Skocz do zawartości


Zdjęcie

[2012] Najlepszy zwolennik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. radosław - o ile rejestrując się tutaj w 2008 przegapiłem dużo ciekawych dyskusji, to jednak miałem to szczęście, że aktywność radosława mogłem śledzić od początku, na dodatek (co ważne) jeszcze zanim dałem się przekonać sceptykom, do zmiany światopoglądu. I pamiętam, że nic nie potrafiło zrobić z głowy takiego kosmosu, jak posty radka. To on wprowadził z hukiem na forum reptilian, świętą geometrię i wiele innych rzeczy. Wielka szkoda, że usunął konto, w dodatku z dość niejasnych powodów.

2. Muhad - my tu gadu-gadu... [2 lata później]... a Muhad ciągle ma najwięcej napisanych postów ;) Wiele można Muhadowi zarzucić, ale jedno trzeba przyznać - umiał rozkręcić dyskusję, czy to w jednym temacie, czy na całym forum jednocześnie :) A do tego działał jak magnes na sceptyków i tak tworzyły się forumowe batalie. Jego wspólna inicjatywa z Aquilą o złagodzeniu języka na forum - świetna sprawa, szkoda, że nie zakończona pełnym sukcesem.

Tak jak w przypadku głosowania na "Najlepszego sceptyka", tak i tutaj miałem problem z wytypowaniem trzeciego miejsca, przy dwóch pierwszych bardzo wyróżniających się. Zdecydowałem się jednak wyróżnić...

3. dj_cinexa - ponieważ był praktycznie ojcem tematyki UFO na forum, a choć dzisiaj mnie to już nie pociąga, to był to jednak jeden z głównych powodów mojej rejestracji na VRP, zwłaszcza że sam miałem udokumentowaną na forum obserwację, której do dziś nie umiem sensownie wyjaśnić :)

Wyróżnić też chciałem Eurego, który z początku, też wiele się udzielał jako użytkownik. I to tyle jeśli chodzi o weteranów. Ze nieco świeższej krwi, to wymieniłbym już wspomnianych mefistofelesa, nexusa6, czy Robakatorianina, choć przyznam że Panów kojarzę głównie z wąskiej tematyki o 11 września (jeśli chodzi o tematy paranormalne ;) ) Kpiarz też dołożyła cegiełkę tu i ówdzie.
I nieco nietypowe wyróżnienie zachowałem dla... Dagera - z jego postów kojarzę, że nie traktuje tematyki UFO sceptycznie. Co daje całkiem ciekawe zestawienie z resztą jego poglądów. Jest chodzącym przykładem, że sceptyk niekoniecznie jest zawsze na NIE - dla zasady.

edit Yawgmoth
1. radosław
2. Muhad
3. dj_cinex

weryfikacja OK

  • 0



#17

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mefistofeles

edit Yawgmoth
1. mefistofeles
2. -
3. -

weryfikacja OK

  • 0



#18

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Marian: http://www.paranorma...post__p__534294

edit Yawgmoth
1. radosław
2. mylo
3. mag1-21

weryfikacja OK

  • 0



#19

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Erik

Naprawdę nikt go jeszcze nie zgłosił? Istna "supernowa" - bardzo szybko (właściwie z biegu) stał się topowym użytkownikiem. Zaskarbił sobie przychylność wielu, nie tylko zwolenników. Jego posty czytało się z przyjemnością; pisał sporo, lecz nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu. Niestety bardzo szybko 'znikł' - jego forumowa aktywność to ledwie ponad rok... Mimo to jestem pewien, że niejeden zwolennik tęskni za jego wpisami.

2. radosław

Koledzy wyżej powiedzieli o nim już właściwie wszystko...

3. Muhad

...podobnie o tym panu.

Z jednej strony bardzo agresywny język i radykalne poglądy - z drugiej szczere oddanie własnym przekonaniom. Bardzo rozpoznawalny i całkiem charyzmatyczny (dla wielu zwolenników był swego rodzaju "guru"). Prowadziliśmy burzliwe dyskusje, poróżnił nas niejeden temat - zwykle kończyło się takim czy innym podaniem sobie rąk; aż do czasu gdy widział we mnie już tylko agenta i ogłosił swoje odejście. Wierzę, że kiedyś powróci (wielkie powroty wbrew pozorom lubią się zdarzać) - wtedy to rozliczymy się z naszego dawnego zakładu o to czy 21 grudnia 2012 "Coś się wydarzy". Zdaje się, że wisi mi miodową perełkę... ;p




Osobiste wyróżnienie dla mag1-21 - ciepła i wrażliwa osoba z bardzo ciętym językiem ;) Przedkładała treść nad formę przez co czasem trudno było ją zrozumieć, ale w niemal każdym poście kryły się głębokie emocje (często skrajne). Tej 'zwolenniczki' brakuje mi chyba najbardziej...

edit Yaw
1. Erik
2. radosław
3. Muhad

weryfikacja OK

  • 0



#20

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponieważ jesteśmy na forum paranormalnym, to wybór jest olbrzymi.
Nad wyborem dwóch pierwszych miejsc długo się nie zastanawiałem.
A nad trzecią pozycją muszę jeszcze pomyśleć...


1. Muhad
2. radoslaw

edit Yaw
1. Muhad
2. radosław
3. -

weryfikacja OK

  • 0



#21 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Radosław
2. Muhad
3. Aidil

edit Yaw
1. radosław
2. Muhad
3. Aidil

weryfikacja OK

  • 0

#22

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

1. radosław
2. dj_cinex

edit Yaw
1. radosław
2. dj_cinex
3. -

weryfikacja OK

  • 0

#23 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Mój komentarz jest zbędny;

1. radosław.
2. Dj_Cinex
3. Erik

edit Yaw
1. radosław
2. dj_cinex
3. Erik

weryfikacja OK

  • 0

#24

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Muhad

edit Yaw
1. Muhad
2. -
3. -

weryfikacja OK

  • 0



#25

liwia.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1. radosław
2. dj_cinex
3. Muhad

edit Yaw
1. radosław
2. dj_cinex
3. Muhad

weryfikacja OK

  • 0

#26

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Muhad - 40 punktów (9,5,3)

2. radosław - 39 punktów (10,4,1)

3. dj_cinex - 13 punktów (0,5,3)

4. mefistofeles - 7 punktów (1,1,2)
5. mag1-21 - 6 punktów (0,2,2)
6. Aidil - 5 punktów (1,0,2)
7. Erik - 4 punkty (1,0,1)
8. nexus6, Walczący z Trollami - 3 punkty (1,0,0)
10. Legalize, mylo, noxili - 2 punkty (0,1,0)
13. pishor, Quintus Maximus - 1 punkt (0,0,1)
  • 0



#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo dziękuje osobom które wysunęły moja kandydaturę w konkursie szaraków. Jednocześnie gratuluję zwycięzcom.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych