Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#46

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to prawda, no ale cóż... zobaczymy. prawdę mówiąc on i tak chyba nie ma wiele już z tego życia.


Nie będzie pojedynku Szpilki z Zimnochem - przynajmniej nie 23 lutego. Artur zebrał za dużo na łeb i wycofali się. Szkoda, bo ludzie wykupili PPV głównie właśnie na tę walkę.. - Zimnoch ponoć zrezygnował z pracy i 2 miesiące tylko trenował, zapożyczył się...


Floyd Mayweather mówi, że negocjacje jego walki dochodzą do końca - przeciwnik to prawdopodobnie Devon Alexander. Walka unifikacyjna... ale Alexander wg mnie to za mało.. trochę zawiedziony jestem.


Robert Guerrero, jesteś teraz zadowolony ?. Oczywiście wynik jest już praktycznie z góry przesądzony, wygra Floyd, ale jak będzie naprawdę, to jeszcze się dowiemy.

Natomiast w najbliższy weekend stoczy się dwóch świetnych zawodników, mianowicie Nonito Donaire i Guillermo Rigondeaux. Osobiście uważam, że wygra Kubańczyk, ale obiektywnie muszę przyznać, że szanse są 60/40 dla Filipińczyka.

#47

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak wielu ludzi jedzie po Szpilce, a w moim odczuciu chłopak bardziej ułożony niżeli Adamek. Adamka nie trawię, z uwagi na to jego kozaczenie. Robi z siebie błazna, wchodząc do wagi ciężkiej, a po kilku walkach walcząc z mistrzem. Adamek powinien stoczyć jeszcze, z dziesięć walk z dobrymi zawodnikami; Haye, Price, itp. i dopiero myśleć o walce z zawodnikiem mającym taki tytuł... Wiadomo, kasa... Bardzo bym chciał obejrzeć walkę Szpilka - Adamek.

#48

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Price jest słaby - ostatnio stary, wolny Tomphson muśnięciem w ucho znokautował go. Poza tym - serio myślisz, że coś by Adamkowi to dało ? wg mnie mógł by bić się nawet 20 razy w HW i tak by dostał od Kliczko. Cóż.. tak jak mówisz, dla pieniędzy poszedł do HW - a mógł w junior ciężkiej być królem i też zarabiać dobre pieniądze.

Szpilka - Adamek, to była by na tę chwile deklasacja. Szpila to nie ta liga


co do Donaire i Rigondeaux - wg mnie, nie ma innej możliwości niż Donaire : ] ten gość jest w strasznym gazie

#49

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szpilka - Adamek, to była by na tę chwile deklasacja. Szpila to nie ta liga


Ja po prostu uważam, że Adamek ma słomiany zapał. Bo i ile chart ducha ten człowiek ma, to za szybko porywa się o najwyższe trofea. Uważam, że powinien powalczyć z dobrej klasy zawodnikami i zdobyć doświadczenie. Widziałem wypowiedzi obu panów; zarówno Szpilki jak i Adamka i widzę wyraźnie, że Adamek ma przed nim pietra. Szpilka chce tej walki, a ja z chęcią bym tą walkę obejrzał. Jeżeli Adamek chce porywać się o mistrzostwo to niech pokaże, że uważa się za zawodnika nie mającego przed nikim żadnych uprzedzeń, i zamiast gdybać o Szpilce niech go po prostu położy na deski. Adamek może, przegrywając ze Szpilką wiele by stracił, bo i sam Szpilka nie jest uważany powszechnie za jakiegoś gladiatora.

#50

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak wielu ludzi jedzie po Szpilce, a w moim odczuciu chłopak bardziej ułożony niżeli Adamek. Adamka nie trawię, z uwagi na to jego kozaczenie. Robi z siebie błazna, wchodząc do wagi ciężkiej, a po kilku walkach walcząc z mistrzem. Adamek powinien stoczyć jeszcze, z dziesięć walk z dobrymi zawodnikami; Haye, Price, itp. i dopiero myśleć o walce z zawodnikiem mającym taki tytuł... Wiadomo, kasa... Bardzo bym chciał obejrzeć walkę Szpilka - Adamek.

Nie przepadam za Adamkiem, ale nie jestem hipokrytą.

Gdyby walka była teraz to obejrzelibyśmy tęgie lanie Szpilki.
Jak do tej pory on nawet nie stał obok zawodnika z którymi walczył Adamek(wiem spotkał się z Tysonem) :) .
Jeden staruszek połamał Szpilce szczękę, a ostatnio taki Mollo posłał go deski. Naprawdę uważasz, że gdyby doszło do walki to Adamek nie ograłby szpilki chociażby cwaniactwem ringowym i doświadczeniem?

Waga ciężka wygląda beznadziejnie. Poza Chisorą czy Haye cała reszta czołówki pompuje rekordy na leszczach i dziadkach, nie walczą ze sobą nawzajem. Wszyscy czekają na wakat po Vicie albo na zaproszenie od Włada po wypłatę. No niestety, tak wygląda dzisiaj HW.
Adamek skorzystał z oferty, bo ta już mogła się więcej nie powtórzyć. Zna swoje możliwości i wie, że z takim Haye a nawet Price'm czy Furym to by większych szans nie miał, a jego czas w boksie mija i że warunki fizyczne ma lekko pół-śmieszne jak na HW.

Przez najbliższy rok to Artur nawet niech nie myśli o Adamkach czy innych małych ciężkich z czołówki. Niech nabija sobie rekord jak Wilder, zdobywa doświadczenie, a potem zobaczymy, czy jest cokolwiek warty ma tle czołówki wagi ciężkiej. Szkoda tylko, że nie pojechał do Włada na te sparingi, tylko walczył z McClinem.

Gdyby Wład go tam nieco poprzetrącał to ten nasz zbawca wagi ciężkiej zrozumiałby ile jest wart na dzisiejszym etapie i że trzeba przestać gadać o robieniu dzieci, tylko bardzo ciężko pracować.

#51

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z kolegą wyżej. Taka ciekawostka co do Szpilki - niedawno zaczął pracować z psychologiem sportowym, więc może poukłada mu co nieco pod czapką.


Jeszcze co do strachu Adamka przed Szpilką - Vita się nie bał, a Szpilki ma się bać ? : ) Tak samo Diablo Włodarczyk wyraził ostatnio chęć walki z Adamkiem - no Diabla to na pewno się nie boi, a jednak odmówił.

Dla mnie taka walka z Furym nie była by do końca przesądzona na niekorzyść Polaka.. sprawdzimy na ile go stać teraz, bo przecież będzie walczył z ostatnim rywalem Adamka

co do Prica - balon pękł i pobił go zawodnik gorszy niż Adamek

Użytkownik żaba edytował ten post 11.04.2013 - 10:17


#52

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To, że zaczął pracować z psychologiem to dobrze, jeśli widzi taką potrzebę... Adamek nie obawiał się Vita bo wiedział, że przegrywając z nim nic wielkiego się nie stanie, przecież to nie byle kto.

#53

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem Szpilka to jest cienias, coś pokroju Najmana. Dlaczego nie walczył z Zimnochem w terminie jaki sobie założyli, że niby Mollo go tak obił straszliwie jakoś po walce nie wyglądał najgorzej. Dał na walkę kolegę żeby wybadał teren jak z kondycją i warunkami Zimnocha ten jak widać posłał tego leszcze szybko na deski, dlatego nie zdziwiłbym się teraz jakby Szpilka nonstop odkładał walkę z Zimnochem bo się po prostu go boi i tyle w temacie :lol

#54

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

coś w tym jest - chciał jechać do Białegostoku bić Zimnocha, bo "ma tam kumpli" - dla czego nie na ringu ? to są objawy słabości. Powiem szczerze, że Szpila stracił w moich oczach dużo, właśnie przez Zimnocha - szopka, miał mu robić dzieci, a wyszło tak, że nic z tego nie ma i najwidoczniej chyba wydygali (razem z promotorem)

#55

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a i w sumie chyba najważniejsza informacja - Wawrzyk ma walczyć z Powietkinem o mistrzostwo świata 17 maja


sprawa "prawie" dograna

#56

marko895.
  • Postów: 173
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem Szpilka to jest cienias, coś pokroju Najmana. Dlaczego nie walczył z Zimnochem w terminie jaki sobie założyli, że niby Mollo go tak obił straszliwie jakoś po walce nie wyglądał najgorzej. Dał na walkę kolegę żeby wybadał teren jak z kondycją i warunkami Zimnocha ten jak widać posłał tego leszcze szybko na deski, dlatego nie zdziwiłbym się teraz jakby Szpilka nonstop odkładał walkę z Zimnochem bo się po prostu go boi i tyle w temacie :lol


Bez przesady, Najman to jest koleś, który nie ma za grosz talentu i jest leniwy jak diabli. Pierwszy lepszy koks osiedlowy by sobie z nim poradził. Nie przepadam za Szpilką, ale trzeba przyznać, że jego walki są widowiskowe w pewien sposób i na pewno talent do boksu posiada.

#57

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najman to jest gość. Zarabia dobrą kasę nie trenując, bez trzymania formy. Niby wszyscy go nie lubią, ale każdy lubi oglądać jak dostaje bęcki.

Taka negatywna postać w boksie jest potrzebna, za granicą oprócz trash talku tacy wrogowie publiczni mają jeszcze talent bokserski(Chisora)
i coś sobą reprezentują.

A my mamy tylko takiego Najmana i trzeba z tym żyć.

Za jakiś czas Najman będzie mówić, że bił się z najlepszymi, bo jego pogromca pewnie teraz będzie walczył o pasek Powietkina czyli niby mistrzostwo świata.
Czekam na jego wnikliwą obiektywną analizę :)

#58

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Najmana lepiej przemilczeć bo to nie jest bokser. Co do Szpilki, to jakiś tam talent ma, ale daleko mu do czołówki, porównując ich odpowiednie momenty w karierach. Widowiskowy to on może jest ale brakuję mu czystości umysłu, bez tego w boksie ani rusz, co udowodnił Tyson po wyjściu z pierdla. Zresztą jemu brakowało szybkości również wtedy :) Wawrzyk jest średni, nic nie osiągnie wg mnie, ale kibicuje każdemu Polakowi, z wyjątkiem Szpilki, zwyczajnie go nie lubię za to kim jest i co robi na wizji.

Użytkownik szon666 edytował ten post 12.04.2013 - 15:03


#59

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niemal pewna walka Diablo Włodarczyka z Rachimem Czakijewem - wg mnie będzie na maxa ciężko i tutaj Włodar dopiero pokaże na co go tak na prawdę stać i na jakim jest poziome



a Najman wraca na ring, nie wiem czy wiecie :P jako bokser

Użytkownik żaba edytował ten post 12.04.2013 - 16:27


#60

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Niemal pewna walka Diablo Włodarczyka z Rachimem Czakijewem - wg mnie będzie na maxa ciężko i tutaj Włodar dopiero pokaże na co go tak na prawdę stać i na jakim jest poziome



a Najman wraca na ring, nie wiem czy wiecie :P jako bokser


Dokładnie, ta walka interesuje mnie bardziej niż ta z Wawrzykiem, jestem szalenie ciekaw jak Diablo wypadnie na tle konkretniejszego przeciwnika:)

Niech on sobie da spokój lepiej, widziałem go z Wawrzykiem, śmiech na sali to był.

Użytkownik szon666 edytował ten post 12.04.2013 - 17:21



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych