Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna sytuacja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#76

Satsujin.
  • Postów: 38
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I? Nic więcej? Żadnego obiecanego zdjęcia, dopowiedzenia, nic się nie wydarzyło?
  • 0

#77

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcia tego smsa to chyba się nie doczekamy. Szkoda, bo wciągnęła mnie ta historia :<
  • 0



#78

creepycandy.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem znajomą Prometeusza,ale czy muszę nią być by móc stwierdzić,że ta historia jest nieprawdziwa? Różne rzeczy się na tym świecie dzieją,nie wątpię..Ale..no błagam..
  • 0

#79

Cysiek.

    1+1=69

  • Postów: 42
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Różne rzeczy się na tym świecie dzieją,nie wątpię..Ale..no błagam..


Ale takie same rzeczy się dzieją jak w tym temacie: autor coraz rzadziej odpisuje, nie odpowiadając na prośby komentujących. Chociaż zrobiłby zdjęcie temu stalkerowi, ale nie, zróbmy dramę, zwiększmy zainteresowanie. Nie wiem jaki tego cel jest, nie wnikam. Współczuje.

Użytkownik Cysiek edytował ten post 23.01.2013 - 01:58

  • 0

#80

Gladiola.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to jest przeróbka starej jak świat pasty, krążącej po internecie od paru lat. Dziwne że nikt jej nie rozpoznał.
  • 0

#81

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Swoją drogą to nie jest żaden bunkier, a sztuczne usypisko w którym najczęściej znajduje się osiedlowa hydrofornia. Wewnątrz kopca są zbiorniki, filtry oraz hydrofor. Czasem taka budowla połączona jest z ujęciem wody podziemnej. Jeśli ktoś coś majstrował przy klapie, to zapewne chciał wleźć do pomieszczenia hydrofora. Gdyby ta historia nie wyglądała na kłamstwo, można byłoby rozwinąć ten wątek. Ale z racji rozwoju wypadków wygląda.
  • 0



#82

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gladiola podaj nazwę pasty.
  • 0

#83

Marble.
  • Postów: 99
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gladiola, chodzi może o tę pastę?
  • 0

#84

Gladiola.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gladiola, chodzi może o tę pastę?

No 333 mi się z tym skojarzyło, a facet w masce z bunkra który szedł za bohaterem do domu też krążył po chanach co najmniej od kilku lat. Tak więc wszystko co autor napisał to obawiam się jedynie odtwórcza fantazja po przeczytaniu jakiejś strony z creepypastami, nic więcej.

Aidil też widzę że to kojarzy.

Użytkownik Gladiola edytował ten post 24.01.2013 - 14:23

  • 0

#85

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja sądzę, że koleś uderzał w klapę na tym usypisku, bo chciał ją zniszczyć i zabrać na złom. (usypisko, bo bunkier to to nie jest, w mojej okolicy też takie "górki" są i jak napisał user Arkadiusz służą do czego innego) Nie musiał mieć koniecznie maski, myślę że mógł to być równie dobrze np. ciasno owinięty szalik, powiedzenie, że miał maskę czy kominiarkę to już dopowiadanie. SMS o treści "333" to mogła byc po prostu zachęta do oddzwonienia celem zapytania skąd taka treść a osoba dzwoniąca/pisząca z tego numeru mogła mieć jakieś cele reklamowe. Ale skoro pisała to z bramki, to nie mogła mieć takich celów :/ Natomiast co do róży nie mam pomysłu - może ktoś chciał je podłożyć komuś innemu, a pomylił numer mieszkania, skoro jak twierdzi piszący nie zna jeszcze wszystkich sąsiadów, to może i oni nie znają jego.

Nie doszukiwałbym się w tym wątku paranormalnego, a jedynie zbiegu okoliczności i nadinterpretacji.

Użytkownik McNugget edytował ten post 04.02.2013 - 12:47

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych