Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sylwester z pc'tem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#16

Sh@dowly.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Z dwójką

Użytkownik n3cro edytował ten post 27.12.2012 - 21:31


#17 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Panie, sylwester z dwójką to największa zamułka w galaktyce :D Z polsatem tak samo :]

#18

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Idę do koleżanki ^^ Na szczęście czasy Sylwestra w domu mam za sobą.

#19

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ostatnie hajsy wydałem na moje muzyczne tematy. nie mam za co - chociaż mam ochotę na klub i tylko na klub jak juz miał bym gdzieś iść. tak już zgredziałem(poważnie) że nie mam ochoty na domówki i inne tego typu gówna. a nie daj Boże komuś złożyć życzenia.. :lol beton do 24 - oby

#20

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja w tym roku też przed PC, prawdę mówiąc nie chce mi się już nigdzie iśc (pomimo wieku). Dla odmiany spędzę ten czas z rodzinką :) ewentualnie skocze na miasto może jakieś koncerty znowu będą

#21

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyjazd ze znajomymi do domu kumpla poza Kraków- jeśli ma być podobnie jak rok temu- lepiej niech świat tego nie widzi ;)

Pewnie wyląduje na dwumieszkaniowym sylwestrze na podgórzu. Tylko już widzę ten hardcorowy powrót... ; p


Gdzie w Podgórzu takie melanże? ;)

#22

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A koło Placu Bohaterów Getta. Na Podgórzu w różnych miejscach to byłem na wielu dobrych bibach. :D



#23

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak typowy zgred będę przed pc-tem :mrgreen: Z tym, że pierwszy raz zupełnie sam w swoim domu. Nie chce mi się nigdzie chodzić :P Pewnie będę pracować. Nie składam też żadnych życzeń nikomu :P

#24

Bartoloneo.
  • Postów: 79
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam wybór miedzy domówka , klubem , a remizą na wsi i niewiem co wybrać :/

#25

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

ja z moimi patologicznymi rodzicami, patrząc na patologiczne społeczeństwo, bawiące się w patologiczny sposób patrząc w monitor komputera. Prawdopodobni to moj ostatni sylwster, raczej do kolejnego nie dotrwa, także powinienem się bawić przednio.

#26

Sh@dowly.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

ja z moimi patologicznymi rodzicami, patrząc na patologiczne społeczeństwo, bawiące się w patologiczny sposób patrząc w monitor komputera. Prawdopodobni to moj ostatni sylwster, raczej do kolejnego nie dotrwa, także powinienem się bawić przednio.


Masz raka?

#27

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja miałam plan właśnie taki plan żeby tegorocznego sylwestra spędzić samemu przed komputerem, jakoś wizja upicia się i zbierania upitych znajomych nie bawi mnie w tym roku. Oczywiście okazało się, że nie jestem jedyną osobą, która planów na nowy rok nie posiada (z własnego wyboru o dziwo) więc wszystko się okaże, gdyż plany te mają powstać przypuszczam w sobotę gdzieś przy piwie. A, że jestem w głębi duszy dobrym człowiekiem postanowiłam potowarzyszyć znajomym i sylwek samotny jednak w tym roku pewnie nie wyjdzie. Czyli to samo co roku - libacja, trochę śmiechu, ktoś pewni zarzuci foszkiem, ktoś nie dotrwa do dwunastej, wszyscy będziemy składać sobie słodkie życzenia (każde dobrane odpowiednio do osoby) płynące prosto z dobrodusznego, zapijaczonego umysłu. A gdzie wylądujemy? Jeszcze nie wiem, może u kolegi, może śródmieściu (oryginalny plan kolegi), może będziemy marznąć na naszej przystani.



#28

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


ja z moimi patologicznymi rodzicami, patrząc na patologiczne społeczeństwo, bawiące się w patologiczny sposób patrząc w monitor komputera. Prawdopodobni to moj ostatni sylwster, raczej do kolejnego nie dotrwa, także powinienem się bawić przednio.


Masz raka?


Mózgu 8D

Mnie się szykuje pierwszy od 3 lat sylwester wyjściowy.
A tak zależy mi na nadrobieniu zaległości na ps3....
eh....żona....

#29

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak w zasadzie co roku domówka ze stałą paczką przyjaciół z którą trzymam się od lat, a właściwie powinienem napisać „kuchniówka” bo za prawdę powiadam wam że na domówkach wszystkie drogi prowadzą do kuchni.;]

#30

FrogDR.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sylwester w KLUBIE z paczka znajomych. Winno byc GODNIE ;>


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych