Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Walking Dead.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Graliście z podpowiedziami ? U serious ?



#17

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tak. Z początku bez ale później uznałem to za zbyt mozolne. Podpowiedzi polegały głównie na tym, że na jakiejś rzeczy której można było użyć pojawiało się takie koło białe. Wygodniej i przyjemniej się grało.



#18

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Grałem tylko w pierwszy epizod.
Grało się super, nie mogłem się oderwać i ciekawił mnie ciąg dalszy po, który nigdy nie sięgnąłem.
Szkoda mi było kasy.

#19

Norbiss.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to nie było tak że kupowało się od razu wszystkie epizody? Prznajmniej tak było na originie.

#20

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zauważyłem dopiero, że na tym forum jest temat o tej grze wièc napiszę coś od siebie. Dla mnie jest to jedno z najlepszych jeśli nie najlepsze przeżycie jakie zaoferowały mi gry video. Clementine została zagrana GENIALNIE, co mocno odbija się(pozytywnie) na odbiorze całości. Absorbująca i poruszająca, takimi dwoma słowami bym określił ten tytuł.

#21

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A to nie było tak że kupowało się od razu wszystkie epizody? Prznajmniej tak było na originie.


W PS Store wychodziły w odstępach czasu po 16zł epizod.
Można było też kupić całość za 58.

#22

Scream.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W wtd 2 będzie Clementine? Na końcu epizdu 5 widać,jak Clem zauważa 2 osoby na wzgórzu.

#23

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To Omid i Christa moim zdaniem, bo tylko oni byli gotowi na wędrówkę w głąb lądu. Zagrałem w grę trzy razy. Po co? Ano po to, aby przekonać się, że gra jest jednak do bólu liniowa, a możliwe zakończenie tylko jedno. Jakbyś się nie starał czy był wredny i zły, to nastawienie Nieznajomego do Ciebie w finalnym momencie będzie takie samo, a Clem i tak zrobi to co ma zrobić.



#24

amadox.
  • Postów: 38
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taka cisza w temacie a tu już dawno drugi sezon leci. Odświeżę, bo może ktoś wyrazi swoje zdanie z zainteresowanych. 



#25

Smokerider.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwszy sezon był niesamowity. Dowiedziałem się o niej przypadkiem i początkowo nie za bardzo się paliłem do grania ale jak zagrałem tak przeżyłem szok. Teraz jest to moja ulubiona gra. Co do drugiego sezonu (Spojler alert!): Jest dobry i nadal utrzymuje klimat ale niestety zmiana postaci którą sterujemy (jednak ciekawiej było się nią opiekować) i długość odcinków osłabiła trochę ten sezon. Jest jeszcze przede mną odcinek czwarty do zagrania ale chyba poczekam do spolszczenia bo mimo że dałbym radę zagrać po angielsku to nie chciałbym sobie zepsuć gry nie rozumiejąc pojedynczych słów.

W każdym bądź razie szczerze polecam zagrać jeśli ktoś się waha lecz nie jest to gra dla osób które oczekują od gry niesamowitej grafiki i hektolitrów krwi. Jeśli zaś chcecie od gry dobrej fabuły, klimatu i przywiązania do postaci to jak najbardziej wam przypadnie do gustu.

 

PS: Jak się używa funkcji spojler bo nie mogłem znaleść?



#26

Solfuga.
  • Postów: 88
  • Tematów: 13
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie gra całkiem niezła. Taka średnia idąca w stronę w miarę dobrej. Dobra jest dla początkujących graczy, bo łatwiutka. Ja dałam ją właśnie mojej mamie na start, jako początek w świecie gier.



#27 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Polecam sprawdzić State of Decay. Tematyka niby podobna, a jakaś taka bardziej klimatyczna ;)


Użytkownik Razor edytował ten post 07.08.2014 - 21:54



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych