Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziesięć największych ziemskich zagadek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakieś doświadczenia wojskowe..


No, jasne. Polska armia testuje jakąś strasznie nowoczesną, tajemniczą broń. :rotfl:
  • 0

#17

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakieś doświadczenia wojskowe..


No, jasne. Polska armia testuje jakąś strasznie nowoczesną, tajemniczą broń. :rotfl:


Błagam, bo mi zaraz przepona eksploduje! :rotfl:

Takich rzeczy to Wy nie piszcie, bo można rotfla odwalić i się zabić przy okazji. :rotfl:


Uwaga, ostre i kontrowersyjne dywagacje:
To buczenie to mogą być jakieś sondy Obcych albo poprostu zamaskowane statki których napęd powoduje takie buczenie. :-| :hmm: :mrgreen: :lol :
  • 0

#18

whiteside.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W przypadku tego tajemniczego buczenia to może być wszystko :D . Ja jednak stawiam na teorię którą wytoczył Apophis_,. Według mnie jest ona jak najbardziej prawdopodobna. Ile było obserwacji NOLi podczas których było słychać takie buczenie? Jedyną kwestią do dyskusji jest to, czemu ONI tak robią :D ??
  • 0

#19

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak silniki noli prawdopodobnie nie wydają dźwięku :shock:
  • 0

#20

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Te buczenie to moze byc zwykły łos
  • 0

#21

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niektorzy zawsze wybieraja najmniej prwdopodona mozliwosc, chyba po to zeby sie podniecic. Co ma buczenie do Ufo ? :shock:
  • 0

#22

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te buczenie to moze byc zwykły łos


to żes walnął :rotfl:

Niektorzy zawsze wybieraja najmniej prwdopodona mozliwosc, chyba po to zeby sie podniecic. Co ma buczenie do Ufo ?


a co ma łoś do takiego buczenia? :rotfl:

MatoIto, ok to Twoja teoria, ale ja bym nie wymyślał takich śmiesznych teorii... :>
  • 0

#23

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[quote=MatoIto]Te buczenie to moze byc zwykły łos[/quote]Łojezu... skoro to łoś, to u nas powinno dudnić 24h/dobę... :D

[ Dodano: 2006-08-30, 16:41 ]
[quote name='Bugsy]2) dziwnym jest' date=' że tylko on te rodsy sfilmował.. że niby co.. jakiś przywilej, rodsy go lubią i podąrzają wszędzie za nim?[/quote']Błądzisz, kolego... gdybyś czytał uważniej:[quote]on sam (tak jak inni) sfilmował i uwiecznił je w kilku innych miejscach[/qoute]

[quote name='"eltom"]Co do buczenia' date=' to mam taką małą teorię. Może to jakieś niewidzialne dla oka ludzkiego pojazdy? Generatory pola, czy coś w tym stylu słychać, a pojazdu nie widać. Jakieś doświadczenia wojskowe... bo ja wiem...[/quote']

Zamieściłem kiedyś na VRP szerszy artykuł o Taos Hum (bodajże "Taos Hum - nieznośne buczenie" czy jakoś tak), tam była jakaś wzmianka o polu magnetycznym. Naet jeden z naukowców skonstruował tzw neurofon. Jest to urządzonko składające się z generatora impulsów elektrycznych i dwóch elektrod, przy czym elektrody te należy położyć w dwóch dowolnych miejscach na ciele. Po włączeniu urządzenia osoba mająca elektrody słyszy dźwięki, jednakże docierają one od razu do mózgu, a nie przez kanał słuchowy (omijają go).
  • 0



#24

Vlad Ţepeş.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wstane rano i zapale to slysze jakies dziwne buczenie w uszach...tak samo mam gdy nie wylacze glosnikow ;-)
  • 0

#25

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo dobre informacje, oby takich więcej :>
  • 0

#26

spoko11.
  • Postów: 78
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety buczenie powstaje na skutek zmiany ciśnienia i często gdy ktoś dostanie basebalem w heada (: ale to nie kosmici, przesuwanie się skał, czy jakieś zmiany strukturalne ziemi.
  • 0

#27

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem że to głupie ale mi się Rodsy zawsze kojarzą z błędnymi ognikami :D
Ciekawa jest sprawa okaleczonych zwierząt. Czy ktoś z was może słyszał o okaleczonym w niewyjaśniony i taki sam sposób człowieku?
  • 0

#28

Vazok Than004.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesujący temat.Najbardziej nieprawdopodobne to wydarzenie w tunguskiej.Jest to chyba największa tajemnica.O wszystkich tych zagadkach wiedziałem ale najbardziej interesują mnie rodsy.Nie wiadomo co to do końca jest.
  • 0

#29

Kira.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie najciekawsze są te zwierzęta ukryte w kamieniu.

Może badanie z jakiego wieku pochodzi kamień pomogło by coś określić.
  • 0

#30

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zwierzęta ukryte w kamieniu są dosyć ciekawe, jednak najbardziej interesują mnie rodsy zwierzęta? jeśli tak to ze niby jak to wygląda gdzie żyją i dlaczego obserwowano je zarówno w powietrzu jak i pod powierzchnią wody
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych