Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto moglby mi pomoc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

Anel.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie , mam ogromny problem.
Odkad tylko pamietam zawsze budze sie nagle o 3.15 z dziwnym lekiem. Zdarzalo sie ze cos slyszalam wtedy budzilam sie z dziwnym bolem glowy.
Do niedawna znosilam to jakos. Jednak ostatnio to sie strasznie pogarsza.
Jakis czas temu obudzilam sie o 3.15 z odciskiem reki na nodze! Odcisk byl dosc dziwny.. palce dluzsze niz moje wlasne wiec napewno nie byl to moj odcisk dloni . Tydzien pozniej zasnelam na kanapie ogladajac film , ogolnie chcialam nie spac by sie "nie obudzic" o tamtej porze, jednak zasnelam a gdy sie obudzilam ku mojemu zdziwieniu na stolku gdzie stal laptop byl odcisk podobnej reki ! Nie wiem co robic.. w moim zyciu jest o wiele wiecej takich przypadkow jednak wolalabym sie tu nimi nie dzielic.
Czy znacie kogos kto moglby mi pomoc?

Mam zdjecie odcisku tej "dloni", ciekawskim moge wyslac na maila.

Użytkownik Anel edytował ten post 17.12.2012 - 23:25

  • 0

#2

Mαciej.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce zadnych maili wstaw na imageshack. 3:15 to godzina lucyfera. Jestes opetana.
  • 0

#3

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wszyscy są ciekawscy, dlatego nie ma sensu masowo wysyłać maili, wstaw to zdjęcie tu.
  • 1

#4

Vanilia.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mhm, słuchaj a umarł Ci ktoś niedawno? może ktoś z rodziny umarł o tej godz? a może w tym domu kiedyś ktoś zmarł, pomyśl, poszukaj...
  • 0

#5

angelolog.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli jestes osobą wierząca to najlepiej udaj sie do ksiadza... On powinien pomóc w jakis sposób
  • 0

#6

zabusia3.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja bym grzecznie poprosiła o zdjęcie, bardzo jestem ciekawa tego odcisku dłoni.
  • 0

#7

Mαciej.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrzcie na nick Anel. Od przepraszam za pisowie Anelise Michel. Troll.
  • 0

#8

Death Rider.
  • Postów: 30
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam dobre psychiatrę a potem egzorcyste.
  • 0

#9

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

poka fote
  • 0

#10

Agro.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak chodziłem do szkoły średniej,swego czasu katecheta opowiadał mi o tak zwanych ''wypalankach'' które są podobno znakami pozostawionymi przez dusze czyśćcowe(ewentualnie demony) i kształtem przypominają dłoń która została odciśnięta na danym przedmiocie o cielesnej wizualizacji tego zjawiska nie słyszałem.Jak ktoś słusznie zauważył godzinę 3.15 można powiązać z ingerencją ''sił nieczystych''które mają to do siebie że lubią się uaktywniać w godzinę która jest odwrotnością do godziny która symbolizuje śmierć Jezusa na krzyżu(czyli około 15.00) .Jeżeli ta historia nie jest wymysłem twojej wyobraźni to polecam udać się do księdza.Najlepszym potwierdzeniem twoich słów było by jednak zdjęcie.
  • 0

#11

Anel.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam ze tak dlugo to trwalo zanim je zamiescilam ale w miedzy czasie wyjechalam na swieta za granice.
Przez kilka dni dzieje sie coraz wiecej... nie moge spac co wiecej.. nie jem i ciagle wymiotuje.. bylam u lekarza ale nic nie wykryto .
Co do ksiedza.. naleze do parafii gdzie wszyscy wszystkich znaja, wole tego nie rozglasniac.

Mój odnośnik

Odcisk jest o wiele wiekszy od mej dloni... palce dosyc dluzsze i nawet dol nie pasuje do mojej reki dlatego to nie moglam byc ja. To stalo sie nad ranem , pamietam ze obudzilam sie jak zwykle po 3 i dopiero kolo 4 zasnelam gdy rano sie obudzilam po 7 mialam juz to na nodze. Rano pojechalam do rodziny ktora rowniez to widziala . Wieczorem jednak nie bylo juz nawet sladu
  • 0

#12

Bum Cyk.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie dziwne - Wklęsły ślad. A więc z punktu naukowego można było by to wyjaśnić (same odciski,nie uwzględniając godzin pobudki) w następujący sposób, a mianowicie w okresie zimowym jak każdy ssak człowiek gromadzi w organiźmie większą ilość składników potrzebnych do normalnego funkcjonowania czyt. tłuszcze,sole mineralne a także wodę - Jeśli w organiźmie znajduje się dużo wody to skóra zaczyna robić się pełniesza i bardziej podatna na cellulit, zmarszki etc. W skrajnych przypadkach skóra jakby "zapada" się pod jakimś uciskiem (w tym wypadku dłoni).


Co do reszty - To nie jest taka prosta sprawa, powiedz (przypomnij sobie dokładnie) czy w twoim życiu miał miejsce jakiś traumatyczny wypadek/zdarzenie ? Jesteś osobą bogobojną ?

Polecam porozmawiać z księdzem jeżeli czujesz emanującą złowrogość przy tobie.
  • 0

#13

Anel.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie dziwne - Wklęsły ślad. A więc z punktu naukowego można było by to wyjaśnić (same odciski,nie uwzględniając godzin pobudki) w następujący sposób, a mianowicie w okresie zimowym jak każdy ssak człowiek gromadzi w organiźmie większą ilość składników potrzebnych do normalnego funkcjonowania czyt. tłuszcze,sole mineralne a także wodę - Jeśli w organiźmie znajduje się dużo wody to skóra zaczyna robić się pełniesza i bardziej podatna na cellulit, zmarszki etc. W skrajnych przypadkach skóra jakby "zapada" się pod jakimś uciskiem (w tym wypadku dłoni).


Co do reszty - To nie jest taka prosta sprawa, powiedz (przypomnij sobie dokładnie) czy w twoim życiu miał miejsce jakiś traumatyczny wypadek/zdarzenie ? Jesteś osobą bogobojną ?

Polecam porozmawiać z księdzem jeżeli czujesz emanującą złowrogość przy tobie.


Nie chce zdradzac wszystkiego poniewaz odrazu wzielibyscie mnie za jakas psychopatke. Wiem ze jak bylam mala wyczowalam juz rozne rzeczy . Pierwszy taki przypadek mialam po skonczeniu 3 roku zycia. Tato opowiadal mi ze obudzilo go swiatelko w moim pokoju gdy wstal i przyszedl do mnie zapytalam go co to za pani wlasnie tu byla... Nie pamietam tego ale watpie by moj tata oklamal wlasna corke.
Takie wypadki nasilily sie po smierci mojego dziadka z ktorym bylam mocno zwiazana. Czuje czesto kogos obecnosc jednak mysle ze to on dlatego nie przeszkadza mi to az tak bardzo. Przychodza jednak dni w ktorych mam lek i wtedy jest juz gorzej.
  • 0

#14

Dr.BreeM.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odnośnie godziny pobudki, to występuje u nas coś takiego jak zegar biologiczny. Przez to, że oglądałeś jakiś horror, film z motywem godziny szatana wywarło to wpływ na Twojej podświadomości. Z czasem już nastawiasz się na to że obudzisz się o tej godzinie i budzisz się, można w ten sposób nawet zaprogramować sobie, by obudzić się o ustalonej godzinie ( raz mi się udało :D ). Motyw tej godziny nie był powszechnie znany przed wejściem do kin filmu Egzorcyzmy Emily Rose . Jeśli to nie troll to podświadomość. Mówisz że dzieją się też inne rzeczy, to je opisz , przecież nikt z nas nie zna Cię osobiście, a na podstawie tego moglibyśmy ci jakoś pomóc ?
  • 0

#15

Anel.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez to wszystko nie odpowiedzialam na Twoje pytanie , wybacz.

Wierze w Boga ale nie chodze czesto do kosciola. Nie jestem przesadna a raczej sceptyczna . Przynajmniej nadal staram sie byc.
Troche glupio mi dzielic sie tym z wami , domyslam sie jak to moze wygladac . Mysle jednak ze potrzebowalam sie wygadac komus.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych