Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2005-2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już drugi raz dzisiaj przypadło mi w udziale wręczanie nagrody i drugi raz uważam, że trafia ona w odpowiednie ręce. Wiem doskonale, jak trudno jest zachować spokój w ferworze dyskusji i jak łatwo przekroczyć delikatną granicę. Aquili nigdy się to nie zdarzyło, co niewątpliwie zasługuje na szacunek. Wyrazy uznania!

Dołączona grafika

... i kolejna dziurka w garniturze: Dołączona grafika

 

Przekrzykując brawa chciałam przejść do kolejnej kategorii Tutaj użytkownicy docenili pracę wkładaną w wynajdywanie ciekawych tematów i rozkręcanie dyskusji na forum. Czyli przechodząc do konkretów -- przed Państwem najlepszy newsman!





  • 0



#17

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najlepszy newsman – Jarecki musi kiedyś zdradzić swoje sposoby na wyszukiwanie informacji, które zawsze są na czasie. Póki jednak tego nie zrobi to jest nie do podrobienia i to samo widać w punktacji. Newsman pełną gębą ;) Za nim kolejno alf dżekson i Eury, obaj mający na koncie sporą liczbę tłumaczeń i opracowań.
  • 0



#18

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I nie jest to żaden breaking news, że ta oto wielkiej piękności statuetka ląduje w dłoniach Jareckiego - bo było wszystkim wiadome już od dawna, że najlepszy newsman forum to właśnie on. Serdecznie gratuluję!

Dołączona grafika


  • 0



#19

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Owacje i brawa są tak gromkie, że trudno zebrać myśli. Muszę więc Jarecki poprosić Cię, byś stał nieruchomo, bo nie chcę Cię ukłuć: Dołączona grafika Nie słyszałam wrzasku, więc chyba się udało :)

Przejdźmy więc do kolejnej kategorii. Cieszę się niezmiernie, że spotkała się ona ze sporym odzewem ze strony użytkowników i że potrafili Państwo docenić pracę moderatorów. Przed Państwem przyznanie nagrody w kategorii najlepszy moderator!





  • 0



#20

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najlepszy moderator – czwarte pudło Aquili, a zarazem trzecia wygrana. Takim oto bilansem Aquila kończy tę edycję. „Nieźle” ;) Za nim kolejno Yawgmoth ;) oraz mylo. Pozwolę sobie tutaj uciąć, a wrócić do tego, w podziękowaniach.
  • 0



#21

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżbym doświadczyła déjà vu? Nie, z pewnością nie, to się dzieje naprawdę :) Wiem z doświadczenia, że zdobycie uznania wśród użytkowników nie jest trywialnym zadaniem, więc tym bardziej gratuluję zwycięzcy. Aquilo -- po prostu dobra robota!

Dołączona grafika

Oczywiście stosowna miniaturka: Dołączona grafika

 

Niewątpliwie w telewizyjnych migawkach z tego wydarzenia Aquila będzie najczęściej pokazywaną osobą, czemu zresztą trudno się dziwić.. :)


Pora na przedostatnią kategorię, która jest dowodem uznania użytkowników naszego forum. Mowa oczywiście o Złotym Szaraku Publiczności!
  • 0



#22

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Złoty Szarak Publiczności – problematyczna kategoria, z uwagi na szerokie kryteria ;) Zaowocowało to 36 nominacjami – dla porównania, do najpopularniejszej kategorii „Najlepszy sceptyk” nominowano tylko 13 użytkowników. Mimo wszystko jakimś sposobem udało się wyłuskać trzech użytkowników mających dość wyraźną przewagę nad kolejnymi miejscami (za to sąsiadujących ze sobą na podium na „odległość” jednego punktu). Są to PTR, mylo i Muhad. Ciężko podsumować tę kategorię, z uwagi na pełną dowolność, ale spróbuję. Co do PTR, to przyznaję się bez bicia, że prawie go nie kojarzyłem i moją uwagę na niego, zwróciły dopiero pierwsze nominacje. Małe prześwietlenie profilu wystarczyło, żebym i ja się przekonał i oddał na niego głos. Drugie miejsce mylo można tłumaczyć niezwykłą aktywnością mylo`a, który nieco w stylu dawnego Muhada rozkręca wiele dyskusji na forum. A skoro mowa o Muhadzie, to właśnie jemu przypadło ostatnie miejsce na podium. Co ciekawe, mimo popularniejszej kategorii „Najlepszy sceptyk”, to jednak zwolennik został tutaj uhonorowany. Jest to sygnał, że właśnie ta „frakcja” powinna stanowić siłę napędową forum. Przy okazji – drugie podium Muhada w tej edycji.
  • 0



#23

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Vox populi, vox Dei, a zatem z nieukrywaną przyjemnością wypełniam wolę użytkowników i wręczam złotą statuetkę laureatowi.

Dołączona grafika


  • 0



#24

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdobycie nagrody w tej kategorii prawdopodobnie było najtrudniejszym osiągnięciem, więc sądzę, że od tego momentu PTR może dumnie prężyć swoje ego :) Ostrożnie, żeby nie przebić tego ego, przypinam miniaturkę Dołączona grafika i oczywiście serdecznie gratuluję!

Przed nami ostatnia niestety kategoria. w której mogli docenić Państwo młodszych stażem użytkowników, a konkretnie niespełna jednoroczniaków. Mimo tego prestiż pozostaje na równym poziomie. Przedstawiamy kategorię najlepszy debiut!





  • 0



#25

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najlepszy debiut – na wstępie znowu muszę ponarzekać. Wrócę na chwilę, do poprzedniej kategorii – „Złoty Szarak Publiczności”. Właśnie w niej, tuż za podium, z 11 punktami jest sobie taka użytkowniczka jak harpoonek. Zarejestrowana w 2012 roku – czy muszę coś jeszcze dodawać ? To dodam, że w tej kategorii ma 0 punktów ;) Żółta kartka dla Was, drodzy użytkownicy, bo podejrzewam, że jest to zwykłe przeoczenie, że nikt się nie zorientował (sam nie zagłosowałem, bo nie jestem fanem creepypast – to było zadanie ich fanów) ;) Wracając do meritum – zwyciężył tutaj optymista, przed pishorem i orionem72. Choć to nie był mój typ, to przyznać trzeba, że pishor i orion72 ograniczają forumową aktywność do dość wąskiego zakresu tematycznego. Optymista natomiast „panoszy” się po całym forum i jest już dość rozpoznawalny ;) Stąd pod tym względem rzeczywiście jest to najlepszy debiut 2012 roku.
  • 0



#26

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A zatem ostatnia statuetka dzisiejszej Wielkiej Gali trafia do rąk optymisty. Czyż nie jest to idealna zbieżność z jego nickiem? Myślę, że mając takich nowych użytkowników możemy patrzeć optymistycznie w przyszłość forum. Serdeczne gratulacje dla zwycięzcy, a laureatów pozostałych miejsc pocieszam - za rok znowu czekać nas będzie rozdanie nagród, więc uczcie się od szczęśliwego zwycięzcy poniższej statuetki i patrzcie z optymizmem na swoje szanse! ;)

Dołączona grafika


  • 0



#27

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dziękuję wszystkim za oddanie na mnie głosów, bardzo się cieszę, że tak pozytywnie oceniliście moją obecność na tym forum.
  • 0



#28

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i mamy tutaj pierwszego zwycięzcę, który w przypływie entuzjazmu wskoczył na scenę, a następnie dał się ponieść na rękach wiwatującego tłumu. Zapraszam więc ponownie, żebym mogła przypiąć miniaturkę :)

.... po 5 minutach...

O, teraz lepiej :) Proszę bardzo Dołączona grafika i serdecznie gratuluję wygranej!

Pora teraz na małe podsumowania, oddaję więc głos organizatorom. Yaw, Aquila, zapraszam do mikrofonu!










  • 0



#29

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To tyle jeśli chodzi o podsumowanie wyników głosowania. Chciałem jednak poruszyć jeszcze kilka takich małych "temacików":

Głosy – dzięki temu, że ta edycja dotyczyła lat 2005-2012, to w głowach użytkowników zdążyli się wykreować wyraźni faworyci, w większości kategorii. Stąd mała liczba głosów nie przeszkadzała – innymi słowy, kolejne 20 głosów w kategorii „Najlepszy newsman” nie zmieniłaby tego, że to Jarecki wygrał. Jednak kolejna edycja może już nie przejść tak gładko. Będziemy tam oceniać na podstawie tylko jednego roku, stąd żeby konkurs zaliczyć do udanych, przydałaby się jakaś mobilizacja. Wg mnie idealnie, jakby każda kategoria wyglądała pod tym względem, jak „Najlepszy sceptyk”.

Dziwne nominacje – kilka razy daliście mi niezłą zagwozdkę do zweryfikowania. Noxili jako zwolennik i noxili jako sceptyk ? mylo zwolennikem ? Muhomorniczy.Cylon sceptykiem oraz mający największy wkład w forum ? ;) Ostatecznie wszystko to zaakceptowałem znajdując posty użytkowników potwierdzające ich „przynależność” do danej grupy, a inne traktowałem z przymrużeniem oka. Nie obyło się też bez nieco „złośliwych” nominacji, zwłaszcza w „Złotym Szaraku Publiczności”, gdzie niektórzy nawet nie próbowali tego ukryć ;)

Nie udało się teraz, uda się za rok – kolejna edycja będzie wg mnie nadal bardzo ciekawa, z jednego względu – z rywalizacji odpadnie wielu użytkowników, którzy nie są już aktywni. Ci którzy znaleźli się za podium teraz, za rok będą mogli powalczyć o zwycięstwo. Będzie to pewien rodzaj świeżości.

Największy nieobecny - taka trochę nieoficjalna 10-ta kategoria konkursu, nieco smutna, którą jednak zdecydowanie wygrywa radosław, stając (pomimo braku konta) dwa razy na podium.

„Złoty Szarak Publiczności”, a Złote Szaraki od Publiczności – to pierwsze wygrał PTR, bez wątpienia. Natomiast takim nieoficjalnym zwycięzcą tegorocznej edycji całych Złotych Szaraków jest Aquila. Powtórzę jeszcze raz – 4 razy na podium, w tym 3 na najwyższym stopniu. Nic tylko pozazdrościć. No i pogratulować.
  • 0



#30 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

(publiczność wcina się pomiędzy prowadzących)

Gratuluję wszystkim zwycięzcom Dołączona grafika I pozdrawiam mamę!


(ochrona zabiera mnie ze sceny)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych