Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z komputerem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słuchajcie mam taki problem z komputerem od jakiegoś czasu. Wszystko działa okej, aż w pewnej chwili zaczynają mi się same otwierać inne karty, są to 2-3 różne strony, ale nie więcej. Jedna to jakaś gra, druga to reklama ' Gratulacje! Wygrałeś Ipoda ' i jeszcze jedna też jakaś gra chyba. Komputer potrafi działać np 8 godzin dziennie i wszystko jest okej, gdy nagle w jednej chwili zaczynają wyskakiwać te strony, zwykle pojedynczo, ale działa to na takiej zasadzie:

Pisze np teraz na forum i nagle w czasie pisania otwiera mi się karta ' Gratulacje! ' zamykam ją, a już otwiera się kolejna, zamykam i znów i znów i tak potrafi to trwać do 20-30 zamknięć, czasami więcej i wtedy muszę wyłączyć mozille i uruchomić od nowa i jest okej - znów na jakiś czas. Usuwałem przeglądarkę i instalowałem wszystko od nowa i nic. Mam avasta, robiłem skanowanie systemu - czysty, nie ma żadnego wirusa.

Jak mam sobie z tym poradzić? Wydaje mi się, że na komputer to jakoś nie szkodzi, śmiga świetnie, nie tnie, ani nic, ale czasami te otwierające się karty są męczące, nie mogę np nic napisać, ani nic otworzyć, bo co klikam to otwiera się nowa karta.

EDIT: Teraz nie mogłem utworzyć tego tematu, bo co klikałem ' Nowy temat ' to otwierała mi się nowa karta i nie mogłem zatwierdzić, dopiero za którymś razem się udało :(

Użytkownik Daniel. edytował ten post 30.12.2012 - 20:06




#2

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

hehe, zajmuję się ppa i powiem ci że chyba ktoś ci zainstalował oprogramowanie szpiegowskie. Czasm nie wysyłaj żadnego sms-ato ściema. Koleś za ciebie dostaje 3 $ jak cie przkona do wykonania akcji. Przeinstaluj system albo daj zapory w jakims antiwirze.

Użytkownik LayneStaleyRIP edytował ten post 30.12.2012 - 20:09


#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

spybot, ad-aware sobie zainstaluj, oraz inne antywirusy, jeśli te dwa nie pomogą. Albo zainstaluj sobie dodatek ad-block w firefoxie



#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie obraz się, ale avastem, to można sobie maszynkę do golenia przeskanować. Efekt taki sam.
Co używasz? Laptopa, czy stacjonarny?

Spróbuj tego:

http://www.dobreprog...dows,13117.html

Użytkownik Staniq edytował ten post 30.12.2012 - 20:12




#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hehe, zajmuję się ppa i powiem ci że chyba ktoś ci zainstalował oprogramowanie szpiegowskie. Czasm nie wysyłaj żadnego sms-ato ściema. Koleś za ciebie dostaje 3 $ jak cie przkona do wykonania akcji. Przeinstaluj system albo daj zapory w jakims antiwirze.


Ja te reklamy od razu zamykam, nawet tego nie czytam. Oprogramowanie szpiegowskie, możesz rozwinąć? Bo mnie to trochę przestraszyło :D

Staniq stacjonarny.

Użytkownik Daniel. edytował ten post 30.12.2012 - 20:11




#6

Akinci.
  • Postów: 318
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Osobiscie polecam ESET NOD32.

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to zainstaluj PandaCloud. Trochę zamula ale grzebie dość głęboko. Najpierw spróbuj to co dałem wyżej.
ESET jak najbardziej.

Użytkownik Staniq edytował ten post 30.12.2012 - 20:18




#8

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okej, dzięki za rady, poczekam jeszcze jakiś czas na to co napiszą inne osoby i pod koniec wybiorę to co będzie najodpowiedniejsze.



#9

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie obraz się, ale avastem, to można sobie maszynkę do golenia przeskanować. Efekt taki sam.l

To teraz jeszcze mi powiedz dlaczego uważasz, że avast jest słaby?



#10

Bartoloneo.
  • Postów: 79
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ja się podziele swoim problemem bo widze że mamy tu speców :) Otóż ostatnio kupilem komputer na allegro gdy system sie włączał pojawiały sie białe paseczki na monitorze gdy na nie najeżdżałem kursorem znikały i pojawiały się ponownie jednak gdy właściwy windows się włączył problem przepadł i było wszystko OK ale którymś wyłączeniu komputera system nie chcial sie włonczyc i pojawiał sie komunikat na czerwono ,,no any device exist "wiec włożyłem płytke windowsa 7 dodam że wcześniej był windows 8 , lecz kiedy chciałem go zainstalować na dysku który wykrywa pojawia mi się komunikat ,,Nie można zainstalować systemu Windows na tym dysku. Sprzęt komputera może nie obsługiwać rozruchu z tego dysku. Upewnij się , że kontroler dysku jest włączony w menu systemu BIOS komputera".Bawiłem się troche w diskparcie i przepiąłem ram jednak nic to nie dało.

#11

Akinci.
  • Postów: 318
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Bartoloneo

Czasem ma znaczenie jakosc płytki na jakiej zostal wypalony windows. Dla mnie niezawodnymi zawsze są płyty firmy SONY.

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba sobie nie poradzisz, skoro nawet sprawdzania pisowni nie potrafisz w firefoxie włączyć.



#13

Bartoloneo.
  • Postów: 79
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Płytka igiełka nówka a co do błędów to bardzo przerpaszam miałem już dzisiaj grać w skyrima a pół dnia rozkminiam o co chodzi :/ , jeśli jest choć promyczek szansy że oświecisz mnie swoją wiedzą to spojrzyj na mnie łaskawym wzrokiem i mnie oświeć :)

Użytkownik Bartoloneo edytował ten post 30.12.2012 - 20:52


#14

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli masz na tym kompie Windowsa 8 który nie działa, a chcesz mieć Windows 7? Windowsy oryginalne?



#15

Bartoloneo.
  • Postów: 79
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Miałem Windows 8 który jak później wspomniałem nie chciał się włączyć , teraz nic nie ma na dysku bo sformatowałem go przed instalacją. Zapomniałem dodać ten co go chce zainstalować nie jest oryginalny choć nie wiem czy to w czymś pomorze.

Użytkownik Bartoloneo edytował ten post 30.12.2012 - 20:59



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych