Skocz do zawartości


Zdjęcie

League of Legends


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gram od dawna, ale to czasami. Lubię grać supportami.



#17

Goplana.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gram na kazdej pozycji, ale Hecarim w jungli wymiata :) ta predkość podczas ganka xD

#18

Jonxx.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trochę odkop ale ktoś wcześniej napisał, że nikt w to nie kliknie, a jednak już 40 refów jest :)
Dzięki wielkie tym którzy zarejestrowali się z tego linku.

#19 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli Rosjanie i Polacy dobrze w lola grają to ja jestem batmanem ;o ( nie wszyscy ale generalnie jak ma się ruska w teamie albo polaka to zamiast grac to się durnie kłócą na czacie)

Nie polecam tej gry. Zmarnowałem na nią rok czasu. To jest gra tupu:

- przegrałeś - team to nooby a przeciwnicy farcą
- wygrałeś- to twoja zasługa a przeciwnicy to nooby

Ponad to nie można się w tej grze wykazać w jaki kolwiek sposób. Chcesz spróbować zagrać nietypowo to zostajesz zlinczowany oraz z zraportowany za brak współpracy :D. Nie wspomnę o ciągłym płaczu i hejcie. Nie marnujecie czasu na to coś bo poza nerwami i zmarnowanym czasem nic z tego nie mamy :D Tyle ode mnie.

Użytkownik convers edytował ten post 02.03.2013 - 09:45


#20

katuś.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogę zrozumieć całego fenomenu LoL'a. Jak dla mnie ta gra jest zbyt monotonna ,ale kto co lubi.

#21

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grałem w LoLa trzy lata (x-fire mówi, że 589 godzin) i po tym czasie (mając już wszystkich możliwych magów w grze, jedynie mid :D ) mogę stwierdzić, że to gra dla upośledzonych dzieci, które za pomocą sześciu klawiszy dają upust swojemu upośledzeniu. Żeby trafić na drużynę, która rozumie o co chodzi w tej grze, to trzeba swoich kumpli zaangażować. Z drugiej strony po takim posunięciu, zostają już tylko rankedy bo nie idzie przegrać normalnych piątek. Za dużo dzieci, co to nawet po polsku nie potrafią się wysłowić, już nie mówiąc o tym jaki wizerunek wystawiają polskim graczom, przez swój poziom angielskiego. Trudno o komunikatywność z kimkolwiek, bo mało kto rozumie na czym polega rola danego charakteru w grze, najlepiej po prostu zbierać wszystkie fragi... Z drugiej strony można być naprawdę świetnym graczem i trafić do fatalnej drużyny, naprawdę ciężko jest wtedy wykierować... albo dobry adc ( i przynajmniej jeden kumaty ziomek w teamie, sup albo tank) albo tank. Nie na moje nerwy, żeby użerać się z ludźmi o połowę młodszymi od siebie... przerzuciłem się na StarCrafta (maksymalne levele w czterech MMO, coś musiałem wybrać). Gra jest płatna, bany lecą za każde bluzgi, wysoki poziom gry i wszystko zależy od ciebie. :D

Z czegoś ta popularność musiała się wsiąść:)


ta...



#22

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja gram w LoL ale dla mnie to ta gra zmienia ludzi , stają się nerwowi przy tej grze strasznie. Statystyki są na tyle istotne dla nich że potrafią ostro kląć. Wyzywanie jest na porządku dziennym. Wbijam od czasu do czasu ale bez jakichś specjalnym celów. Gram Dominiona albo Arama dla rozrywki.

#23

Zed Dahmer.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aww, moja ulubiona gra, gram na eu west, obecnie należę do 0,9% top graczy w rankingu lola :D <aww jest się czym chwalić <3>, diamond IV ^.^, chętnie zagram z ludźmi z forum, nick taki sam jak tutaj tylko że z dodatkiem V, tzn V Zed Dahmer!

Swoją drogą zbliżający się rework graficzny jest świeny w moim mniemaniu!

Mój nick w połowie wziął się też od jednej z postaci owej gry jak widać :D

@Up, wiem że post pisany BAAAAAAAAAAAARDZO dawno, a ja sam wykopuje go z czeluści, aczkolwiek sprawa od kiedy przeniosłem się rok temu na euw miała się zupełnie inaczej, tutaj ludzie mają zdecydowanie inną mentalność.

Swoją drogą czuję że eune ma zdecydowanie zaniżony poziom, ilekroć boostuje jakieś konto na eune w ogóle nie odczuwam różnicy kiedy gram z nordyckimi goldami/diamentami, komunikacja tam to żenada, angielski na poziomie jaki miałem w szóstej klasie podstawówki.

Nie jest to jakieś stereotypowe myślenie, sam rozegrałem jakieś +/- 600 gier na eune przed moimi przenosinami oraz drugie tyle boostując <tak boostowanie jest złe, i sam czynię się do zaniżania poziomu innym, ale cholera zarobek na tym jest świetny>, jak tylko widzę jakieś biadolenie polaka że euw=eune, BLEEEH! Bzdura.


Użytkownik Zed Dahmer edytował ten post 08.06.2014 - 21:49


#24

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

jako, że od niedawna niestety zacząłem grać w ta grę, to czy nie chciał by ktos pograć? Nie jestem żadnym prosem raptem 20 lvl mam :< Zawsze z kimś lepiej się gra, a samemu to *** można dostać -.-.

 

7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

upomnienie.gif

 

Blitz Wolf


Użytkownik Blitz Wolf edytował ten post 30.06.2014 - 13:00




#25

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę z Tobą pograć:-). Vriff nick, dodaj

Użytkownik vriFF edytował ten post 30.06.2014 - 13:36


#26

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam, choć w tym wieku interesują mnie już inne jednak chciałem się przekonac co to za gra i po mimo zainstalowania to podczas uruchamiania wyskakuje mi takie coś, ktoś coś? dodam że innymi nie mam najmniejszego problemu.

Załączone grafiki

  • Zrzut ekranu (4).png

Użytkownik jako_taki edytował ten post 22.08.2016 - 12:33



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych