźć wzmianka o katastrofie prezydenckiego samolotu jest ogromna ;) raczej nie wiązałbym tego z przepowiednią, a czystym przypadkiem ;)
  • 1



#4

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Post z 2005 roku, szansa, że do 2010 roku w całym "polskojęzycznym internecie" mogła się znaleźć wzmianka o katastrofie prezydenckiego samolotu jest ogromna ;) raczej nie wiązałbym tego z przepowiednią, a czystym przypadkiem ;)


Dlatego słowo przepowiednia ująłem w cudzysłów jednocześnie nawiązując do podobnych tego typu treści wrzucanych na forum w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
  • 0

#5

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Post z 2005 roku, szansa, że do 2010 roku w całym "polskojęzycznym internecie" mogła się znaleźć wzmianka o katastrofie prezydenckiego samolotu jest ogromna ;) raczej nie wiązałbym tego z przepowiednią, a czystym przypadkiem ;)


Czysty przypadek, aż jestem pod wrażeniem bezsensowności istnienia tego tematu.

Dla mnie nielogicznym jest znaleźć cos podobnego po takim czasie, więc wychodzi, że @gladius i @Karaś to ta sama osoba.
...pamięć dobrą masz, ale w tych "egzemplarzach" to norma.

Przeraża cię to?

  • 0

#6

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do oskarżeń Tomorrow się nie zgodzę, bo raz wydaje mi się, że osoba z reputacją dobrą, raczej nie byłaby skłonna do robienia takich numerów, a dwa gdy się czasem krąży po internecie, bez celu lub w jakims celu to można często spotkać posty bardzo stare ;)
  • 0



#7

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Post z 2005 roku, szansa, że do 2010 roku w całym "polskojęzycznym internecie" mogła się znaleźć wzmianka o katastrofie prezydenckiego samolotu jest ogromna ;) raczej nie wiązałbym tego z przepowiednią, a czystym przypadkiem ;)


Czysty przypadek, aż jestem pod wrażeniem bezsensowności istnienia tego tematu.

Dla mnie nielogicznym jest znaleźć cos podobnego po takim czasie, więc wychodzi, że @gladius i @Karaś to ta sama osoba.
...pamięć dobrą masz, ale w tych "egzemplarzach" to norma.

Przeraża cię to?


Oh, nie. Szukałem wspomnianego tematu o przepowiedni z krochana. Wpisz w Google Grafika "przepowiednia krochan", kliknij pierwszy odnośnik i przeczytaj wątek na gry-online, w którym pojawia się link do nitki z Gladiusem. Przykre, że nadal nie rozumiesz po co założyłem ten wątek. Myślisz, że bez powodu wspomniałem o "podobnych tego typu treściach wrzucanych na forum w ciągu ostatnich kilku miesięcy" ? ;)
  • 0

#8

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe, bo ja osobiście miałem kiedyś przeczucie, o złym końcu lotów Lecha Kaczyńskiego. Tylko że jak pamiętam to raczej dotyczyło podróży do Gruzji i "przypadkowego" zestrzelenia, więc raczej nie trafiłem... Oczywiście do głowy mi nie przyszło tego zapisać, trochę szkoda, bo może byłbym teraz sławny Dołączona grafika
  • 0



#9

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście żal tych ludzi z tego screena ale cóż, kazdy prezentuje jakiś tam swój poziom i oddaje głosy na podobnym sobie. Viva La Tuskoland :)

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 18.01.2013 - 04:11

  • 0

#10

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pójdźmy dalej ...

Wypadek lotniczy premiera Leszka Millera miał miejsce 4 grudnia 2003 roku, kiedy to wojskowy śmigłowiec Mi-8 z 36 Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego z premierem Leszkiem Millerem na pokładzie uległ awarii pod Piasecznem.

Premier doznał złamania dwóch kręgów piersiowych. Na pokładzie śmigłowca było 15 osób: czterech członków załogi i 11 pasażerów. Nikt nie zginął.


Uznajmy również Leszka Millera za proroka! Po katastrofie śmigłowca mówił o konieczności wymiany floty i twierdził, że pewnie tylko jakaś katastrofa spowoduje wymianę rządowych samolotów ....
  • 0



#11 Gość_Mad Butcher

Gość_Mad Butcher.
  • Tematów: 0

Napisano

"Kaczyzm"? "Chamoobora"? Człowiek, który to pisał, niczym nie różni się od tych swoich "zer"
  • 1

#12

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mały wycinek strony jako screen bardzo łatwo sfałszować - wystarczy zrzucić ją na dysk, zmienić źródło (treść posta) według najnowszej sytuacji w kraju bądź na świecie i zrobić zrzut ekranu. I już masz dokładną przepowiednię ze starą datą. :)
  • 0



#13

Code 06.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co pamiętam na tym forum była awiaria dat tzw wyświetlało że post jest napisany o kilka lat do tyłu, został napisany właśnie gdzieś stosunkowo niedawno.

Użytkownik Code 06 edytował ten post 18.01.2013 - 13:29

  • 0

#14

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kurde, nawet datę w poście - jeśli się ma prawa administratora, jest wręcz banalnie podrobić, z resztą, na pewno wielu ludzi przewidywało, że taki właśnie będzie rząd Kaczyńskiego - z tym samolotem prezydenckim imo. - fart, z resztą nie pierwszy raz zdażają się zamachy stanu w polityce.
  • -1

#15

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie trzeba mieć ani administratora, ani zrzucać nic na dysk. Najłatwiej to zrobić w google chrome.
  • 0


 


Odpowiedz



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych