Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze samochody i Pentagon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi mi ogólnie o "budowe" tego płomienia, ale to może jakość zdjęcia tak mnie myli... ;)

Wiesz... ja już widziałem takie poezje na temat zdjęć z Pentagonu, że ten ogień to pikuś :)
  • 0



#32

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E...Dla mnie ogień jak ogień ;-) A co do aut podtrzymuję po analizie zdjęć -dwa wiksze auta to Jeep i Chrysler/Dodge ;-) Jeden czarny,drugi biały ;-)
  • 0

#33

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak jak poprzednik.. Ten większy raz jest Jeepem, a raz wygląda mi na Chryslera Voyagera.
  • 0

#34

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli zaatakowali WTC, to po co mieliby atakować pentagon i zestrzeliwać inny samolot na pola?

Jeżeli celem był pentagon, to po co atakować WTC?

Jakoś teorie spiskowe w sumie nie trzymają się kupy tak na logikę ;)


Twinsy zaatakowali terroryści, przy biernej postawie USA, które rozpracowując ich plany wcześniej postanowiły wykorzystać ten atak dla własnych celów politycznych odstawiając szopkę z Pentagonem oraz (przede wszystkim) budynkiem WTC7
  • 0



#35

tekk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie twierdze, że na zdjęciach jest wszystko w porządku bo widzę różnicę między samochodami ale zastanawiam się po co mieliby zmieniać (w Photoshopie czy w jakikolwiek inny sposób) te modele samochodu? jaki mieliby w tym cel?
zajmuję się fotografią i często przerabiam zdjęcia w PS ale takiego widocznego błędu bym nie popełniła... a tym bardziej nie powinien popełnić go ten kto majstrował przy tak ważnych zdjęciach. dziwne.
  • 0

#36

iwosz.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po co mieliby zmieniać (w Photoshopie czy w jakikolwiek inny sposób) te modele samochodu? jaki mieliby w tym cel?

A no właśnie, może od tego trzeba zacząć? :) czy to był Jeep czy Chrysler, tak czy siak nie został uszkodzony przez domniemany samolot, tak? :) Podmiana jedynie typów aut wydaje się bezsensowna.

Co do zdjęć... Eury możesz wrzucić na forum oryginalne zdjęcia w pełnym formacie i z dokładna datą wykonania? Bo przedstawiłeś jakieś wycinki, z których może wynikać cokolwiek i zaraz pojawią się nowe teorie spiskowe ;) Z tego co widać na tych "strzępkach", zakładając że te auta na wszystkich zdjęciach stoją w tym samym miejscu, zmianę koloru, kształtu i rozmiaru aut można wytłumaczyć gdyż jak chyba wszyscy zauważyli te auta nie stoją sobie na parkingu pod supermarketem, tylko brały udział w katastrofie i zostały doszczętnie zniszczone! Poza tym zdjęcia były robione w różnych odstępach czasu, prezentując różny stopień zniszczenia aut. Przypuszczalnie:

1. mniejsze auto zapaliło się pierwsze, ogień z przodu mógł zwyczajnie odymić karoserię dlatego w efekcie jest ciemniejszy (zresztą na jednym zdjęciu, prawdopodobnie najpóźniejszym, oba auta są jasne i doszczętnie spalone).
2. Większe auto prawdopodobnie zapaliło się później i doszczętnie splunęło, dlatego jest jasne :)
3. Czemu budynek w tle jest raz większy a raz mniejszy względem pojazdów? Bo zdjęcia prawdopodobnie są wykonane pod różnymi kątami - widać to na foto w #9 poście (jednak nie da się tego dokładnie stwierdzić z tak małych wycinków)
4. Większy pojazd po spłonięciu nie przypomina oryginalnego modelu, bo niby jak by miał przypominać!? :o

Czekam na zdjęcia w większym formacie aby powiedzieć cokolwiek więcej, powtarzam z takich szczątkowych fragmentów zdjęć nie da się NIC sensownego wywnioskować. Aha, ktoś podał zdjęcie nagłówka jakiejś gazety(?) (pewnie typu Fakt) ze zdjęciami niby to podmienionej trawy - jak będziemy opierać się na tego typu źródłach to nigdy nie rozwikłamy tej zagadki :P
  • 0

#37

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a was nie dziwi, ze Mortalis potrzebowal 5 lat! na riposte? Smierdzi illuminatami na odleglosc.. pewnie odkopuja tematy jak o WTC, aby odciagnac nas od Nibiru! ale ja ich przejrzalem i wracam kopac bunkier.. ;)
tak tylko chcialem rozruszac wasze przepony.. :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych