Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#61

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tylko trzeba pamiętać jaką słabą walkę dał Powietkin z Huckiem - a Huck to przecież junior ciężki i żaden technik, tylko cepiarz - kto wie, może jak by Wawrzyk wzniósł się na ...... nie wiem jak to nazwać :P to by dał równą walkę.

ps. Dzisiaj walczy Mateusz Masternak z Seanem Corbinem (15-3, 10 KO) - transmisja w Polsat Sport Extra - czy Polsat Sport tego nie wiem. Myślę, że koło 20 jakoś powinni walczyć - może być ciekawie. Masternaka walki są fajne, a sam przeciwnik nie najgorszy (chociaż i tak za słaby wg mnie)


a jednak o 22

Użytkownik żaba edytował ten post 13.04.2013 - 19:16


#62

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masternak moim zdaniem pokazał się z tej swojej słabszej strony, kompletnie nie wyczuwał dystansu, w dodatku sam zbierał ciosy, no ale ostatecznie wygrał i chwała mu za to.

co do Donaire i Rigondeaux - wg mnie, nie ma innej możliwości niż Donaire : ] ten gość jest w strasznym gazie


Żaba, a teraz się tłumacz :D. Rigo wygrał tak jak podpowiadało mi serducho, cieszy mnie to i mam nadzieję, że będzie rewanż.

#63

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie podobała mi się wczoraj walka Masternaka, walczył zachowawczo. W pewnym momencie przełączyłem bo po prostu się nudziłem :P Wyglądało to tak jakby walczył na 50% swoich możliwości.

#64

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

owerfull - zwracam honor :D jestem zaskoczony wynikiem - miał go na deskach, ale jednak był gorszy.


co do Mastera to zgadzam się. nie wyglądało to dobrze. bardzo mało lewego prostego

#65

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy obecni tu na forum fani Boksu tak jak ja szczególną uwagę poświęcają wadze ciężkiej?....niestety przeżywa ona obecnie mały kryzys, brakuje takich zawodników jak śp. C. Sanders...pamiętacie go?



#66

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja nie poświęcam szczególnej uwagi wadze ciężkiej - ponieważ w lżejszych wagach są dużo lepsze walki i lepsi zawodnicy : ) ale wiadomo, że HW elektryzuje, dla tego raczej się śledzi i tak. Sanders - jeden z niewielu co ustrzelił Kliczke : ] straszliwie bijł

#67

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jeśli idzie o tych co mocno biją to tego pana nikt nie przebije :D



#68

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest jakieś info szersze już o tej walce Zimnocha ze Szpilka ? ;p



#69

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Andrzej Wawrzyk zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem w walce o pas.
Dołączona grafika
Andrzej Wawrzyk

Na specjalnej konferencji prasowej w Moskwie, podczas której reklamowano starcie o mistrzostwo świata kategorii cruiser pomiędzy Denisem Lebiediewem (25-1, 19 KO) a Guillermo Jonesem (38-3-2, 30 KO) oficjalnie potwierdzono, że tego samego dnia - czyli 17 maja, do czwartej obrony pasa WBA Regular przystąpi mistrz olimpijski z Aten sprzed dziewięciu lat, Aleksander Powietkin (25-0, 17 KO).



Dla polskich kibiców najważniejsza jednak była informacja potwierdzająca już oficjalnie Andrzeja Wawrzyka (27-0, 13 KO) jako jego pretendenta. Tym samym "Guliwer" będzie piątym polskim pięściarzem, który dostanie szansę zdobycia tytułu wszechwag po Andrzeju Gołocie, Tomaszu Adamku, Albercie Sosnowskim i Mariuszu Wachu.

No to ciekawie...jak myślicie da rade Wawrzyk?

#70

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie da rady, niestety to nie ten poziom wg mnie:(
Ale nadzieja umiera ostatnia :D

Użytkownik szon666 edytował ten post 18.04.2013 - 14:31


#71

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no ale wiadomość mega :D w końcu prawdziwy test dla niego

#72

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale by się zdziwili Jak by tak Wawrzyk zdobył mistrzostwo przed Adamkiem:)...a jestem strasznie ciekaw na przykład walki Adamek-Haye...gdzie Haye prawdopodobnie by znokautował Adamka.

A już jutro fajna gala boksu...ciekawe pojedynki...
Artur Szpilka vs Taras Bidenko

Rywalem Artura Szpilki będzie doświadczony, 33-letni Ukrainiec Taras Bidenko. Jego bilans na zawodowych ringach może robić wrażenie – wygrał 28 walk (w tym 12 przez nokaut), a przegrał 5. Mimo tych porażek zawodnicy, z którymi przegrywał, byli z najwyższej półki. W marcu 2012 roku przegrał na punkty ze znakomitym Manuelem Charrem w starciu o pas WBC International Silver wagi ciężkiej. Wcześniej przegrywał z cenionymi Robertem Heleniusem i Denisem Bojcowem (oba w 2009 r.). W 2005 roku stanął przed szansą zdobycia pasa WBO Inter-Continetal wagi ciężkiej, ale przegrał przez techniczny nokaut w 12. rundzie z późniejszym mistrzem Europy Władymirem Wyrczysem. Na początku przygody z bokserm już w swojej 4. zawodowej walce skrzyżował rękawice z późniejszym czempionem wagi ciężkiej Nikołajem Wałujewem, ale ten pojedynek przegrał na punkty. Mimo tych porażek Taras Bidenko będzie bardzo poważnym rywalem dla niepokonanego Szpilki, ale to Polak jest faworytem.
Krzysztof Głowacki vs Taylor Mabika

Przed walką wieczoru wystąpi Krzysztof Głowacki, 27-latek, który w bilansie ma 18 wygranych, w tym 12 przez nokaut. „Główka” boksuje w wadze junior ciężkiej i od kilku miesięcy w mediach zaczepia naszego mistrza Europy Mateusza Masternaka. Czempion ma póki co inne priorytety, a Krzysztof Głowacki na gali w Rzeszowie zmierzy się z 34-letnim Gabończykiem Taylorem Mabiką. Czarnoskóry bokser na zawodowych ringach walczył 10 razy, 9-krotnie wygrywał i zanotował jedną porażkę. Będzie to jego pierwsza walka w Polsce, do tej pory boksował głównie w Luksemburgu i we Francji.
Paweł Kołodziej vs Richard Hall

Poważne wyzwanie czeka Pawła Kołodzieja. 33-latek powalczy z doświadczonym Jamajczykiem Richardem Hallem, którego polscy kibice mogą pamiętać z walk z Dariuszem Michalczewskim. 42-letni Hall walczył z „Tygrysem” w 2001 i 2002 roku i obie te walki przegrywał przez techniczny nokaut. W swojej karierze zanotował aż 12 porażek, ale mierzył się z wielkimi sławami wagi cruiser – Byronem Mitchellem, Glenem Johnsonem, Royem Jonesem Juniorem. Wszystkie te walki przegrał, a w walce z tym ostatnim występował jako pretendent do mistrzowskich pasów prestiżowych federacji WBC, WBA World i IBF wagi półciężkiej.

Użytkownik Nosferatoo edytował ten post 18.04.2013 - 17:02


#73

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

zdecydowanie trzeba oglądać - orientuje się ktoś czy gala będzie w PPV ? czy normalnie na Polsat Sport extra


edit: wygląda na to, że jest bez PPV : )

Użytkownik żaba edytował ten post 18.04.2013 - 17:28


#74

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj cały rozkład jazdy jutrzejszej gali...
Gala Wojak Boxing Night w Rzeszowie:
waga lekka (4 rundy)
Łukasz Gworek (Polska) 2(1 ko)-1 - Roland Mohacsi (Węgry) 7(4)-2

waga ciężka (4 rundy)
Tomasz Duszak (Polska) debiut - Pawło Nieczporenko (Ukriana) 1(1)-6-1

waga junior średnia (4 rundy)
Rafał Piotrowski (Polska) 0-31-1 - Deniz Ilbay (Niemcy) 5(3)-0

waga półśrednia (4 rundy)
Przemysław Runowski (Polska) 1-0 - Radoslaw Mitew (Bułgaria) 3(1)-9-1

waga junior średnia (4 rundy)
Krzysztof Kopytek (Polska) 4(2)-0 - Asen Wasilew (Bułgaria) 13(4)-26

waga piórkowa (6 rund)
Kamil Łaszczyk (Polska) 12(6)-0 - Krzysztof Rogowski (Polska) 5(2)-2

waga junior ciężka (8 rund)
Krzysztof Głowacki (Polska) 18(12)-0 - Taylor Mabika (Gabon) 9(4)-1

waga junior ciężka (8 rund)
Paweł Kołodziej (Polska) 30(17)-0 - Richard Hall (Jamajka) 30(28)-12

waga ciężka (10 rund)
Artur Szpilka (Polska) 13(10)-0 - Taras Bidenko (Ukraina) 28(12)-5.

Jak oczekują PPV...to zawsze na necie transmisji szukam...i znajduje:)

#75

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

na 100 % nie będzie PPV - chyba to taka forma przeprosin, za tę poprzednią Gale, gdzie Szpila miał walczyć z Zimnochem he

co do rozkładu jazdy - od Łaszczyka zaczynają interesujące rzeczy


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych