Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa Muranów ul. Andersa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#106

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze, że powiedział gdzie mieszka, ktoś z Warszawy może go odwiedzić, jeśli wogóle tam mieszka autor tematu.

Rzeczywiście, mając nazwę samej ulicy, możemy zdziałać cuda. Byłeś/-aś kiedykolwiek w Warszawie? Andersa nie należy do malutkich uliczek, a my jesteśmy ograniczeni tylko i wyłącznie do jej nazwy - brak numeru domu, numeru mieszkania. Brak nazwiska użytkownika, które być może ułatwiłoby poszukiwania. Nic.
Pomimo tego, że wyprawa na Andersa byłaby dla mnie rekreacyjnym spacerkiem, to w detektywa nie zamierzam się bawić.

Użytkownik Yoh edytował ten post 18.02.2013 - 10:20

  • 0



#107

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam jestem ponoownie, powodem mojej rocznej nieobecnosci byla pewna sytuacja losowa.... W domu przebywam juz od 4 dni, ale jak narazie jest spokoj, moja dziewczyna mieszkala przez rok u mnie i rozne rzeczy mi mowila ale napisze jak bede mial wiecej czasu o tym i nie jestem zadnym specem hollywood


  • 0

#108

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś bede nagrywac, bo wiele sie nie zmienilo, moja dziewczyna tez miala okazje sie o tym przekonac. Jezeli uda mi sie zarejestrowac cos ciekawego dam znac.


  • 0

#109

Filip9845.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jak? Nagrało się coś ciekawego?


  • 0

#110

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak mam 3 filmy na jednym z nich jest kilka dziwnych sytuacji wrzuce to mam nadzieje dzis wieczorem jak wróce z pracy. Pozdrawiam


  • 0

#111

Mah.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u mnie było podobnie. mieszkam przy Pawiaku od ponad 10 lat. Ostatnio się uspokoiło. zacząłem rozmawiać z duchem i zaakceptowałem jego istnienie. działam w Stacji Muranów. Można by zrobić spotkanie i każdy mógłby opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Można by też zaprosić specjalistów, żeby się wypowiedzieli na ten temat. 


  • 0

#112

Sbayo.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak mam 3 filmy na jednym z nich jest kilka dziwnych sytuacji wrzuce to mam nadzieje dzis wieczorem jak wróce z pracy. Pozdrawiam

 

 

Ja nie wiem jak patrzy na to moderacja ale chyba nie będziemy czekać kolejne kilka miesięcy na filmiki które są obrócone o 90 stopni tak, że nie da się ich oglądać i w dodatku od razu podchodzi się do nich sceptycznie.


  • 0



#113

raf092.
  • Postów: 43
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Moderatorzy tego forum mają ten portal gdzieś, jeszcze nie zauważyłeś? ;)

 

offtop.gif

Zauważ to.

/Connor


Przykro mi ale nie zauważyłem. Ban? Popierajcie dalej spamerów i kretynów którzy tylko hejtują a normalnych userów którzy szanownym moderatorom zwracają uwagę blokujcie. Pozdro ;] Post zapewne będzie usunięty a ja zbanowany bo prawda w oczy kole ;]

 

1) Nie odróżniasz bana od upomnienia.

2) Jesteś nowy, więc tylko upomnienie:

upomnienie.gif

11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

/Connor


  • 0

#114

Rocketfuel1994.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odkopuję temat po dwóch latach... Jak rozumiem autor postu już nic nikomu nie wysłał? Nagrania to pewnie też fake.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych