Skocz do zawartości


Zdjęcie

Abdukcja przez szaraków


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

"tak więc wszytko zaczęło się rok temu, nocy która wydawała się jak najbardziej zwyczajna

miałem już wtedy niezłą wiedzę o zjawisku ufo

krótko, właśnie śniłem, gdy nagle -nie wiem, dlaczego- powiedziałem (w moim śnie)

chcę spotkać Obcych

zupełnie nagle, ujrzałem wielkie, czarne oko obcego, które zaczęło znikać z mojego pola widzenia i zmieniło się w planetę, ciężko to opisać, oko było maksymalnie przybliżone, a potem oddaliło się, zmieniając się stopniowo w planetę. zobaczyłem długi, czarny korytarz, w którym znajdowali się inni obcy, ciężko było mi się poruszać, usłyszałem nieznośny pisk.

obudziłem się, lecz nie mogłem się ruszyć (paraliż senny powiecie), tak, czasami tak, ale wielu uprowadzonych ma podobne wrażenia.

mówiąc w skrócie, nie mogąc się ruszyć, próbowałem krzyczeć, lecz bez skutku, ciągle słyszałem pisk, skierowałem oczy w stronę rogu mojego pokoju i zobaczyłem, że mały szarak mnie obserwuje, był tam, nie miałem omamów, nie pomyliłem go z meblem, po 2-3 sekundach zniknął i mogłem poruszyć najpierw palcami, a potem całym swoim ciałem.

moja teoria: szaraki mają niesamowite możliwości mentalne, sprawili, że sam z siebie powiedziałem, że chcę zobaczyć obcych, złamałem (wtedy) wszystkie swoje bariery ochronne, co umożliwiło im swobodne penetrowanie mojego ducha, mojej duszy, co też uczynili. zdarzenie to było dla mnie bardzo ważne, była to też pierwsza i ostatnio abdukcja, której byłem poddany. mam przez to bardzo złe wspomnienia.

podzielcie się śmiało, jeśli macie jakieś pomysły, co to było!!

podobny obrazek:
Dołączona grafika

"
oryginał: http://nousnesommesp...par-un-gris.htm

W dalszych postach autor zapewnia, że jest pewien, że nie był to sen.
  • -5



#2

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwne, jeżeli autor z początku powiedział, że to był SEN to jak może później przeczyć, że jednak nie. Po prostu bardzo realistyczne śnienie moim zdaniem.
  • 0



#3

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Dexter, potem napisał, że się obudził.
  • 0



#4

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Był to paraliż przysenny, a w tym stanie można doświadczać różnych omamów słuchowych i wzrokowych. A że interesował się UFO, połączył typowy scenariusz porwania z jego aktualnym stanu braku ruchu. Chociaż jeśli chce mieć 100% pewności, to musi udać się na regresję hipnotyczną.

Osobiście miałem tylko raz taki paraliż - po sprawdzeniu, że nie mogę się ruszyć ani wydać żadnych dźwięków, ogarnął mnie wielki strach że chcą mnie porwać kosmici. Dlaczego? Nie wiem, ale strach był przepotężny. Po chwili jednak wybudziłem się całkowicie, a ograniczenia i obawy szybko zniknęły.

Użytkownik kamilus edytował ten post 25.11.2012 - 16:34

  • 2



#5

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez raz doświadczyłem paraliżu. Miałem sen i nagle się z niego przebudziłem. Bylem cały sparaliżowany nie mogłem się ruszyć i ogarnął mnie potężny strach i pisk w uszach nie do wytrzymania, ale potrafiłem jak by to "kontrolować", bo w momencie kiedy chciałem żeby przestało piszczeć i żeby ten paraliż odszedł to przestało piszczeć i paraliż tez odszedł. ;)
  • 0

#6

pawing4.
  • Postów: 39
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Paraliże senne każdemu mogą kojarzyć się inaczej. Mnie zamiast obawy przed uprowadzeniem przez kosmitów zawsze kojarzy się z duchami bądź demonami. To co wtedy widzisz zależy od tego w co wierzy podświadomość. Gdybyś nie wierzył w ufo to nie widziałbyś szaraków. Chodź może próbowali cię zbadać, gdy odbywałeś oobe, ale według mnie raczej nie.
  • 0

#7

kurado.
  • Postów: 130
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ilekroć ja próbowałem kończyło się totalnym fiaskiem . Niezupełnie jestem przekonany co do tego czy autor mówi prawdę. Jeżeli wystarczy zawołać i ci się pokarzą to czemu jeszcze się nie ujawnili .
  • 0

#8

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@up, nie jestem autorem tego tematu, a jedynie go przetłumaczyłem, ale wg. mnie kluczowe jest to, że przywołał ich we śnie.
  • 0



#9

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stawiam na LD połączone z Paraliżem spowodowanym nagłym wybudzeniem ze snu. Nikt się nikomu nie włamuje do duszy. Jeśli przywołał ich we śnie to słowa wypowiedział we śnie. Jeśli sen jest świadomy to będąc we śnie przywołasz to co chcesz i wykreujesz to jak chcesz. Proste rozwiązanie.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych