Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto moglby mi pomoc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

ZielonyKubek.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka mi się przypomniała historia a'propos tej ręki, jak spałam u babci na wsi na strychu. Strych nie był takim zwyczajnym strychem, były w nim normalne pokoje, umeblowane, coś w stylu drugiego piętra, ale nikt tam od lat nie mieszkał i te meble były raczej z lat '60, niektóre pokoje były rupieciarniami. W wieku lat nastu postanowiliśmy z braćmi przejąć górną część domu i na wakacje spaliśmy właśnie tam, urządziliśmy sobie elegancko pokoiki, ale mi się dostał najgorszy, od strony podwórza, gdzie totalnie nie było światła, zero, nawet księżyc był w innym miejscu i jeśli się budziłam w nocy to nie miało znaczenia czy mam oczy otwarte czy zamknięte bo i tak nic nie widziałam.
Pewnej nocy się obudziłam i zobaczyłam nad sobą dłoń. Rozświetloną, tak jakby to ta dłoń była źródłem światła, ale nie oświetlała niczego naokoło, sama była biała i biła z niej niewielka poświata. Leżałam na plecach a ta dłoń była nad moją twarzą, pamiętam, że miała długie, szczupłe palce, ale całkiem ładne, nie jakieś zdeformowane paluchy kosmity ;)
W sumie nawet się nie wystraszyłam tylko zasnęłam dalej. I można by powiedzieć, że to był sen. Ale ja nie jestem przekonana, ponieważ nawet jak mam bardzo realistyczny sen, to po obudzeniu się wiem, że mimo wszystko, no... śniło mi się tylko. Raz nawet miałam sen we śnie we śnie we śnie, tak że 3 razy się budziłam i dopiero za 4 razem obudziłam się na prawdę, byłam lekko zakręcona i wystraszona taką incepcją (ale działo się to przed tym filmem ;) ) ale nadal wiedziałam, że to nie było na prawdę. A z tą dłonią jednak wiedziałam, że to było w momencie, kiedy nie spałam.
No, chyba że to był najbardziej realistyczny sen jaki miałam w życiu, nie mogę tego wykluczyć, ale nie wydaje mi się.
Niemniej jednak nie było żadnych śladów.
  • 0

#32

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ślad na kanapie można taki zrobić bez problemu, zależy od materiału z którego zrobiona jest kanapa. Sama kiedyś robiłam takie ślady mając kanapę z takim materiałem, niestety, specjalistą od materiałów nie jestem i nie wiem jak się ten materiał nazywa. Jak zatarło się w górę to właśnie smugi się robiły :P
  • 0

#33

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

@Bum Cyk ma rozsądne podejście do problemu i nie rozumiem irytacji w tą tak logiczną rade.
  • 0

#34

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja się kiedyś obudziłam z popisaną całą ręką różowym markerem (mimo iż w domu takowego akurat nie posiadałam), ale jakoś to zignorowałam :)
Oczywiście wykluczam fakt, że zrobiła mi to osoba trzecia.
  • 0



#35

ZAJEBISTA0312.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się kiedyś obudziłam z popisaną całą ręką różowym markerem (mimo iż w domu takowego akurat nie posiadałam), ale jakoś to zignorowałam :)
Oczywiście wykluczam fakt, że zrobiła mi to osoba trzecia.


Witam ;) chciałabym poznac twoją histore z szczegolami


  • 0

#36

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

Ja się kiedyś obudziłam z popisaną całą ręką różowym markerem (mimo iż w domu takowego akurat nie posiadałam), ale jakoś to zignorowałam :)
Oczywiście wykluczam fakt, że zrobiła mi to osoba trzecia.


Witam ;) chciałabym poznac twoją histore z szczegolami

 

A ja nie dość, że obudziłem się popisany, to jeszcze obrzygany - ale to opiero na pw mogę Ci napisać, ze szczegółami moją historie :>


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych