Skocz do zawartości


Zdjęcie

8 lat paranormalne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

forum Astral Dynamics pamięta ktoś? baaardzo dawno temu :)

Moje pierwsze forum :) Pamiętam osoby ale nicków już nie bardzo. Alex, Indygo, PTR ;), Bodhisatwa, Raznarok, Vego, SCDriver, samobójca Kisiol :) no i Kasparov czyli ja :) i jeszcze parę osób, których nicków nie mogę sobie przypomnieć. :) Masz kontakt z kimś z tamtego forum?

#17 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekaw jestem ilu weteranów (osób zarejestrowanych w 2006-07 roku i wcześniej) jeszcze się tu udziela.


Jestem jednym z weteranów, rejestracja październik 2007 :D Ale są ludzie z dłuższym stażem :]

#18

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Styczeń 2007 Dołączona grafika

Aktualnie wpadam tutaj z przyzwyczajenia no i do tych pijackich mord z sb :mrgreen: .



#19

Akinci.
  • Postów: 318
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem na tym forum od poczatku, tylko musialem raz czy dwa zmienic konto. Trafilem tu wprost z innego forum o tej tematyce, slynnego apokalipsy2012. Pamietam takie nicki jak HumanBehaviour, SilentMan, Chessman (chyba nic nie przekrecilem)

#20 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

[quote]Aktualnie wpadam tutaj z przyzwyczajenia no i do tych pijackich mord z sb/quote]

Dzięki Shi >/

#21

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kupę czasu mnie tu już nie było, choć przyznam że czasami zaglądam, to już jakoś tak bez aktywności z mojej strony. A szkoda. Tak czy inaczej, muszę przyznać, że poczułem się staro więdząc, że siedzę w tym już od 8 lat, a pamiętam jeszcze czasy, kiedy VRP nie było nawet w formie forum tylko czymś na kształt bloga informacyjnego i cały ten cały proces zmian, który doprowadził do tego co widzimy dzisiaj. (i to brzmi jakby jakiś dziadek opowiadał bajkę wnuczkom przy kominku)

No nic. Gratuluję wszystkim, w szczegolności głównodowodzacym i każdemu, kto współtworzył tą społeczność przez tak długi czas.



#22 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jestem na tym forum od poczatku, tylko musialem raz czy dwa zmienic konto. Trafilem tu wprost z innego forum o tej tematyce, slynnego apokalipsy2012. Pamietam takie nicki jak HumanBehaviour, SilentMan, Chessman (chyba nic nie przekrecilem)

to forum ledwo żyje ale wciąż istnieje

#23

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trafiłem tutaj w październiku 2006 roku szukając ciekawych przepowiedni dotyczących Polski, a potem także całego świata, a że znalazłem ich tu naprawdę sporo, w dodatku forum żyło wtedy silnym pulsem to zostałem na dłużej. Potem miałem ponad rok przerwy, ale w 2009 roku wróciłem i od tego czasu zaglądam tutaj regularnie, nie planuję hucznych pożegnań i powrotów ;)

Użytkownik SpeedFreak edytował ten post 02.01.2013 - 14:02




#24

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja szukałem informacji o różnych teoriach spiskowych i znalazłem się tutaj i tego samego dnia założyłem konto



#25

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może nie jestem zbytnio aktywną użytkowniczką, ale jestem tutaj prawie codziennie. Na forum pamiętam, że trafiłam w ostatniej klasie technikum a zarejestrowałam się przed maturą. Czyli będzie za 2 m-ce 4 lata :) Ogólnie chyba szukałam czegoś o sprawach duchowych i jestem :) W przypływie weny udzielam się :P Pozdrawiam.

#26

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jaki post/temat był jako pierwszy na tym forum? Ktoś znajdzie? :D

#27

franas.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku 2006 roku szukałem czegoś na temat...grudnia 2012 ;) I tak zostałem.

#28

Dark_Paranoia.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trafiłam tu na chwilę, by poczytać coś o psychokinezie i Chip Chan. Chwilę potem zostałam na dłużej. Teraz mówią na mnie "ty fanatyczko" :mrgreen:

#29

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3013
  • Tematów: 2585
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę urodziny VRP przypadają na piątego stycznia, nie na pierwszego. Pozwoliłam więc sobie na drobną poprawkę w poście otwierającym wątek, mam nadzieję, że Serail się nie obrazi :)

A jaki post/temat był jako pierwszy na tym forum? Ktoś znajdzie? :D

Prawdopodobnie TEN post jest pierwszym na obecnym forum.



#30

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za cztery dni 5 lat odkąd się zarejestrowałem. Pamiętam że zaczęło się wszystko od chupacabry, a potem popłynąłem we wszystkie działy :D Przy okazji to forum miało spory wpływ na mój obecny światopogląd. Teraz nie udzielam się już tak aktywnie jak to bywało, ale stale codziennie zaglądam ;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych