Skocz do zawartości


Zdjęcie

I jak z tym forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie!

Na tym forum zarejestrowałem się w 2006 roku, stare dzieje licealne :) aż łezka się kręci w oku wspominając te wieczory poświęcone na czytaniu tych wszystkich teorii itp. :P Nawet założyliśmy wtedy na plemiona.pl własny sojusz VRP z ludźmi z tego forum (pozdro dla Eurycide, Muhada, Jareckiego, Mariusha, dj_cinex, Legalize i jeszcze wielu innych ale nie pamiętam dokładnie nicków w tym momencie..)

I właśnie jakoś w tamtych okolicach admin Eury zobowiązał się do pewnej sprawy. Napisał on bowiem, że jeśli 21 grudnia 2012 roku nie będzie końca świata to zamknie on forum. Wtedy było jeszcze dobrych kilka lat do dzisiejszej daty więc mógł takie rzeczy pisać :P

Ja dosyć dawno już przestałem wchodzić na forum. Skończyło się liceum to i człowiek zmądrzał :)

Ale bliżej końca świata przypomniałem sobie to zobowiązanie Eurego i dlatego dzisiaj tutaj piszę tego posta.

Przechodząc do sedna posta: czy forum paranormalne.pl zostanie zamknięte zgodnie z obietnicą administratora Eurycide?


Bez napinki :)

Dawny aktywny użytkownik ;)

#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzisz, nie czytasz forum, to nie powinieneś się udzielać w takiej sprawie. Eurycide dawno nie ma, a temat o tym już był założony bodajże wczoraj.



#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tu masz wszystko wyjaśnione: http://www.paranorma...207#entry534207
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych