Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostrzeżenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

ingen.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam. Chciałbym przedstawić wam bardzo ciekawe i przejmujące proroctwa o czasach ostatecznych, w których zdaje się, że żyjemy. Temat ten już tutaj był poruszany, jednakże szybko dyskusja zeszła na kwestie wiary, a pominięte zostało przedstawienie co konkretnie proroctwa zawierają. Mianowicie prezentuje wam krótkie streszczenie objawień otrzymywanych przez Marię Bożego Miłosierdzia z Irlandii.



OSTRZEŻENIE
Najbardziej istotna wiadomość to przygotowywanie nas do pewnego zdarzenia, które Jezus nazywa Ostrzeżeniem i Oświetleniem Sumień. Poprzedzą ją znaki na niebie, które każdy zauważy. Na niebie zderzą się dwie komety, każdy na świecie zobaczy to spektakularne zjawisko. Na czerwonym niebie pojawi się Krzyż Jezusa. Następnie poczujemy jakby trzęsienie ziemi, jednakże nie będzie to prawdziwe trzęsieni ziemi. Potem każdemu z nas z osobna i w tym samym czasie ukaże się Jezus (nawet ateistą i innowiercą), który pokarze nam stan naszej duszy tak jak widzi Bóg, każdy nasz grzech. Da nam na chwilę poznać co się dzieje z człowiekiem który umiera w stanie grzechu śmiertelnego. Każdy będzie mógł osobiście przeprosić Go za swoje grzechy i każdemu, kto tylko o to poprosi zostanie to wybaczone. Niestety, dla niektórych widok stanu ich duszy będzie tak przerażający, że ich serce może tego nie wytrzymać i umrą zanim zdążą poprosić o przebaczenie, wtedy będą straceni na zawsze. Dlatego Jezus też prosi o modlitwę szczególnie za te dusze.
To wydarzenie ma na celu przygotować nas na Powrót Jezusa Chrystusa, zostaniemy całkowicie oczyszczeni z grzechu.
Jezus już teraz nas przestrzega, że szybko nasi naukowcy i ci którzy zaprzedali się szatanowi , będą negować to mistyczne wydarzenie, jedni będą próbować je naukowo wytłumaczyć, inni będą twierdzić, że wszystko było urojeniem całej ziemskiej populacji.


KOŚCIÓŁ KATOLICKI
Bardzo niepokojąco zapowiada też się najbliższa przyszłość Kościoła Katolickiego, m.in. szykuje się wielka schizma. Ale od zacznę od początku.
Benedykt XVI będzie pierwszym papieżem, który zostanie zmuszony do rezygnacji ze stanowiska, nowy papież, który zajmie jego miejsce, będzie zapowiadany przez Biblię, Fałszywy Prorok!! Zacznie on wprowadzać wiele zmian w kościele, tak że doprowadzi do zjednoczenia z innymi kościołami. Zmiany te nie będą jednak pochodzić od Boga i będą co raz bardziej oddalać od Boga Kościół Katolicki. Najpoważniejszym zagrożeniem będzie zniesienie Najświętszego Sakramentu, stanie to się stopniowo i prawie niezauważalnie, przez zmianę kilku słów w Liturgii Eucharystycznej, zmiana ta spowoduje, że Pan Jezus przestanie być obecny podczas mszy. Następnie zacznie się umniejszanie znaczenia tego sakramentu, powiedzą że to tylko symbol, że to tylko pamiątka. Zostaną także zniesione inne sakramenty, które z kolei zastąpią pogańskie odpowiedniki.
Doprowadzi to do wielkiego rozłamu w Kościele, ci którzy będą chcieć pozostać wierni Jezusowi, będą musieli w tajemnicy sprawować Mszę Świętą po staremu, ponieważ będzie ona zakazana. Zostanie zakazane też Pismo Święte, a każdy chrześcijanin, który nie podporządkuje się nowym zwyczajom będzie prześladowany. Biskup będzie przeciwko biskupowi, ksiądz przeciwko księdzu. Będzie to sytuacja istnie dramatyczna, bo będziemy mieli do wyboru podporządkowanie się nowemu atrakcyjnemu Kościołowi bez Chrystusa, albo pozostać wierni Jezusowi, co wiąże się z prześladowaniem.
Ostatecznie Kościół Katolicki, który będzie wtedy już pustą skorupą bez Boga upadnie, a Fałszywy Prorok podporządkuje go fałszywej ogólnoświatowej religii, na czele której stanie sam Antychryst.



III WOJNA ŚWIATOWA

Pan Jezus w orędziach wyjaśnia znaczenia łamania pieczęci Apokalipsy. Pierwsza oznacza apostazje, została już złamana, widać to bardzo wyraźnie. Mnóstwo ludzi odchodzi od Kościoła i Jezusa, w najlepszym wypadku są wierzącymi niepraktykującymi.
Druga pieczęć to III wojna światowa. Zacytuję tutaj słowa z orędzia otrzymanego 16.05.2012, gdyż słowa Jezusa najlepiej oddadzą powagę sytuacji.
„Środa, 16.05.2012, godz.03.10
Moja najdroższa, ukochana córko, muszę cię poinformować, że Trzecia Wojna Światowa
jest w fazie rozwoju na świecie.
Tego ranka, jak możesz zobaczyć, płyną Moje łzy.*
Druga Pieczęć rozwija się, tak jak przepowiedziano Janowi Ewangeliście w Księdze
Objawienia.
Początek będzie w Europie.
Przyczyną będzie wasz system bankowy, a Niemcy po raz kolejny zaangażowane
będą w tę tragedię, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach.
Kiedy to się rozpocznie, zakończy się ratowanie gospodarki, a katastrofa dotknie Grecję
z dużym negatywnym skutkiem we Francji.
Środkowy Wschód będzie również zaangażowany w stan wojny z Izraelem i Iranem,
a Syria odegra poważną rolę w upadku Egiptu.
Moja córko, budzę cię, aby ci to powiedzieć, nie żeby cię przestraszyć, ale aby wezwać w
tym czasie do wielkiej modlitwy za Europę.
Z powodu wojny i braku pieniędzy znaczna część zbiorów zostanie utracona, a to
doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci, która oznacza głód.
To dlatego teraz nakłaniam wszystkie Boże dzieci, aby próbowały składować
suszoną i trwałą żywność, dla wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby rozwijać
własne zbiory, jeśli to możliwe.
Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia.
Efektem tej wojny będzie, że Mój Kościół Katolicki na ziemi zostanie wciągnięty do
jednego światowego kościoła, w imię zjednoczenia.
Ta unifikacja, albo fałszywy pokój, staną się rzeczywistością po tym, jak antychryst sprawi
wrażenie wykreowania fałszywego pokoju i tak zwanego końca wojny.
Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni, dopóki w światowe sprawy nie zostaną
zaangażowane Chiny i Rosja.
Będą one stanowić zagrożenie dla „Bestii z dziesięcioma rogami “, Europy, i będą ją
opanowywać dla wprowadzenia komunizmu.
“Czerwony smok”, Chiny, już zdobywa silną pozycję w świecie, ze względu na swą
kontrolę światowych finansów.
”Czerwony Smok” i “Niedźwiedź”, którym jest Rosja, nie kochają Boga.
Są one prowadzone przez antychrysta, który jest ze Wschodu, i który ukrywa się za
zamkniętymi drzwiami.
Kiedy proroctwa te ujawnią się, cały świat uwierzy w te przekazy. Wówczas nie będzie
żadnych wątpliwości.
Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty, gdyż pomoże to osłabić wpływ tych wydarzeń.
Krucjata Modlitwy (54) – Modlitwa do Ojca, aby złagodzić wpływ Trzeciej Wojny
Światowej
”O Niebieski Ojcze, w Imię Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa,
Który ogromnie cierpiał za grzechy ludzkości, proszę pomóż nam w tych trudnych
czasach, wobec których stoimy.
Pomóż nam przetrwać prześladowania planowane przez zachłannych władców i
tych, którzy chcą zniszczyć Twój Kościół i Twoje dzieci.
Błagamy Cię Drogi Ojcze, pomóż nam nakarmić nasze rodziny i ocal życie tych,
którzy wbrew swojej woli zmuszeni będą do wojny.
Kochamy Cię Drogi Ojcze.
Błagamy Cię, pomóż nam w potrzebie.
Wybaw nas od uścisku antychrysta.
Pomóż nam przetrwać jego piętno, znamię Bestii, odmawiając przyjęcia go.
Pomóż tym, którzy Cię kochają, aby zawsze pozostali wierni Twojemu Świętemu
Słowu, tak abyś
Mógł obdarzyć nas łaskami dla przetrwania w ciele i duszy.
Amen.”
Moja córko, wiem, że ta wiadomość może być szokiem, ale pamiętajcie, że modlitwy oraz
Modlitwa o Pieczęć Boga Żywego (nr 33)(można ją pobrać w oprawie graficznej bez opłat z www. paruzja.info) , ochronią Moich wyznawców.
Moja Reszta Kościoła, wy, Moje dzieci, przetrwacie, chociaż nie będzie to łatwe.
Będziecie prześladowani z powodu waszego Chrześcijaństwa, ale nigdy nie wyprzecie się
Mnie, ani Mnie nie odrzucicie.
Po to dane wam będą Dary. Mój Dar Pieczęci Boga Żywego uczyni was
niewidzialnymi dla waszych wrogów.
Odmawiajcie tę modlitwę codziennie od teraz. Trzymajcie ją przed sobą w waszych
domach i dajcie ją pobłogosławić kapłanowi.
Rozpocznijcie wkrótce wasze przygotowania, ponieważ dzień negatywnych konsekwencji
w Europie nie jest daleko.
Wasz Jezus ”

Z drugą pieczęcią powiązana jest trzecia, która jest na razie wstrzymywana. W wyniku działań wojennych zostaną zniszczone zbiory, co doprowadzi do ogólnoświatowego głodu. Obrazem sytuacji niechaj będzie zdanie z orędzi, że jabłko będzie droższe od samochodu!!!



ANTYCHRYST I SPISEK PRZEJĘCIA WŁADZY NAD ŚWIATEM
Wszystkie te wydarzenia, począwszy od wybuchu obecnego kryzysu ekonomicznego, przez arabską wiosnę, przez III wojnę światową i ogólnoświatowy głód, są inspirowane przez Antychrysta, który już jest na świecie i pochodzi z Bliskiego Wschodu. Na razie pozostaje w ukryciu, za kulisami wydarzeń. Gdy na Bliskim Wschodzie nastąpi eskalacja konfliktu, pojawi się człowiek, który zaprowadzi tam pokój. Będzie to człowiek niezwykle charyzmatyczny, emanujący sympatią, przyjaźnią i dobrocią, jednakże to tylko będą pozory, gdyż będzie to właśnie Antychryst. Szybko ogłosi się Mesjaszem, który powrócił by zaprowadzić na świece pokój i dobroć. Stworzy ogólnoświatowy kościół, na którego stanie czele. Wszystkie inne religie, głownie monoteistyczne, a zwłaszcza Kościół Katolicki będą prześladowanie i zakazane.
Antychryst doprowadzi do powstania światowej waluty, która umożliwi mu kontrole nad każdym krajem. Zostaną wprowadzone (oczywiście dla dobra ludzkości) powszechne szczepienia, które doprowadzą do śmierci milionów.
Najgroźniejsze jednak jest obowiązkowe noszenie chipa, który będzie znakiem Bestii (666) zapowiedzianym przez Apokalipsę. Nic nie będzie można kupić ani sprzedać bez wszczepienia sobie pod skórę chipa. Jednakże, kto się zachipuje będzie praktycznie stracony na wieczność!



POWRÓT JEZUSA I PIECZĘĆ BOGA ŻYWEGO
Cały ten koszmar zakończy triumfalny powrót Jezusa na Ziemię i Sąd Ostateczny.
Jezus obiecuje tym, którzy wytrwają przy nim życie wieczne w Nowym Raju, gdzie wszystkiego dla wszystkich będzie pod dostatkiem.

Bóg przekazał z orędziami swoją Pieczęć, wystarczy ją wydrukować, mieć przy sobie i odmawiać tą modlitwę:

„Wstań teraz i przyjmij Pieczęć Boga Żywego

Odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (33), aby uznać Moją Pieczęć i przyjąć ją z miłością, radością i wdzięcznością.

O, Mój Boże, Mój kochający Ojcze,
Przyjmuję z miłością i wdzięcznością
Twoją Boską Pieczęć Ochrony.

Twoja Boskość obejmuje moje ciało i duszę na wieczność.
Chylę się w pokornym dziękczynieniu i ofiaruję Ci moją głęboką miłość i wierność,
Mój ukochany Ojcze.

Błagam Cię, chroń mnie i moich bliskich tą szczególną Pieczęcią.
Ślubuję moim życiem służyć Ci na wieki.
Kocham Cię, Drogi Ojcze.
Pocieszam Cię w tych czasach, Drogi Ojcze.

Ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego
Na przebłaganie za grzechy świata i dla zbawienia wszystkich Twoich dzieci.

Amen.”





Temat jest bardzo rozległy, więc po więcej szczegółów, a także treść orędzi odsyłam na strony:
http://www.paruzja.info
http://ostrzezenie.wordpress.com/
http://dzieckonmp.wordpress.com/
  • -5

#2

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawa teoria. Ale tak jak każde proroctwo pewnie się nie spełni. Można tylko czekać i obserwować. Najbliższym zdarzeniem przedstawionym w tym "proroctwie" jest upadek egiptu ew. zdjęcie papieża. No nic kolejna zapowiedź końca świata, ta przynajmniej przyjmuje inną date niż 2012 rok :)
  • 0

#3

ingen.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Proroctwa zaczynają się wypełniać. Zgodnie z przepowiednia, Benedykt XVI zostaje właśnie usunięty ze stanowiska. Orędzia mówiły o tym już prawie 2 lata temu!!!
  • 1

#4

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od paru lat o tym gadano. Też mi proroctwo.
http://wiadomosci.dz...-abdykowac.html
Ten prorok pomylił się zaledwie o rok.
  • 2

#5

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 658
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

KOŚCIÓŁ KATOLICKI
Bardzo niepokojąco zapowiada też się najbliższa przyszłość Kościoła Katolickiego, m.in. szykuje się wielka schizma. Ale od zacznę od początku.
Benedykt XVI będzie pierwszym papieżem, który zostanie zmuszony do rezygnacji ze stanowiska.

Ma ktoś jakieś dowody na to, że go zmuszono ? Oczywiście można tłumaczyć, że są i wyjdą za 5 lat - wygodne...Najłatwiej się nagina fakty pod przepowiednie.

Będzie to sytuacja istnie dramatyczna, bo będziemy mieli do wyboru podporządkowanie się nowemu atrakcyjnemu Kościołowi bez Chrystusa, albo pozostać wierni Jezusowi, co wiąże się z prześladowaniem.

Typowy bełkot sukienkowych, albo Katolicyzm albo wszystko poza tym samo zło. Nie, na szczęście mamy do wyboru jeszcze własne rozumowanie. Co z ludźmi, którym religia do niczego nie jest potrzebna i świetnie sobie radzą bez niej i teraz ? Według tego założenia tacy chyba nie istnieją. W czarnych głowach po prostu nie dopuszcza się myśli, że ktoś może nie być niewolnikiem wiary.....
Polecam http://www.racjonalista.pl/

Ostatecznie Kościół Katolicki, który będzie wtedy już pustą skorupą bez Boga upadnie.
Oby jak najprędzej. Choć mam wrażenie, że już dawno leży.Najwyższa pora, jak się patrzę co się tam wyrabia to krew zalewa tylko normalnego człowieka.

Użytkownik Partuszew edytował ten post 11.02.2013 - 21:56

  • 0

#6 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

" moja wiara jest najlepsza jedyna i los całego świata jest od niej uzależniony "

Początkowo wiara miała dać wsparcie ludziom, a obecnie ludzi ogranicza i odwodzi od samodzelnego myślenia. Czy takiego świata chcemy ?.
  • -1

#7

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Początkowo wiara miała dać wsparcie ludziom


Czyli kiedy miała dać wsparcie i skąd masz takie informacje? Chyba źle przekazałeś to co chciałeś powiedzieć :)

Co do tematu to przepowiednia odnośnie ostrzeżenia była już przekazana w Garabandal. W czasie tego ostrzeżenia wzrok ma odzyskać Józef Lomangino który ma teraz 82, czyli bliżej do wypełnienia przepowiedni niż dalej. Może lepiej zacząć się przygotowywać.

Ciekawi mnie też przepowiednia Ojca Pio odnośnie 3 dni ciemności. Była tam mowa żeby pozatykać wszystkie otwory w domu bo na dworze będzie gaz. Myślałem, że chodzi o jakąś część ziemi gdzie np wybuchła wojna bo całej nie da się zagazować. Jednak ostatnio przeczytałem coś ciekawego i zrozumiałem jak to może się stać. Otóż aktualnie leci kometa ISON która aktualnie mineła orbitę marsa i zbliża się do słońca. Orbitę ziemi minie 1 listopada. Ziemia natomiast najbliżej lini którą leciała kometa zbliży się około 15 stycznia przyszłego roku. Kometa ta została sfotografowana w kolorze i jawi się teraz kolorem zielonym co może oznaczać że zawiera cyjanowodór. Jest to gaz bardzo trujący o zapachu migdałów. Ziemia przecinając tor lotu komety zapewne wpadnie w cząstki i gazy które zostały w próżni po komecie, czyli w to co zawiera cyjanowodór. I wtedy może wypełnić się ta przepowiednia. Ludzie uważają że ziemia powinna poradzić sobie z powstrzymaniem tego gazu przed przedostaniem się do atmosfery jednak ostanio coś się dzieje z ziemią bo zaprzestali pokazywania jak wygląda magnetosfera ziemi po tym jak linie zaczeły się dziwnie zmieniać. Wiele przepowiedni mówi że żyjemy w czasach które będą trudne ale ważne dla świata.

Wszystko jednak się niedługo okaże, chociaż nie twierdzę że teraz to się spełni, ale chciałem pokazać że jest to możliwe w taki sposób.

Użytkownik Ricardo I edytował ten post 10.10.2013 - 17:36

  • 3

#8

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zawartość gazów w ogonie komety jest tak mała, że na ziemi uznalibyśmy je za kosmiczną próżnię, więc od tej strony niczego bym się nie obawiał.
  • 0



#9

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawartość gazów w ogonie komety jest tak mała, że na ziemi uznalibyśmy je za kosmiczną próżnię, więc od tej strony niczego bym się nie obawiał.


Czyli wg mojej teori żeby gaz był w możliwym dużym stężeniu ciało musiało by być dużo większe. No to spełnienie przepowiedni zakonnika Pio przyjdzie zapewne z planetą Nubiru która kiedyś zawita w naszych stronach, albo będzie to samoczynny wyrzut gazów naszej planety ziemi.
  • -1

#10

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chodzi nawet o wielkość tylko o to że w kosmicznej próżni gazy rozpraszają się w stopniu znacznym. W roku 1910 Ziemia przeszła przez ogon komety Halley'a; na kilka tygodni przed tym wykryto w jej widmie cyjanek i tlenek węgla. Mimo zapewnień naukowców że nic się nie stanie, w mediach zapanowała panika; ludzie masowo kupowali maski przeciwgazowe i butle z tlenem, albo zamieniali piwnice na gazoszczelne schrony. Pewien facet w Stanach zarobił fortunę na pigułkach "antykometarnych". No i cóż, jakoś żyjemy.
  • 0



#11

Boxxer7.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ziemia przetnie trajektorię lotu komety Ison dopiero po ok. dwóch miesiącach od momentu, gdy kometa znajdzie się na ścieżce kolizyjnej z naszą planetą.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Myślę, że przez ten czas po gazach komety nie zostanie nawet śladu.
  • 2

#12

Ricardo I.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tu jest ładniej pokazany przelot komety http://www.solarsystemscope.com/ison/

Co do przepowiedni to masz rację i ciężko było by zatruć ziemię gazem z przestrzeni kosmicznej, mimo że ziemski system obronny jest osłabiony przez działania człowieka zaczynające się od początku XX wieku. Jednak przejść przez ogon planeta nie musi, wystarczy że kawał kosmicznego głazu wleci do naszej atmosfery i się rozbije..
  • -1

#13 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

" moja wiara jest najlepsza jedyna i los całego świata jest od niej uzależniony "

Początkowo wiara miała dać wsparcie ludziom, a obecnie ludzi ogranicza i odwodzi od samodzelnego myślenia. Czy takiego świata chcemy ?.



Ci niektórzy "nowocześni" ludzie zbuntowani wobec wiary wcale nie są bardziej samodzielni w myśleniu. Klapy na oczach mają i wierzący jak i ateiści, także już bez takich gloryfikacji. Wiara przynajmniej w ludziach częściej motywuje np. by osiągnąć jakiś niezwykły cel.

Użytkownik Husar edytował ten post 11.10.2013 - 09:09

  • 4

#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


" moja wiara jest najlepsza jedyna i los całego świata jest od niej uzależniony "

Początkowo wiara miała dać wsparcie ludziom, a obecnie ludzi ogranicza i odwodzi od samodzelnego myślenia. Czy takiego świata chcemy ?.



Ci niektórzy "nowocześni" ludzie zbuntowani wobec wiary wcale nie są bardziej samodzielni w myśleniu. Klapy na oczach mają i wierzący jak i ateiści, także już bez takich gloryfikacji. Wiara przynajmniej w ludziach częściej motywuje np. by osiągnąć jakiś niezwykły cel.


Ciekawa teoria możesz ja rozwinąć? Jak można być zbuntowanym przeciwko wierze? i o jakiej wierze piszesz. Czy jest nią wiara w osiągniecie sukcesu?
Jakie klapki widzisz i u kogo?

Użytkownik Aidil edytował ten post 11.10.2013 - 11:37

  • -1



#15 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

No przecież człowiek nie rodzi się ateistą. Zawsze jest jakaś przyczyna, która prowadzi do ateizmu, chociaż nie wiem jakby się tego wypierać. Ja to nazywam buntem jednostki.

Zadałaś mi trochę dziwne pytanie.
Przecież wiadome jest, że jeśli człowiek staje oko w oko z jakimś wyzwaniem, to wiara w wszechświat, czy w co on tam sobie wierzy, dodaje mu w jakimś tam stopniu sił.
A to kto ma klapy na oczach i co kogo ogranicza to inna sprawa. Nie wszyscy wierzący to ciemnogród, tak jak nie każdy ateista to jakichś super kolo, któremu się wydaje że odkrył amerykę i brak w nim wiary nie ogranicza go w żaden sposób. To jest takie pitu pitu bez sensu.

Ja osobiście wolę wierzyć w siebie, chociaż mam świadomość że jestem częścią źródła będąc zarazem nim samym. Wyznanie wiary wobec źródła to w moich oczach taka podpora, jakiegoś rodzaju hamak dla duszy. To normalka, bo jak się w tym ciele totalnie utraciło poczucie jedności z źródłem i ze wszystkim innym to uczucie tego nieswoja chce się czymś wypełnić. Jeśli o mnie chodzi to nie mam z tym problemu. Źródło wszędzie jest, ale skupiam się na sobie. Wiara w siebie jest najważniejsza bez poszukiwań autorytetów, co nie musi się wiązać z wyparciem istnienia źródła, bo to jest równoznaczne z wyparciem siebie samego. Także ateiści mają nad czym myśleć.

Uważam, że takie wywyższanie się ateistów nad wierzącymi jest groteską. W zasadzie cała ta planeta pełna ludzkich form to jeden wielki ciemnogród.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych