Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolor aury- prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

sexiboy.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich uzytkowników, jestem tutaj nowy i bardzo niedoświadczony w sprawach ezoteryki etc, ogólnie paranormlanych, ale interesuje sie tym i zdobywam coraz większą wiedze. Przechodząc do sedna sprawy chicałbym sie dowiedzieć jaki kolor ma moja aura. Słyszałem , że można to sprawdzić za pomocą numerologii i sprawdza sie to w 95 %. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomoc ? Moja liczba numerologiczna to 3. Z gory dzieki...

No pewnie jak zywkle!
  • 0

#2

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich uzytkowników, jestem tutaj nowy i bardzo niedoświadczony w sprawach ezoteryki etc, ogólnie paranormlanych, ale interesuje sie tym i zdobywam coraz większą wiedze. Przechodząc do sedna sprawy chicałbym sie dowiedzieć jaki kolor ma moja aura. Słyszałem , że można to sprawdzić za pomocą numerologii i sprawdza sie to w 95 %. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomoc ? Moja liczba numerologiczna to 3. Z gory dzieki...

No pewnie jak zywkle!



Numerologia nijak się ma do koloru aury.
  • 0



#3 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

A kolor aury nijak ma się do rzeczywistości.
  • -1

#4

Vintagee.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I temat ten nijak ma się do działu, w którym został stworzony.
  • 0

#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A kolor aury nijak ma się do rzeczywistości.



Sprecyzuj zatem czym dla Ciebie jest rzeczywistość.
  • 0



#6

CzarneMango..
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co prawda na numerologii się nie znam, ale jeżeli chcesz dowiedzieć się jaki kolor ma twoja aura, to najlepszym sposobem będzie nauczenie się ją widzieć ;] Wtedy będziesz mógł zobaczyć nie tylko swoją aurę, ale też i innych, choć pierwsze próby będą trochę mozolne...
  • 3

#7 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano


A kolor aury nijak ma się do rzeczywistości.



Sprecyzuj zatem czym dla Ciebie jest rzeczywistość.


Tym co istnieje, aura nie istnieje, chyba, że coś się zmieniło.
  • -3

#8

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



A kolor aury nijak ma się do rzeczywistości.



Sprecyzuj zatem czym dla Ciebie jest rzeczywistość.


Tym co istnieje, aura nie istnieje, chyba, że coś się zmieniło.



Istnieją cztery wersje jednego zdarzenia, która z nich jest rzeczywistością.
  • 0



#9

sexiboy.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zamierzam własnie. Chiałbym się dowiedziec tmy najprostszym sposobem o jakim słyszałem.
  • 0

#10

CzarneMango..
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, to nie wiem za bardzo jak możesz dowiedzieć się tego na podstawie numerologii, ale z tego co wiem, to każda liczba (w numerologii) odpowiada jakimś cechom charakteru. Poszukaj jakie cechy odpowiadają 3, a potem wejdź na jaką kolwiek stronę z kolorami aury (np. http://www.magiczner...obaczycAure.htm - kolory będą w połowie strony) i odszukaj te cechy - będziesz mógł wtedy zobaczyć jaki masz kolor aury. Kolory aury na serio odzwierciedlają naszą osobowość, więc jest szansa, że trafisz na dobry kolor ;]
  • 0

#11 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Istnieją cztery wersje jednego zdarzenia, która z nich jest rzeczywistością.


Nie rozumiem pytania. Zdarzenie samo w sobie to rzeczywistość, jeśli wydarzyło się na prawdę, a wersje? Chodzi Ci np 4 różne interpretacje jednego zjawiska?
  • -1

#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Istnieją cztery wersje jednego zdarzenia, która z nich jest rzeczywistością.


Nie rozumiem pytania. Zdarzenie samo w sobie to rzeczywistość, jeśli wydarzyło się na prawdę, a wersje? Chodzi Ci  np 4 różne interpretacje jednego zjawiska?



Na przykład katastrofa smoleńska. Dla jednych wypadek i przypadkowa katastrofa, dla drugich z premedytacja dokonany zamach. Masz rację, że zdarzenie jest rzeczywistością lecz co zrobić gdy mamy dwie wersje tej rzeczywistości, dwie interpretacje a rzeczywistość może być jedna. Rzeczywistość jest dla Ciebie jak sam napisałeś "tym co istnieje". W wypadku katastrofy smoleńskiej istnieją dwie rzeczywistości i obie funkcjonują. Dwie opowieści o jednym fakcie, lecz jaki to był naprawdę fakt. Zaczęło się od kolorów aury. Aury nie widziałeś więc wg Ciebie nie istnieje. Dla tych co widzieli istnieje. Cóż kwadratura koła.
  • -2



#13 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie, rzeczywistość jest jedna, samolot spadł w las, taki jest fakt, a interpretacji może być milion, ale nadal opisują tę jedną rzeczywistość. Tak czy inaczej aura nie istnieje a jak istnieje proszę o dowód albo jakieś opracowanie... tak naukowe opracowanie. W innym wypadku to jest czcza dyskusja którą można porównać do rozmowy zwolennika i przeciwnika o czajniczku na orbicie.

Użytkownik Androll edytował ten post 27.12.2012 - 19:00

  • 1

#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, rzeczywistość jest jedna, samolot spadł w las, taki jest fakt, a interpretacji może być milion, ale nadal opisują tę jedną rzeczywistość. Tak czy inaczej aura nie istnieje a jak istnieje proszę o dowód albo jakieś opracowanie... tak naukowe opracowanie. W innym wypadku to jest czcza dyskusja którą można porównać do rozmowy zwolennika i przeciwnika o czajniczku na orbicie.



Okej, zgadzamy się co do tego że samolot spadł w las.  Ja też tak uważam.  Dla mnie faktem jest również istnienie aury ponieważ ją widziałam.

Użytkownik Aidil edytował ten post 27.12.2012 - 19:18

  • 0



#15

Bartoloneo.
  • Postów: 79
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam że wtrące kolejny bezowocny post ale zamiast kłucic sie o pierdoły moglibyscie cos napisac na temat ?
Jesli chcesz znać swoją aure to musisz nauczyc sie ją dostrzegać albo znaleść kogoś kto uważa że je widzi żeby ci powiedział.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych