Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamach terrorystyczny na polskie władze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#16

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejna bomba od polaka WP.pl czyżby fakeuja zeby wprowadzic za pare miesiecy walke z terroryzmem w naszym kraju? to robi sie co raz bardziej podejrzane.


Też zauważyłem ten news i dokładnie te same wnioski wysunąłem... Tylko problem z Polską jest taki, że nie mamy za dużo u siebie muzułmańskich imigrantów, więc tworzenie sztucznego zagrożenia w przestrzeni publicznej trzeba będzie robić na okrętkę :) że niby Polacy samych siebie mają zamiar detonować, to będzie chyba dość długotrwały proces by konkretnie zaszczepić owo uczucie zagrożenia, chociaż nowoczesne telewizyjne pranie mózgu nie takie rzeczy robiło... Zastanawia mnie jeszcze czy w innych krajach też tak długo wałkowano ostatnie wydarzenia z Norwegii, w Polsce oprócz tego, że to idealny temat zastępczy próbuje się stworzyć klimat czynnie działającego u nas terroryzmu w najgorszej możliwej odmianie.

Użytkownik Artus edytował ten post 27.07.2011 - 01:33

  • 3

#17

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

w Polsce oprócz tego, że to idealny temat zastępczy próbuje się stworzyć klimat czynnie działającego u nas terroryzmu w najgorszej możliwej odmianie.


nie zauważyłam, chyba za mało wiadomości oglądam

Ale serio, przeczytałam link podany przez Illa --> http://fiatowiec.now...mach-w-norwegii

Na początku troche mnie to wystraszyło (no szczególnie, że wydać rok wcześniej ksiażkę o katastrofie prezydenckiego samolotu - chyba za wiele na zwykły zbieg okoliczności, aczkolwiek ja tej ksiażki nie czytałam więc nie wiem czy jej treść naprawdę tak to wszystko sugeruje jak podaje niejaki Fiatowiec w tych wszystkich wywiadach), ale potem jak zaczęłam analizować dalszą część tekstu - czyli z jakich fragmentów jego książki wyciągnęli "przepowiednie" zamachu w Norwegii to zwątpiłam.

W powieści można też znaleźć współrzędne wyspy na stronie 399 są podane nawet współrzędne miejsca wypadku 60 i 10. Ewa jechała 60 na godzinę, głowa rozpadła jej się na tysiąc kawałków. Czyli 1000 więc mamy długość i szerokość 60 i 10, a oto współrzędne wyspy 60.023568,10.247154 – zgadza się, bingo wg. mapy gogle.

jaka jest niby zasada kierująca tymi odczytywaczami? dlaczego z tych dwóch cyfr wzilęli współrzędne, a nie np. datę, liczbę ofiar itp.? PO fakcie to sobie mogą dopasowywać, jak zwykle, wszystko do wszystkiego.

Ale w związku z tym zastanawia mnie dlaczego ów Alef Stern, dotychczas mówiący na okrętkę i nie wprost, tym razem podał dokładny czas i miejsce? No z jednej strony wygląda mi to na reklamę tego Sterna, z drugiej - we wskazany przez niego dzień na ja pewno zostanę w domu.

Ah, reasumując - ja nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 27.07.2011 - 10:45

  • 4

#18

spatium.
  • Postów: 97
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślę, że jest to chyba odpowiedni temat do wklejenia poniższego artykułu:

Zatwierdzono zwiększenie uprawnień służb porządkowych



Przed miesiącem zaczęto głośniej mówić o postanowieniu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zakładającym ponowne zwiększenie uprawnień służb porządkowych, pozwalające im m.in. na strzelanie do kobiet w ciąży i dzieci, jeśli uznają, że ci mogą dopuścić się „aktu terrorystycznego”. Projekt MSWiA został właśnie zatwierdzony.

Jak informuje dziennik „Gazeta Prawna”, oprócz wspomnianego oddawania bez ostrzeżenia strzałów z broni palnej do „terrorystów”, policja i inne służby będą miały możliwość szerokiego stosowania środków powodujących dysfunkcję niektórych zmysłów, o właściwościach obezwładniających, łzawiących i ogłuszających.

Funkcjonariusze będą mogli stosować również budzące kontrowersje urządzenia LRAD (Long Range Acoustic Device), które służą do ogłuszania wybranych osób w tłumie.

Co ciekawe, chociaż MSWiA zatwierdziło częściowe używanie urządzeń LRAD dopiero teraz, pojazdy wyposażone w ten system były już widziane przy okazji kilku tzw. meczy podwyższonego ryzyka, czy podczas ostatniej kontrmanifestacji nacjonalistów dla „Parady Równości” w Warszawie. Policjanci tłumaczą się, że urządzenia LRAD służą im do „przekazywania komunikatów”.

Żródło1 via Źródło2


EDIT: Takie pytanie mnie przed chwilą naszło. Ciekawe jaka będzie definicja owego terrorysty?

Użytkownik spatium edytował ten post 27.07.2011 - 11:25

  • 0

#19

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

definicja bedzie na tyle metna ze kazdy bedzie mogl byc "terrorysta" bo o to wlasnie chodzi
  • 2

#20

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No nie wiem, zbliża się Euro u nas, zresztą dużo się też słyszy o atakach w innych krajach więc ja się nie dziwię, że zaostrzają te wszystkie przepisy, zwiększają uprawnienia służb itp. Daleka jestem od wiązania tego z teorią spiskową, że wszyscy na szczeblach władzy już o wszystkim wiedzą.
  • 1

#21 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten facet również twierdzi że przewidział ile mniej więcej będzie ofiar. W to też jakoś nie wierzę.Ten dziennikarz co z nim wywiad przeprowadza chce przemycić jakieś trudno weryfikowane twierdzenia żeby ludzie w to łatwiej uwierzyli.

Nie bardzo kojarzę kim jest ów Alef Stern, ale pod tym linkiem:
http://fiatowiec.now...mach-w-norwegii
jest napisane, że różne wydarzenia przewidywał on w swoich książkach. Nie wprost, ale podobno "zbieżność osób i zdarzeń" jest na tyle duża, że to niekoniecznie przypadek.
Sam tych książek nie czytałem, więc nie wiem ile w tym prawdy. Może w łikend da radę coś poczytać.

Poniżej prawdopodobnie informacja o tym, kim jest Alef Stern - prawdopodobnie jest to Jon Michelet

16:52, 27.07.2011 /PAP

Napisał książkę o masakrze na wyspie. 20 lat temu
"TO PRZERAŻAJĄCE. FIKCJA STAŁA SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ"

Znany norweski pisarz i dziennikarz Jon Michelet, zajmujący się skrajnie prawicowymi ruchami, wydał w 1989 roku książkę opisującą masakrę na wyspie. - To przerażające podobieństwo do tego, co się stało w piątek na Utoi - powiedział na antenie telewizji NRK.


Michelet w książce "Thygesens Terrorist" (Terrorysta Thygesena) opisuje ekstremistyczne i skrajnie prawicowe ruchy działające w Norwegii. Główny bohater, młody Norweg z "pomieszanymi ideami na temat ochrony środowiska", przypływa na wyspę położoną w fiordzie koło Oslo i dokonuje masakry. Przedtem kontaktuje się anonimowo z detektywem Vilhelmem Thygesenem i zapowiada, co się wydarzy.

"Jestem zszokowany"

- Jestem zaszokowany przerażającą zbieżnością i skalą tego, co się wydarzyło na Utoi. Niestety muszę stwierdzić, że nie jestem do końca zaskoczony. Biorąc pod uwagę analizy ekstremistycznych ruchów i środowisk tego typu, akcja terrorystyczna nie była nie do pomyślenia w Norwegii - skomentował Michelet.

Jestem zaszokowany przerażającą zbieżnością i skalą tego, co się wydarzyło na Utoi. Niestety muszę stwierdzić, że nie jestem do końca zaskoczony. Biorąc pod uwagę analizy ekstremistycznych ruchów i środowisk tego typu, akcja terrorystyczna nie była nie do pomyślenia w Norwegii. Jon Michelet - pisarz już wcześniej, w 1976 roku, wydał książkę pod tytułem "Jernkorset" (Żelazny krzyż), opisującą skrajnie prawicowe środowiska w Norwegii.

Miała być ostrzeżeniem

Książka "Thygesens Terrorist" miała być ostrzeżeniem przed działaniami będącymi wynikiem pomieszania teorii politycznych, spiskowych i nienawiści, co mogło doprowadzić działające w pojedynkę osoby do czynów ekstremalnych.

ant//bgr

Źródło: www.tvn24.pl


Użytkownik Sentinel edytował ten post 27.07.2011 - 17:04

  • 0

#22

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uwaga! Nasz minister Radosław Sikorski stwierdza "w Polsce jest wielu Breivików", coraz ciekawiej robi się w Polsce, fakty same układają się w logiczną całość

link:
http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

- Internet to kloaka, w której różni frustraci wylewają swoją żółć. Zniesławiania, nawoływania do nienawiści, do przemocy nie są objęte immunitetem prawnym. Prawo obowiązuje w internecie tak samo jak gdzie indziej - dodał.

Według niego winni wpisów nadużywających wolności słowa muszą brać odpowiedzialność za to, co piszą, tak samo, jak właściciele mediów, którzy rozprowadzają ich wpisy. Sikorski uważa, że internet wymaga regulacji tak samo jak inne media.


Użytkownik Artus edytował ten post 27.07.2011 - 17:51

  • 2

#23

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pożyjemy, zobaczymy. Na razie nie ma co się na siłę nakręcać. Po Smoleńsku też było dużo teorii spiskowych. O dziwo po zamachu szybko znajdują się ludzie, którzy przepowiedzieli ów zamach. Pamiętacie może internetową zadymę z anonimowym wpisem na Samosi o wypadku w Smoleńsku?
  • 0



#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ale w związku z tym zastanawia mnie dlaczego ów Alef Stern, dotychczas mówiący na okrętkę i nie wprost, tym razem podał dokładny czas i miejsce? No z jednej strony wygląda mi to na reklamę tego Sterna, z drugiej - we wskazany przez niego dzień na ja pewno zostanę w domu.


Przecież zarówno w jednym jak i drugim przypadku nie ma żadnych dokładnych adresów, miejsc i innych konkretów. Nawet w tym linku co sama podałaś są skany z tej książki i na podstawie różnych liczb, nazw, imion są tworzone inne daty inne miejscowości i tak w kółko.

Wystarczy poczytać te łamańce matematyczno-językowe z tego linka

Ale się pomylił gdyż ten rozdział jest datowany na 1 kwietnia 2010 roku, a więc:

1 kwietnia 2010 czyli 01042010

Daje nam dwie jedynki czyli rok 2011

4 dzielone na dwa daje nam dwie dwójki czyli 22 – dzień

A 1 + 4 + 2 czyli suma cyfr daje nam 7 czyli miesiąc.

Szymonek twierdzi iż godzinę zamachu w Oslo da się również odczytać z „Ostatniego Lotu” i w tej kwestii juz się ie myli! W powieści Ewa Gebron - miała wypadek o 15:20, a o tej godzinie, czyli o 15:20 był wybuch w OSLO. A teraz trzymajcie się mocno foteli będzie najlepsze! Wypadek Ewy to był jej OStatni LOt czyli OSLO!


Albo

Wydarzyło się to co miało się wydarzyć w miejscu które Alef zawarł w tytule OStatni LOt czyli OSLO! OSLO jest kontynuacja zamachów opisanych przez Alefa w książce „Ostatni Lot. Operacja K”

Słowa ostatni lot są zamienione na Oslo. Słowo tajlandia na tajny ląd itp. Takiego naciągactwa już dawno nie widziałem.
  • 5



#25

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale w związku z tym zastanawia mnie dlaczego ów Alef Stern, dotychczas mówiący na okrętkę i nie wprost, tym razem podał dokładny czas i miejsce? No z jednej strony wygląda mi to na reklamę tego Sterna, z drugiej - we wskazany przez niego dzień na ja pewno zostanę w domu.


Przecież zarówno w jednym jak i drugim przypadku nie ma żadnych dokładnych adresów, miejsc i innych konkretów.


generalnie chodziło mi o to:

(...)To znaczy, że trzeba uważać i brać za dobrą monetę to co mówisz?

- Tak 6 październik 2011 roku metro. Dworzec Centralny w Warszawie i linia średnicowa.


  • 0

#26

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaskakujący skutek masakry w Norwegii. Tego nie było w historii

W zaledwie dwa dni setki Norwegów zapisały się do partii politycznych i ich oddziałów młodzieżowych. Ich szefowie stwierdzają, że chyba nigdy w historii kraju nie było tak dużego zainteresowania uczestnictwem w życiu politycznym - informują dziś norweskie media.

Wszystkie partie zasiadające w Stortingu (parlamencie) odnotowały przedwczoraj i wczoraj dziesiątki, a nawet setki zgłoszeń od kilkunastoletnich Norwegów i Norweżek, którzy zapisywali się do młodzieżowych oddziałów partii. Zapisują się też osoby dorosłe. Najstarszą z nich była 93-letnia Asta Soervag z Bergen, która wczoraj została członkinią Partii Pracy (Ap).

- Przez całe życie byłam bezpartyjna, lecz po tym, co się stało w piątek, stwierdziłam, że nie mogę być obojętna i że nadszedł czas, kiedy muszę coś zrobić. Nie wiem, jak długo jeszcze pożyję, lecz zapisałam się, ponieważ chcę dać coś od siebie dla kraju - powiedziała Norweżka na antenie telewizji NRK.

Dziennik "Dagsavisen" opisuje niesłychane zainteresowanie członkostwem w partiach.

- To znak, że demokracja żyje i pomimo strasznego ciosu staje się jeszcze silniejsza, zwłaszcza że do partii zapisują się masowo ludzie młodzi - powiedział gazecie Ole Kristian Hopp z Partii Konserwatywnej, która w niecałe dwa dni pozyskała 120 nowych członków oraz 40 do młodzieżówki.

Duże zainteresowanie odnotowała również Socjalistyczna Partia Lewicy, a zwłaszcza jej młodzieżówka Socjalistyczna Młodzież, której letni obóz w tym tygodniu miał się odbyć na wyspie Utoya. W sumie oba odziały pozyskały 135 nowych członków.

Przeciwna imigracji Partia Postępu (FrP), której członkiem był Anders Behring Breivik, który w piątek zastrzelił na Utoya 68 osób, do wtorku wieczorem odnotowała 80 zgłoszeń.

Sekretarz generalna Robotniczej Ligi Młodzieżowej, młodzieżówki Ap, która była celem ataku Breivika na Utoya, Tonje Brenna powiedziała, że zainteresowanie wstąpieniem do partii jest tak nieprawdopodobne i oszałamiające, że nie jest w stanie podać liczb zgłaszających się w całym kraju, ponieważ dane te cały czas się zmieniają i wciąż rosną.

- Jestem pewna, że podczas wyborów samorządowych we wrześniu frekwencja będzie historycznie rekordowa. Właściwie każdy Norweg chce dzisiaj uczestniczyć w politycznym życiu swojego kraju - powiedziała dziennikowi "VG".

Przewodnicząca FrP Siv Jensen powiedziała, że tak wielkie zainteresowanie uczestniczeniem w życiu politycznym kraju jest fantastyczne i że cios zadany przez Breivika był chybiony.

Podkreśliła: - Największą karą dla Breivika będzie umocnienie się naszej demokracji i masowe uczestnictwo młodzieży w życiu politycznym kraju, co właśnie widać -.

Młodzieżowe odziały partii politycznych doszły również do porozumienia w sprawie kampanii informacyjnych w szkołach przed wyborami samorządowymi. Będą prowadzone wspólnie i zamiast tradycyjnych lekcji informacyjnych o partiach politycznych i wyborach spotkania z młodzieżą będą odbywać się podczas ogólnoszkolnych zebrań na zasadzie "targu informacji" i dyskusji panelowych.

Autor: JMR
Źródła: PAP


Źródło: onet.pl
  • 0

#27

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha jeśli chodzi o ten zamach który ma być rzekomo 6 października to również nie wiem czemu podał dokładną datę. Może liczy że ktoś podchwyci ten pomysł i rzeczywiście jakiś zamach przeprowadzi. Albo gdzieś słyszał o jakiś planach na ten dzień.
  • 0



#28

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oby nie w październiku, bo Within Temptation przeniesie koncert po raz drugi ;] A tak na serio, to zobaczymy jak to będzie w październiku. Na pewno jeśli dojedzie do tego zamachu, już nie będę miał wątpliwości co do tego, że ten świat jest inny niż mi się wydaje.

//Makbet
Poniższy post usunąłem, jako pochodną tego posta - i w gruncie rzeczy jako spam. Przypominam jedynie, że w regulaminie forum jak byk stoi, że autor tematu nie wymaga od Ciebie potwierdzenia, iż zapoznałeś się z tematem. Tak więc proszę o wypowiadanie się tylko wtedy, gdy masz zamiar przekazać coś od siebie innym użytkownikom. Coś więcej niż tylko hipotetyczny atak na Pałac Kultury i Nauki oraz przełożenie koncertu Within Temtation.

  • 0



#29

Green.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

17-latek groził zamachem w Warszawie, zatrzymało go CBŚ.


19.08. Warszawa (PAP) - 17-latek z Płocka napisał na jednym z portali społecznościowych, że dokona zamachu terrorystycznego w Warszawie. Zatrzymali go policjanci z CBŚ. W piątek nastolatek został przesłuchany w płockiej Prokuraturze Okręgowej. Nie postawiono mu zarzutów.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka płockiej Prokuratury Okręgowej Iwona Śmigielska-Kowalska, w sprawie wszczęto śledztwo, dotyczące gróźb sprowadzenia zdarzenia, zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób w postaci ataku terrorystycznego. Po przesłuchaniu 17-latek został zwolniony.

"Do zatrzymania doszło w czwartek, w piątek 17-latek został przesłuchany w charakterze świadka. Prokurator nie znalazł podstaw do przedstawienia mu zarzutów" - powiedziała PAP Śmigielska-Kowalska. Wyjaśniła, że ocena zachowania 17-latka wskazuje na jego nieodpowiedzialne zachowanie, a nie na faktyczny zamiar dokonania zamachu.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 17-latek rozmawiał na jednym z portali społecznościowych z innym jego użytkownikiem, zamieszkałym w Niemczech. Rozmowa, prowadzona po polsku - jak powiedziała Śmigielska-Kowalska - dotyczyła "bardzo prywatnych spraw", chociaż obaj rozmówcy wcześniej się nie znali.

W trakcie rozmowy ze strony 17-latka miało paść nazwisko Andersa Behringa Breivika , który 22 lipca dokonał podwójnego zamachu terrorystycznego w stolicy Norwegii. "Miał powiedzieć, że jest +jak Breivik+" - przyznała Śmigielska-Kowalska, relacjonując rozmowę płocczanina. Zaznaczyła jednak, że nie był to szerszy kontekst dyskusji. Nie ma też dowodów, że 17-latek miał wcześniej jakikolwiek kontakt z Breivikiem.

Według Śmigielskiej-Kowalskiej, z wyjaśnień 17-latka wynika, iż nie zdawał on sobie sprawy z tego, że ktoś może potraktować jego groźby poważnie. "Rozmowa przerodziła się w utarczkę słowną z innym użytkownikiem portalu. Charakter zdarzenia nie wskazuje na to, aby 17-latek podejmował działania w celu dopuszczenia się ataku terrorystycznego. Zabezpieczone w jego miejscu zamieszkania dowody także na to nie wskazują, nie świadczą o jakichkolwiek przygotowaniach" - podkreśliła rzeczniczka płockiej Prokuratury Okręgowej.

Oprócz mieszkania 17-latka, przeszukano także mieszkanie jego ojca, który mieszka poza Płockiem. Zabezpieczono m.in. komputery i płyty CD. Nie znaleziono materiałów wybuchowych. "Postępowanie się toczy. Zabezpieczone dowody zostaną dokładnie przebadane" - dodała Śmigielska-Kowalska.

Jak powiedział PAP Krzysztof Hajdas z wydziału prasowego KGP wszystko zaczęło się od informacji, którą polskiej policji przekazał Interpol. Wynikało z niej, że na jednym z portali społecznościowych ukazał się wpis sugerujący iż, w Warszawie może dojść do zamachu terrorystycznego. Jego autor twierdził, że "to nie są żarty", podał także datę potencjalnego ataku a w swoim podpisie odnosił się do zamachu terrorystycznego, który miał miejsce w lipcu w Norwegii.

"Policjanci z CBŚ, współpracując z ekspertami do spraw cyberprzestępczości Biura Kryminalnego KGP, ustalili miejsce pobytu autora wpisu. Okazało się, że jest to mieszkaniec Płocka, 17-latek" - powiedział Hajdas. Chłopak podczas zatrzymania nie stawiał oporu, był zaskoczony.

Policjanci uczulają, że tego rodzaju sytuacje, nawet jeśli są wynikiem żartu mogą prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji. "Osoby, które decydują się na różnego rodzaju wpisy w internecie powinny pamiętać o tym, że monitorują go zarówno polskie jak i zagraniczne służby. Tego typu wpisy mogą skończyć się bardzo poważnymi konsekwencjami dla ich autorów" - podkreślił Hajdas.


Źródło: http://wyborcza.pl/1...rzymalo_go.html

Krótko mówiąc, to zastanawia mnie ta data kiedy miał nastąpić zamach w Warszawie. ;|

Użytkownik Green edytował ten post 19.08.2011 - 14:28

  • 0

#30

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na stronie Fundacji Nautilius http://www.nautilus.org.pl/ jest informacja dotycząca pewnego projektu cytuję:

"W ramach 'Projektu Messing', czyli tworzeniu grupy najsilniejszych polskich jasnowidzów i mediów udało nam się dotrzeć do człowieka, który trafnie przewidział kilka ostatnich wydarzeń w Polsce. Nie zabiega o rozgłos i popularność, jego nazwisko jest nieznane. Jasnowidz przewiduje potężne wydarzenie w Polsce 'na jesieni'. O 'Projekcie Messing' już wkrótce w publikacji w piśmie, z którą nawiązaliśmy współpracę."

Jestem ciekawy jakie to wydarzenie przewidział ten jasnowidz, czekam z ciekawością na publikację. Swoją drogą jak dokonać jakiegoś zamachu to tylko przed wyborami, pamiętacie jak akcje Busha skoczyły po WTC.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych