Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#76

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj Szpila będzie miał trudną przeprawę myślę, choć w wadze ciężkiej po 30 sekundach może byc koniec na rzecz obu panów. Ale na co zwróciłem uwagę...Rafał Piotrowski który będzie walczył na tej gali, jego bilansem jest 31 przegranych walk, jak można nie wygrać ani jednej zawodowej walki w karierze...? Cięzka sprawa...

#77

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

szczerze mówiąc, to nie bardzo rozumiem skąd ten zawodnik wziął się na tej gali - jaki sens płacić takiemu komuś hehe


ps. dzisiaj nad ranem jest mega ciekawa walka - Canelo Alvarez vs Austin Trout. W końcu poważny test dla Alvareza, będzie na co patrzeć.

Plus w usa - Tyson Fury vs Stive Cunningham, z tym że ponoć mają walczyć popołudniu czasu amerykańskiego, czyli u nas to będzie normalny wieczór bokserski. Dużo dobrego boksu dzisiaj : ] mam nadzieje, że zdążę obejrzeć

#78

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cunninghama muszę zobaczyć z Furym koniecznie, dobrze że napisałeś, czekałem na ta walkę ale myślałem że to w maju dopiero...no sporo boksu dziś... Canelo Alvarez vs. Austin Trout (na żywo) - noc z soboty na niedzielę, 21 kwietnia, 4:00 mysle że też doczekam do tego pojedynku...

#79

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dzis też dość sporo się dzieje w Boksie...jest tez gala mmaAttack i ,,Hardkorowy koksu,, walczy z tancerzem erotycznym.


Oto zestawienie najciekawszych pojedynków dzisiejszego wieczoru (część 1):

Gala w Buenos Aires w Argentynie:

Sergio Gabriel Martinez (ARG) 38 lat, (50-2-2, 28KO) – Martin Murray (ANG) 30 lat, (25-0-1, 11KO)

Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuł WBC w kategorii średniej.

Luis Carlos Abregu (ARG) 29 lat, (34-1, 28KO) – Antonin Decaire (KAN) 30 lat, (27-1, 8KO)

Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuł WBC Silver w kategorii półśredniej.

Gala w Sheffield w Wielkiej Brytanii:

Amir Khan (ANG) 26 lat, (27-3, 19KO) – Julio Diaz (MEK) 33 lata, (40-7-1, 29KO)



Pojedynek na dystansie 12 rund w kategorii półśredniej.

Deontay Wilder (USA) 27 lat, (27-0, 27KO) – Audley Harrison (ANG) 41 lat, (31-6, 23KO)

Pojedynek na dystansie 10 rund w kategorii ciężkiej.

Oto zestawienie najciekawszych pojedynków dzisiejszego wieczoru (część 2):

Gala w Hamburgu w Niemczech:

Juergen Braehmer (NIE) 34 lata, (39-2, 30KO) – Tony Averlant (FIN) 29 lat, (18-7-2, 4KO)

Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuł EBU EU w kategorii półciężkiej.

Transmisja TV: 18:00 – Polsat Sport Extra

Gala w Ontario w USA:

Chris Arreola (USA) 32 lata, (35-2, 30KO) – Bermane Stiverne (KAN) 34 lata, (22-1-1, 20KO)

Pojedynek na dystansie 12 rund w kategorii ciężkiej.

Gala w Nowym Jorku w USA:

Danny Garcia (USA) 25 lat, (25-0, 16KO) – Zab Judah (USA) 35 lat, (42-7, 29KO)

Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuły Super WBA oraz WBC w kategorii lekko półśredniej.

Peter Quillin (USA) 29 lat, (28-0, 20KO) – Fernando Guerrero (USA) 26 lat, (25-1, 19KO)

Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuł WBO w kategorii średniej.

A do najciekawszych spektakli zaliczam Chrisa Arrrrrreeoollee, jestem ciekaw w jakiej jest formie i tutaj poniżej parę słów o pewnym pojedynku...

Klasyfikowany w ścisłej czołówce wagi junior półśredniej Danny Garcia nie ma żadnych wątpliwości, że w sobotę dopisze do swojego rekordu kolejne zwycięstwo. - Judah jest po prostu kolejnym gościem na mojej drodze. Oni wszyscy mówią, że ze mną wygrają, a potem muszą to odszczekiwać w ringu - twierdzi odważnie Amerykanin.

Garcia, który w lipcu ubiegłego roku sensacyjnie znokautował Amira Khana, jest wyraźnym faworytem bukmacherów przed walką z kontrowersyjnym Zabem Judahem. Amerykanin nie zaznał jeszcze goryczy porażki na zawodowym ringu, a ostatnio efektownie znokautował legendarnego Erika Moralesa.

- Spodziewam się nokautu do czwartej rundy. Nie chce mi się o nim za dużo gadać. Wolę go bić po twarzy - zapowiada pewny siebie Garcia, który nie ma problemu z tym, że gala odbędzie się na Brooklynie, a zatem rodzinnym mieście Judaha.

Podczas tego samego wydarzenia bokserskiego dojedzie do innego, nie mniej ciekawego pojedynku. Peter Quillin, bardzo mocno bijący "średni", stanie przed najtrudniejszym zadaniem w karierze. W walce o pas mistrza świata WBO przyjdzie mu się zmierzyć z Fernando Guerrero, który w dotychczasowej karierze przegrał tylko raz. W ringu pokażą się także cenieni - Daniel Jacobs i Luis Colazzo.

#80

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla zainteresowanych Boksem...

Zapowiada się ciekawie...

Oto zestawienie najciekawszych pojedynków dzisiejszego wieczoru:

Gala w Mannheim w Niemczech (Transmisja TV - 21:40)

Władimir Kliczko (UKR) 37 lat, (59-3, 50KO) – Francesco Pianeta (WŁO) 28 lat, (28-0-1, 15KO)


Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuły: Super WBA, WBO, IBF oraz IBO w kategorii ciężkiej.

Gala w Las Vegas w USA (Transmisja TV - 3:00)

Leo Santa Cruz (MEK) 24 lata, (23-0-1, 13KO) – Alexander Munoz (WEN) 34 lata, (36-4, 28KO)

Pojedynek na dystansie 10 rund. Stawką pojedynku wakujący tytuł USBA w kategorii super koguciej.

J’Leon Love (USA) 25 lat, (15-0, 8KO) – Gabriel Rosado (USA) 27 lat, (21-6, 13KO)

Pojedynek na dystansie 10 rund. Stawką pojedynku wakujący tytuł NABF w kategorii średniej.

Daniel Ponce De Leon (MEK) 32 lata, (44-4, 35KO) – Abner Mares (MEK) 27 lat, (25-0-1, 13KO)

Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuł WBC w kategorii piórkowej.

Floyd Mayweather Jr (USA) 36 lat, (43-0, 26KO) – Robert Guerrero (USA) 30 lat, (31-1-1, 18KO)


Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuł WBC w kategorii półśredniej.

#81

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...d&v=MbTMegqkyec

Prawdziwa historia Tomasza Adamka. Film niepubliczny.

Użytkownik rainman edytował ten post 11.07.2013 - 00:15


#82

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Klęska. Naczelny dresiarz RP wygrał z ikoną Polskiego boksu. Kto nam teraz został w wadze ciężkiej ? Tak ma wyglądać przyszłość naszego boksu ? Łysy troglodyta. Smutno,





#83

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja też nie jestem z tego faktu zadowolony. Cieszy mnie za to kompromitacja Cygana, bo zbyt cwany był przed walką. Na pewno dobrą walkę dał Sulęcki - moim zdaniem chłop ma przyszłość, zakończył walkę przed czasem wcześniej wypunktowując perfekcyjnie Proksę, przy tym nie zapominajmy, że Sulęcki był określany jako waciak, a tutaj odprawił takiego przeciwnika ... 

 

Proksa? Powiedzmy w ten sposób, cofnął się w rozwoju. Szkoda chłopa, bo moim zdaniem ma talent, ale nie można liczyć na jeden cios i w ogóle nie bić seriami w krótkim dystansie, w dodatku będąc niższym od przeciwnika.


Użytkownik owerfull edytował ten post 09.11.2014 - 05:09


#84

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proksa chyba zapomniał, ze nie jest Witalijem Kliczko, nie ma 2 metrów wzrostu i nie może sobie pozwolić na brak gardy i trzymanie rąk przy klejnotach :D No chyba że go bawi w jakiś sposób tankowanie ciosów twarzą. A Cyganowi bardzo dobrze, cwaniakował i wariował przed tą walką i nos utarty :) Swoją droga to była walka wieczoru.


Użytkownik mjr Tsu edytował ten post 09.11.2014 - 05:52




#85

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam się cieszę, że wygrał Szpilka, aczkolwiek obydwoje zaprezentowali się tragicznie. Ja tam lubię "patusów" w boksie. Wolę osobe Tysona niż Kliczki, tak samo wolę Szpilke od księdza-boksera. Co nie zmienia faktu, że Szpilka jest bardzo słaby i nic nie wygra w tej wadzę ciężkiej.





#86

megajennifer81.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halo ludzie śpicie tutaj ? Czemu już się nikt nie wypowiada na temat właśnie tej królewskiej dyscypliny..Nie podoba mi się to właśnie przecież ; / Jeśli chodzi o mnie to jakoś długo lub też nawet bardzo długo nie widzę kiedy by miała się skończyć jakoś tak definytywnie po prostu ta hegemonia braci kliczko, która trwa już bardzo długo i nawet David Haye nie wybrał z Kliczko : (



#87

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nikt nie czeka na walkę wszech czasów? :o





#88

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja oglądałem. Bardzo zaimponował mi Łomaczenko, zresztą w swojej poprzedniej walce też mi zaimponował, na pewnym etapie walcząc przy użyciu tylko prawej ręki, a mimo to całkowicie dominując rywala. Dzisiaj zdeklasował Rodrigueza i co ciekawe robił to bardzo spokojnie i nie widać tu było żadnych "power punches", a jedynie metodyczne rozbijanie przeciwnika. Na pewno będę obserwował tego pięściarza, bo może być kimś wielkim. Walka Leo Santa Cruza i Jose Cayetano to była typowa zacięta wojna Latynosów, podsyciła atmosferę przed walką wieczoru.

 

Generalnie widać, że walka Pacquiao z Mayweatherem odbyła się po prostu 5 lat za późno, ale myślę, że nawet 5 lat temu wynik nie byłby skrajnie inny, może Pacman wygrałby te parę rund więcej, bo ja osobiście nie dałem mu dzisiaj więcej niż 3-4 rundy, także Floyd wygrał jak najbardziej zasłużenie. Pacquiao z jednej strony mnie zawiódł, bo wykazał się niską aktywnością i widać, że to już nie jest jego prime (ale to dotyczy i Floyda), a z drugiej załadował Floydowi kilkanaście naprawdę pięknych ciosów. Osobiście spodziewałem się niejednogłośnego werdyktu, ale jednak sędziowie byli jednogłośni :)


Użytkownik owerfull edytował ten post 03.05.2015 - 06:31


#89

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

floyd był za duży za silny i za dobry,nie ta liga co pacquiao...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych