Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2005-2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#31

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz nominowanych!!
Btw. Którędy na bankiet?
  • 0



#32

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak oto kończy się pierwsza (i miejmy nadzieję - nie ostatnia) Gala Złotych Szaraków VRP. Cóż mogę powiedzieć... Tylko raz, z ciekawości (gdzieś przed "połową" konkursu), podliczyłem sobie oddane głosy i... poczułem zakłopotanie. Spodziewałem się nominacji w kategorii "sceptycznej", ale mimo wszystko ilość głosów była zaskakująca. Gdy do tego doszły nominacje w "kulturze wypowiedzi" i "moderowaniu"... zwyczajnie nie wiedziałem jak zareagować. Być może nie jestem dobry w odbieraniu pochwał ;)

No i Yaw słusznie zauważył - teraz mogę przyznać, że mój głos w kategorii "sceptycznej" miał być jednocześnie pewną "wskazówką" dla głosujących po mnie - pokazującą jak chciałbym, aby wyglądały wyniki głosowania. Za statuetkę jestem oczywiście wdzięczny i ją przyjmuję (jako za wyraz opinii pewnej części użytkowników - bo przecież wielu użytkowników w ogóle nie zagłosowało), lecz zdania o tym kto bardziej na nią zasłużył - nie zmieniam ;)

Doceniam więc wszystkie oddane na mnie głosy, naprawdę bardzo za nie wszystkim dziękuję i postaram się być nieco bardziej aktywny w przyszłości.





A co do dziur w garniturze - i tak zaraz go zrzucę i zamienię na swoją klasyczną rzymską zbroję (bo jako jedyny, z tego co widzę, przybyłem na galę w stroju wieczorowym :P ;) ) - więc śladu nie będzie ;)


Jeszcze raz wszystkim dziękuję i pozdrawiam :)
  • 0



#33

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na koniec części oficjalnej chciałam ponownie pogratulować zwycięzcom i podziękować użytkownikom, którzy oddali swoje głosy.
Nie można oczywiście zapomnieć o tych, którzy zajęli drugie i trzecie miejsca na podium poszczególnych kategorii. Przejdźmy więc do drugiej części gali -- zapraszam więc na scenę również wyróżnionych w poszczególnych kategoriach:

Najlepszy zwolennik
2. radosław
3. dj_cinex

Najciekawsze posty
2. radosław
3. Aquila

Najlepszy sceptyk
2. Mariush
3. Wszystko

Złoty Szarak Publiczności
2. mylo
3. Muhad

Najlepszy newsman
2. alf dżekson
3. Eury

Największy wkład w forum
2. Jarecki
3. Dziki Kurak

Najwyższa kultura wypowiedzi
2. Mariush
3. Arkadiusz, może tak może nie

Najlepszy moderator
2. Yaw
3. mylo

Najlepszy debiut
2. pishor
3. orion72

Proszę więc o gromkie brawa!
Mamy teraz czas wolny dla fotoreporterów, łowców autografów, fanów, dzieci z kwiatami, menedżerów konkurencyjnych for oraz przedstawicieli agencji reklamowych :mrgreen: Indywidualne gratulacje proszę składać w tematach poświęconych poszczególnym kategoriom -- tam trwają właśnie lokalne bankiety, na których jest pełna dowolność strawy i trunków oraz ochrona nie jest tak wyczulona ;)

Ja ze swojej strony dziękuję i gratuluję, zapraszając przy okazji za rok na kolejną edycję Złotych Szaraków!
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych