Skocz do zawartości


Zdjęcie

8 lat paranormalne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_mnich9131

Gość_mnich9131.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie na to forum sprowadził pewien potwór Joe, który zachęcił mnie do czytania "strasznych" historyjek, a było to jakieś 2 lata temu. Wchodząc tutaj odkryłem, że całe to forum jest interesujące i od tamtego czasu je przeglądam, nie udzielając się zbytnio. Ale przyznaje się, że dzięki temu miejscu zmieniłem zdanie na temat wielu rzeczy. :-)

#32

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

mnie przyciągnely tutaj pod innym nickim kwestie baz na księżycu i dyskusje Dagera, Aquili, Mariusha z spiskowcami.

#33

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze malo udzielam sie na forum ale jestem na nim systematycznie od 15.03.2006 :)

#34

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszystkiego najlepszego forumowicze! :)

Niech w tym roku trafią wam się same mocne tematy, i odpowiedzi na trudne pytania :D
Niech niezbite dowody na wasze teorie zawitają na naszym forum :D
Niech pojawi się nowa, wgniatająca w ziemię teoria konspiracyjna :D
Samych poczytnych i ciekawych arytykułów, oraz owocnych dyskusji :)
Dla zapracowanych coś ciekawego - Życzę więcej wolnego czasu tak potrzebnego do odkrywania wciąż nowych tajemnic :)

No i oczywiscie życzę wszystkim wysokiej reputacji, i żeby was UFO nie porwało :)

Użytkownik Nerubis edytował ten post 05.01.2013 - 00:17


#35

Sirith.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To naprawdę dobra nowina. Pomyśleć że kiedyś nie używałam żadnego konta na paranormalne, długo śledziłam wszelkie nowe jak i stare tematy. W kilku nawet udało mi się lekko udzielić, chociaż nie miałam ani prawdziwego doświadczenia ani też dużego obeznania. To właśnie dzięki tej stronie dalej interesuje się zjawiskami nadprzyrodzonymi, była to pierwsza taka strona która bez porównania była wygodna w obsłudze, bardzo czytelna a przede wszystkim nie mijająca się nadto z prawdą.

Dziękuję wszystkim, którzy utworzyli to miejsce.
Gdyby nie admini jak i zwykli userzy - pewnie nie byłoby tak dobrze jak jest i teraz.

#36

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawostka Nr.2 VRP 2006 wczesniejsza wersja z adresu paranormalne.forall.pl:

Dołączona grafika

Użytkownik † Angelus-X † edytował ten post 06.01.2013 - 23:32


#37

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pojawiłem się w połowie roku 2006. Tak właściwie to nie pamiętam już jak dokładnie to wszystko się zaczęło, ale gdy tak dokładniej zastanowię się nad tym wszystkim, to...


Najprawdopodobniej wszystko zaczęło się od zetknięcia się po raz pierwszy z internetową "ezoteryką". Dopiero co założyliśmy internet i nie byłem jeszcze za bardzo przygotowany na to, co można w nim znaleźć. Na skrzynkę mailową mojego taty (którą zarządzałem, bo dla niego internet to czarna magia) przyszła spam-reklama opowiadająca bodajże o spotkaniu w czasie którego wystąpi jakaś niesamowita istota, której duch okrąża Ziemię (tak, tak - orbituje pomiędzy satelitami). Byłem tak wstrząśnięty natłokiem idiotyzmu w tej wiadomości, że odpisałem na nią (w swoim stylu). Otrzymałem o dziwo jakieś wymijające odpowiedzi, ale rzecz jasna nie trafiły one do mnie.

Coraz bardziej zacząłem drążyć temat i, ku memu nieukrywanemu zdziwieniu, znajdowałem coraz więcej tego typu ezoteryczno-paranormalno-spiskowych stron. Wszystko one prezentowały treści totalnie sprzeczne z moimi poglądami. Kiedyś sam wierzyłem w kosmiczne odwiedziny (i wypatrywałem UFO przez okno :D ), ale stopniowo zacząłem podchodzić do sprawy bardziej racjonalnie (punktem zwrotnym było bodajże zdjęcie "istoty" które w jednej gazecie było podpisane jako "kosmita mieszkający w garażu u jakiegoś Włocha" a w drugiej inaczej - jako "mumia kosmity gdzieś z Andów". Dwa źródła i dwie kompletnie różne wersje - a zatem przynajmniej jedna musiała być kłamstwem. A skoro w gazecie piszą takie kłamstwo, to jak mogę wierzyć we wszystkie inne opisane przypadki?).

Zacząłem znajdować rozmaite fora, strony pro i anty jeśli idzie o tę tematykę. Zdążyłem się zaszokować Projektem Cheops. Aż w końcu przywiodło mnie tutaj. I tak już zostałem ;) Oczywiście już od samego początku "sceptoliłem" na maksa.

Oto bodajże mój pierwszy post na tym forum, a już z pewnością pierwszy temat:

Matko Bosko... ;)

Gdy tak teraz na niego patrzę - to dawniej byłem chyba mniej tolerancyjny niż dziś ;) Ale trzeba mieć na uwadze, że dopiero co zetknąłem się z rozmaitymi teoriami które były dla mnie absurdalne - i byłem w czymś w rodzaju szoku ;)

Dużo czasu minęło i muszę przyznać, że jest to jedyne forum z którym autentycznie się zżyłem. Nicki osób tutaj poznanych będę pamiętał naprawdę długo -tak samo jak dyskusje tutaj prowadzone. Dlatego cieszę się, że mnie tutaj przywiało ;)



#38

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdy tak teraz na niego patrzę - to dawniej byłem chyba mniej tolerancyjny niż dziś ;) Ale trzeba mieć na uwadze, że dopiero co zetknąłem się z rozmaitymi teoriami które były dla mnie absurdalne - i byłem w czymś w rodzaju szoku ;)


Skoro już mowa o szoku, to miałem podobnie, ale w drugą stronę, ale o tym za chwilę.

Zanim się zarejestrowałem na forum, to niezbyt mnie interesowały paranormalne tematy. Albo o niektórych nie miałem w ogóle pojęcia (np OOBE), albo jeśli chodzi np o UFO, to gdyby mnie zapytać czy wierzę, odpowiedziałbym coś w stylu "może tak, może nie".
Jednak pewnego dnia, gdy z nudów przeczesywałem youtube, obrałem przypadkowy kurs na filmiki z UFO. Nie miałem żadnego doświadczenia w rozpoznawaniu tzw fejków, więc byłem mocno wstrząśnięty (przyjmując, że wszystko co widzę, to muszą być kosmici). Nagle znalazłem drzwi do zupełnie innego świata, w którym dotychczas żyłem. Tak mi się przynajmniej wtedy wydawało. I to właśnie tematyka UFO mnie tutaj sprowadziła. Natomiast krótko po rejestracji na tym forum, szybko zalała mnie kolejna fala szokujących "faktów". Zeitgeist (głównie dotyczący WTC), OOBE, 2012, Anunnaki, Jaszczury, itp, itd. To był dopiero szok. Doznania Aquili przy tym, to nawet nie ukłucie :P

Oczywiście w miarę zgłębiania się w forumowe dyskusje, zaczynałem czuć, że zbyt gładko otworzyłem te znalezione drzwi prowadzące rzekomo do innego świata. Kolejne argumenty sceptyków (szczególnie takich dwóch :P ), kolejne zadane przez nich pytania, odsłaniające słabe strony różnych teorii, pozostawione bez odpowiedzi. Pamiętam, że miałem wtedy jeszcze taki etap, że chciałem, aby ktoś dopiekł tym wszystkim Mariushom, Aquilom, itd, ale... nic takiego się nie chciało wydarzyć. I tak stopniowo, krok po kroku wycofywałem się na stronę sceptyków.

I choć moje pierwsze posty były naiwne, mało rozgarnięte (nawet bez polskich znaków - domena użytkowników, którzy przez erą gadu-gadu zaliczyli erę irca ;) ), to jednak zawsze mnie cieszyło, że został taki ślad po mnie. Traktowałem to jako atut, nawet broń, przeciwko popularnym niegdyś argumentom, że sceptycy mają zamknięte umysły, nie dopuszczają do siebie innych wersji, niż oficjalna, itd. Wierzyłem (lub byłem zdolny uwierzyć) w prawie wszystko "para", co się dało, a jedyną rzeczą, która to zmieniła, była siła argumentów i logiczne myślenie. Jedyne co mi zostało, to małe marzenie, że może kiedyś pojawi się coś nie pasującego do szarego świata sceptyków. Coś paranormalnego ;)



#39

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja pamiętam,że udzielałem się na forum bodajże "Komnata Dusz" i jakimś trafem,bodajże za namową któregoś z użytkowników tamtego forum trafiłem tutaj . Zajebiście wspominam moment gdy zostałem moderatorem ,niestety z własnej winy straciłem moda,jednak postanawiam znów wrócić na forum i po prostu czerpać tony fun'u z czytania go - Tak jak to miało miejsce kilka dobrych lat temu :)

#40

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dawnych wspomnień czar...
Ciekawostka nr 3

2007
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

2008
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

2009
Dołączona grafika
Dołączona grafika



#41

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mimo nie wypowiadania się za wiele (nie ma po co mówić zbędnych rzeczy ;)) Przebywam na forum codziennie i sprawdzam nowinki...

Znalazłem się tu przypadkiem gdy w 2007r. Szukałem czegoś o PSI Ball'ach. Istniała kiedyś taka stronka poświęcona energii psi i jak je robić a pewien tekst przekierował mnie tu. Przyszedłem na chwilę - zostałem na dłużej.



#42

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

+....., teraz to dopiero mnie przeniosłaś w czasie :D
co mnie tu przyciągło? tematyka ufo (kiedyś zdecydowanie lepsza niż teraz), tajemnice kosmosu oraz życie po śmierci. :)

ciekawostka nr 4 :P

Dołączona grafika



#43

Matikicz.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moja pierwsza wypowiedź na forum chociaż konto założyłem 23.11.11 ;p Nie za specjalnie logowałem się i jakoś tak wyszło. Forum znalazłem w 2009r zainteresowany tematyką duchów. Jak widać zostałem na dłużej i nie żałuje tego ;p Była to i jest jedyna strona na jakiej czytam artykuły na tematy paranormalne.

#44

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ósemka jest znakiem nieskończoności. Osiem lat jest dla Niej  dobrym początkiem. Życzę Paranormalnemu bycie na bieżąco ze Światem i Wiedzą, dobrych dyskusji i moderatorów.

Użytkownik Aidil edytował ten post 08.01.2013 - 17:53




#45

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podoba mi się ten layout z 2009 (pierwszy screen).




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych