Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bicie kobiet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy uważasz że mężczyzna ma takie samo prawo uderzyć kobiete tak jak jest to w przeciwną stronę ? (81 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz że mężczyzna ma takie samo prawo uderzyć kobiete tak jak jest to w przeciwną stronę ? Mówimy oczywiście o wyjątkowych sytuacjach bo nie mam na myśli bezsensownej przemocy fizycznej

  1. Tak (51 głosów [62.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 62.96%

  2. Głosowano Nie (30 głosów [37.04%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 37.04%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#151

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Generalnie, uważam bicie swojej żony/partnerki bądź Matki/siostry itd. za patologię pierwszego sortu, natomiast w skrajnych sytuacjach, jak np. wspomniana napastniczka, z ostrym narzędziem w ręku, chcąca nas unicestwić/uszkodzić, to logiczne, że w takiej sytuacji, trzeba się bronić. 

 

Natomiast co do miłości...  :D są pewne, alternatywne formy, jej wyrażania, jak np. pejcz, gdy takie fetysze, odbywają się za zgodą, obu stron, to nie widzę w tym nic złego, pozwolę sobie dodać nawet, że rozumiem to, bo rozeźlone dominantki, są seksowne... :serce:  :diabel: przynajmniej dla mnie.   :szczerb:


Użytkownik Hardy edytował ten post 25.04.2017 - 17:25


#152

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogólnie rzec biorąc jestem przeciw wszelkiej agresji i choć najlepszą obroną jest atak, to jednak należy pamiętać, że agresja rodzi agresję i koło się zamyka. W szale słów przechodząc po kolejne etapy od plucia poprzez szturchnięcia kończąc na uderzeniach, jest to błędne rozwiązanie ale z drugiej strony nie można być biernym na atak. I tak źle i tak niedobrze. Cóż zrobić jednak gdy znajdziemy się w takiej sytuacji? Na pewno nie dać się zapędzić w kozi róg. Dzisiejsze dziewczyny więcej jednak maja z chłopaków a chłopcy z dziewczyn. Gdzieś te wartości się rozmyły. Panowie ubierają się w rureczki i bujają się po dzielnicy z nażelowanymi włosami stroniąc od agresji a dziewczyny w dresach z papierosem w ustach aktywnie spędzają czas na ustawkach. Oczywiście uogólniłam ciut ponieważ nie wszyscy są tacy sami. 

 

Co zrobić jak "kobieta mnie bije"? Powinno się użyć całej siły aby ją powstrzymać, mocno przytulić obezwładniając ją a szczególnie jej ręce i trzymać tak do momentu aż jej nie przejdzie. Lecz jeśli pomimo tego i tak uda jej się uderzyć mężczyznę to najlepiej wyjść z mieszkania/domu. Nie w każdej rodzinie jest patologia gdzie dochodzi do przemocy. Był taki film dość stary "Mężczyźni o tym nie mówią" gdzie ofiarami przemocy byli właśnie panowie a raczej pan. Cóż mogę powiedzieć? Współczuje i ubolewam nad tym bo nie ma nic gorszego niż, opuchnięte oko przykryte pod szpachlą fluidu, piekący ból oraz wstyd.





#153

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Limo pod okiem normalna sprawa, raz jest raz go nie ma, gorzej jeśli facet nosi je za sprawą kobiety i to swojej :D A ta taktyka nie do końca się sprawdza, jak laski się pizgają to konkretnie potrafią kogoś lepiej obić niż niejeden gość, musze przyznać ;)






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych